kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lip 2007, 19:32

Kulka chciałam Ci dać krewki ale pokazało mi się ze mnie już ugryzlo a przecież tam nie byłam :ico_noniewiem:
Zbora ja nabiału nie jem wcale bo mały ma stwierdzoną skazę i nie wiem od czego ta wysypka lekarka stwierdziła że to wygląda jej na potówki a mnie to na żadne potówki nie wygląda szlag by trafił tych wszystkich lekarzy co nic nie wiedzą, czesem wydaje mi się że mimo iż nie po medycynie to potrafię odróżnić wysypkę od potówek no ale cóż kłócić się nie będę a jeszcze chciała m i wmówić że może ubranka dziecka wyprałam w jakimś innym proszku albo założyłam nie piorąc ich wcześniej no myślałam że wyjd ę z siebie miałam wrażenie ze ta baba na niczym się nie zna!!! och... szkoda gadać

[ Dodano: 2007-07-23, 19:36 ]
Patrycja wszystkiego najlepszego, :ico_tort: ode mnie i Mateuszka

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 lip 2007, 19:51

no i juz jedno dziecie spi .... zaraz drugie i na rowerek ......
karkowka była pyszna.....

Massumi trzeba było powiedziec o tej ksiazce bo mam to bym Ci pozyczyła........ a co ten Twoj dwulatek wyprawia?? bo moj tez ostatnio sie buntował i to tak ostro ale troche mu przeszło - odpukac ........

wszystkim wiernym dawca krwi wielkie dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

cisnie mnie dziewczyny na słodkie ..... ale bym zjadła jakies ciasteczko ....... dlatego wypiłam własnie 2 szklanki wody z cytryną (sama robie) .......

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 lip 2007, 20:03

Ewcik to super!!!

Kate_k82 a masz pewność, że to nie potówki??? bo Hania też była taka wysypana, położna mi wmówiła, że to od nabiału, więc tydzień byłąm na diecie...Nic...wysypka była nadal...no to potem wymyśliła, że to od kosmetyków...też nic nie zeszło po odstawieniu...No i potem sama doszłam, że to były potówki. I teraz jak tylko jest ciut za ciepło, to cała wysypana! nawet dziś...więc może jednak...?

Dostałam smsa od Mamy_Dominika, mówi, że teść po nią w piątek za szybko przyjechał i dlatego nie weszła, ale obiecała, że jutro tu wstąpi ze zdjęciami! no zobaczymy...

Hania też już po kąpieli! ja obejrzę "daleko od szosy" i jedziemy na żarełko...Babcia zostanie :-D
A młoda dziś sie tak śmiała na głos, że pierwszy raz coś takiego w jej wykonaniu słyszałam...Można tu jakoś wstawić filmik???

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

23 lip 2007, 20:08

witajcie - jestem- ja dziś spacer - prawie 3 godziny!!!!!!!!! od 14 - do 17 !!! :-D :ico_brawa_01:
Mordeczka Zbora - rewelacyjny pomysł i zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ewcik - brawa dla Alci , że wszystko dobrze !
Patrycja - spełniena marzeń ! i spokojnej dzidzi :-D :ico_tort: i szczęścia w związku !!
kate_k82, - może potówki - mój ma tez takie czerwone małe kropeczki 0 myslałm, że uczulenie a to potówki .. - a 5 lat z alergia ...taaaa ... pracowałam .... taaa
KUlka, - ja teraz jak chce słodkie - to jem wafle ryżowe i na nie łyżeczke miodu ...znaczy 3 takie wafle :-D i starcza - nie wiem czy mozesz w tej swojej diecie?
Massumi - witaj!!! dobrze spacerek, spacrek!!! hyhyhy biegusiem, biegusiem :-D GLIZDUNIA, - deserem mnie zabiłas .............
a ja chyba doszłam dlaczego mój zbój nie spi w dzień !!!bo tak - rytuał do spania w nocy ma ! spi! rano jest! spi! a pózniej - brak! i on bidaczek nie wie co robic .brak punktu odniesienia - dlatego od jutra - ok.11 spacer ok.13 -musze cos wymyslec ...zeby co dzien było to samo - jak z noca działa?? i juz wiem czemu mi zbój mały czasami w nocy sie budzi o 2 a czasami 4-5 .... bo mu za ciepło!! mam zimny chów! w domu! :-D Dominik tez tylko za goraco - dlatego jest klima ...i mały to samo - najlepej jak jest w nocy w ok. 18 stopni ...to on szczesliwy i spi! rany - a ja marzne ... ale no coz ...dziecko ma pierwszeństwo

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 lip 2007, 20:14

Gosiu ja bym zamarzła w takiej temperaturze...
A ze spaniem...chyba masz rację, on widocznie taki poukładany, to mu coś nie pasuje, bo nie wie co ze sobą robić...Może zaserwuj mu o jakiejś godzinie spacer, to uśnie, a potem np. pobaw się z nim, wymęcz go, pomasuj i może przyśnie???
Z potówkami masz rację...ja też niby się znam na skórze, a jak przyszło co do czego to...g...

Ok, a tu moja niunia na imprezie, Balonówa
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

23 lip 2007, 20:50

zborra, no "balonówa" 1-klasa!!!
Gosia A, czyli przy temp. 19 st będziecie wiecznie młodzi hyhyhyhyhhhyyy
ja bym wymiękła... w kopalni w Wieliczce na nocki ubierałam dresik i spałam w śpiworze przykrytym jeszcze kocem, a tam wiecznie 14 stopni... brrrr :-D
Kulka u mnie z młodym też cała historia.... :
- jest zazdrosny o Ulę, chce się tulić i iść na rączki zawsze jak ją karmię lub robię coś przy niej...
- przestał wołać siku a wołał
- kupę tez czasem zapomni....
- bije się po główce jak o coś go skarcę....
ech ...... mówię Ci makabra....

[ Dodano: 2007-07-23, 22:16 ]
A oto i moje łobuzy :ico_oczko: :-D
Obrazek
Obrazek

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lip 2007, 22:30

no przybiegłam powiedzieć dobranoc zobaczymy się jutro, a co do tych potówek to nie wiem ale skoro mówicie że można nie poznać to może ta lekarka miała racje??? kto wie...
dziewczyny mam pytanko ile Wasze pociechy urosły od urodzenia??? i czy jest jakiś odnośnik ile dzieciaczki powinny rosnąć???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 lip 2007, 22:38

moj urusł prawie 10 cm ..... dokładnie 7 hehe
spadam spacku ..
wafle odpadaja Gosiu ......... hehhe a szkoda
massumi to musimy sie barzdiej zgadac bo chyba mamy to samo.........
papa do jutra

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

23 lip 2007, 22:46

kate_k82, Witaj!!trudno stwierdzić!!Moja córa urodziła sie malutka3330g i 54 cm długa.Ciuszki w rozmiarze 56 nosi do dziś... ale powoli wchodzimy w rozmiar 62
No i z rozmiarami jest różnie, bo każdy maluch przybiera inaczej (stąd taka rozbiezność w siatce centylowej)... :ico_haha_01:
Lepiej kupić większe niż za małe!!! a ja właśnie po ciuszkach poznaję, że Ula wogóle rośnie :ico_oczko: A J. po tym, że zaczynają go boleć ręce od noszenia!Pozdrawiam!!
KULKA - w takim razie KONIECZNIE musimy opracować plan naprawczy dla obu starszaków :ico_oczko: :ico_sorki:
Czyli co dzisiaj ja gaszę światło ??? :-D :ico_noniewiem:
CZyli:
Obrazek

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

23 lip 2007, 22:55

dziewczyny wpadam na Wasz wątek oglądać fotki Waszych ślicznych dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale dziś podziwiałam tez psiaki Doris- są przekochane takie słodkie piękne psiaczki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości