Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 wrz 2007, 11:23

No Gosiu impreza Ci się szykuje niezła, u mnie raptem 5 osób było.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 wrz 2007, 11:39

hej, hej :-D

Maksiowi już lepiej za to mnie zaraził i teraz ja bym chętnie poleżała w łóżeczku :ico_oczko:

Iwciu- Maks też nie dał nam spać w nocy, okazało się że to przez gardziołko które go bolało.
Lekarka zaproponowała tantum verde w spray-u i od tej pory śpi jak susełek :ico_spanko:
Zdrówka życzymy! :-D

Aniuk - zdjęcia poszły, czekamy na Wasze!

Dla rocznego Oskarka :-D


:ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 wrz 2007, 11:59

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
dla ROCZNEGO już OSKARKA
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Lila też ma zapchany nos :-) ale tylko nocami... wczoraj krzyknęłam na Bartka bo mnie zmierził i dzidzia się obudziła z płaczem... nie lubi kłótni a mi wstyd było... :ico_wstydzioch:

babka za sukienkę chce 150 zł - dużo za dużo jak na mój gust, zobaczę ile nowe kosztują w podobnym stylu ;-)

buziaki w zapchane noski :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 wrz 2007, 12:35

O matko 150 zł!!! Zgupiała, zakładam się że będzie tak sprzedawać do bólu, a w końcu pójdzie za 50 a wtedy niech zgłosi się do Ciebie :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 wrz 2007, 13:08

przesadziła :ico_szoking: Chociaż ostatnio coraz bardziej odczuwam wydatki na Maksa. Za zakupy ubraniowe w H&M ostatnio wydałam ponad 400 zł. :ico_szoking: Wszystko jest tak słodkie,że nie mogę się opanować. :ico_olaboga:

Wolę sobie czegoś nie kupić - co kiedyś było nie do pomyślenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 wrz 2007, 13:11

JA TEŻ TAK MAM ,wolę kupić coś chłopakom niż sobie :ico_haha_01: ,ale aż tak dużych kwot na nich nie wydaję.A w H&Mfaktycznie są super ciuszki :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 wrz 2007, 13:11

ja nie kupuję tak hurtem ;-) raczej jak mi coś wpadnie i dużo na allegro, bo do W-wy tez nie często jeżdżę ostatnio :-D no i drugie bubu w drodze, a marzymy o własnym domku to i ograniczać się staram... sobie nic nie kupuję bo kto by chciał ciągle ciążowe ciuchy kupować :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 wrz 2007, 13:19

Też nie zawsze wydaję takie kwoty i dość często kupuję mu coś w internecie ale jak się ma matkę zakupomaniaczkę co tylko do leczenia się nadaje... :ico_oczko:
Niestety, Maskiu nic nie dostał w spadku bo moja siostra ma trzy córki więc jesteśmy zdani na zakupy :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

21 wrz 2007, 13:48

A ja to spontanicznie zazwyczaj kupuje. Wtedy przynajmniej mąż nie orientuje za bardzo ile wydaję na ciuchy :ico_oczko: W H&M byłam wczoraj, bo chciałam kupic Julci sukienusie na jutrzejsze party, ale wyobraźcie sobie żadna mi isę nie podobała :ico_noniewiem:

Nella - no to przechlapane z tymi córkami :ico_oczko: ale chyba samych różowych ciuszkow nie miały?

Maritta -podaj linka do tej sukienusi, bo mi się wydaje, że widziąłma taką "japoneczkę" na allegro za 40zł... ale nie wiem czy taka sama...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 wrz 2007, 14:08

Oj ciuchy ciuchy, dla Wiki wydaję :ico_olaboga: mąż się za głowe łapie, ale nic nie mówi, spróbował by. Ja też w spadku nic nie dostałam, bo nikt wokoło dzieci nie ma, więc wpadam albo na allegro, albo buszuje po H&M, C&A. Ale najbardziej lubię ciuszki Next, sprowadzam sobie je z Angli od takiej Pani z allegro. Zabawki tez kupuje na tony :ico_wstydzioch: Nie umiem się oprzeć i już...
Czy ma być jakas zmiana pogody, bo senna jestem na maxa!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość