Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 kwie 2007, 08:18

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co za niedorzecznosc!!!!!!!!!!!
to jest po prostu absurd!! sluzba zdrowia u nas w kraju zakrawa na zarty..... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 kwie 2007, 10:22

MONIKAB fr, o , jejku, okropnie. ja z ukrainy jestem, maz tez nie jest polakiem, z turcji

a ja czekam do 11 i ide do apteki i na szczepionke

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 kwie 2007, 10:28

ja piernicze i to 280zl :Lulu to za jedna szczepionke???? :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2007, 17:02

hmm... prawde powiedziawszy to nie wiem lulu jak to jest w polsce, bo nigdy nie mialam przyjemnosci zalatwiac zadnych formalnosci... ale wydaje mi sie ze powinniscie sie starac o obywatelstwo, bo przeciez wasze dziecko jest urodzone w polsce...
we francji np. inaczej patrza na to, tak dziecko jest urodzone w ich kraju...
obywatelstwa automatycznie taki maly czlowiek nie dostaje, ale zawsze mozna sie starac...
280 zl, to kupa kasy i to mnie zastanawia...ja najdrozsza szczepionke mialam za 60 euro...ale i tak nie zaplacilam za nia ani grosza, bo poszlo na ubezpieczenie...
moze sie orientujesz jak to jest z zarejestrowaniem w urzedzie pracy... bo wtedy ubezpieczenie powinnas miec wlasnie stamtad...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 kwie 2007, 17:15

MONIKAB fr, to calkiem fajnie sie to przedstawia u was :ico_szoking: Tylko czemu jak czlowiek dostaje mozliwosc legalnej pracy to wszystko traci?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

06 kwie 2007, 00:03

hej dziewczynki
lulu biedulko wiesz ja postaram sie conieco zorientowac jak to jest bo aj jestem parcowniekiem socjalnym ale dawno nie mailam stycznosci z zawodem :ico_noniewiem:
iw ty slodka przyszla amusiu spoko ksiazke napewno zdazysz przeczytacz anim malenstwo zacznie dawac w kosc
monic jak wiktorej zdrowszy juz nie placze nocka?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 kwie 2007, 07:54

witam was wszystkie bardzo goraco.
elwirka, dziekuje ci kochana, wiktorek juz dobrze... cale dnie spedza na podworku...wreszcie sie zaczal bawic z chlopakami z sasiedztwa...(to jest starsze od niego towarzystwo, bardzo rozkrzyczane i wczesniej sie ich bal).tak sie synus wymeczy w ciagu dnia, ze wieczorem zasypia jak aniolek ( w nocy sie tylko budzi aby go zabrac z lozeczka i aby mogl spac z nami...taki pieszczoch)
a jak tam twoj FUFATEK?pokaz nam jakies najnowsze foteczki...
rybko...we francji pomoc socjalna jest chyba najlepiej rozwinieta na calym swiecie...jest cala masa obcokrajowcow( w paryzu ciezko juz spotkac prawdziwego francuza)...francja pomaga ludziom biednym...nikogo nie zostawia na ulicy...a kobieta w ciazy i dzieci to sa w ogole pod szczegolna opieka...
kiedy ktos pracuje legalnie,ma dochod, stac go na zycie...to po prostu zabieraja niektore swiadczenia...oczywiscie na korzysc tych najbiedniejszych... na szczescie nam nie pozabierali jeszcze zadnych dodatkow, bo pracuje tylko moj maz i najwyrazniej dochody wg.nich sa za male... ale podatek i tak trzeba placic...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 kwie 2007, 08:23

dziendoberek laseczki co tam u Was???

ja dzis zaczynam pelan para szykowanie potraw wielkonocnych bo jak sie okazalo cala rodzinka bedzie u nas...ehhh...
pogoda brzydka wiec tylko chyba z maluchem skocze po drozdze do sklepu i po reszte pierdolek o ktorych zapomnialam wczoraj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 kwie 2007, 09:20

kuku kochane :-D
Ja tez dzis szykuje cosik na swieta , ale bez ekscesow bo jestesmy sami ( a ja znowu na diecie w zwiazku z konkursem hi hi )
Mamy zaproszenie na wyzerke swiateczna ale chyba z tej oferty nie skorzystamy :ico_oczko:

Wczoraj bylismy 5 godzin w lesie ( razem z nowa sasiadeczka i jej synkiem w we dwojke zdecydowanie lepiej wychodza maratony spacerowe )
Dejvi mi dzis przespal cala noc ( usnol o 20 30 obudzil sie o 6 wypil butle i spal dalej do 9 )
to chyba zbawienna moc swiezago powietrza :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 kwie 2007, 09:23

witaj nat!nasze swieta beda mniej swiateczne...jutro swiecimy jajka, a po swieceniu jestesmy wstepnie umowieni do kafejki ze znajomymi...po kawcew domu ostatnie porzadki,gotowanie barszczyku... i napewno przygotuje jakas salatke, no i moze cos upieke...w niedziele jedziemy na imprezke urodzinowa do znajomych...(3 urodzinki coruni) a w poniedzialek szykuje sie grilowanie w ogrodku z sasiadami... nie wiem na ile te plany zrealizujemy...bo mojemu mezusiowi marza sie rybki...(w poniedzialek)

[ Dodano: 2007-04-06 ]
hej aga, cos malo ostatnio zagladasz na tt...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości