Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

28 gru 2007, 18:31

Juz po wizycie :-) Dziecie pomachalo raczkami mamusi :ico_brawa_01: Ma 9 cm i pani dr powiedziala ze za tydzien, dwa powinnam juz czuc ruchy :-D Wyniki nawet dobre. Dalej mam luteine, magnez i nospe. Pytalam o ten twardy brzuch, ale macice ma miekka, wiec nie wiem, to chyba takie moje wrazenie ze mam balona twardego, bede sie musiala przyzwyczaic :ico_ciezarowka: No i nastepne zwolnienie dostalam.. Mysle ze jakbym powiedziala ze chce isc do pracy to moze juz by mi pozwolila, ale nie bede nadgorliwa, od ostatniego plamienia minal tydzien, jak teraz miesiac bedzie ok to chyba wroce.
Musze sie zapisac na USG 3D, bo to juz za 3 tygodnie :ico_szoking: i moze pokaze co ma miedzy nogami :-D :-D juz sie nie moge doczekac

Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 gru 2007, 10:45

Cześc :ico_ciezarowka: o widzę, że ze mnie taki ranny ptaszek :-D
M.pojechał do pracy, a ja już nie mogłam spac, choc chciałam (bo wczoraj do późna oglądalismy film). Za oknem piękne słoneczko, pewnie ono nie dało mi dłużej pospac :-D . Własnie jestem po śniadanku, zrobiłam poświąteczny porządek w lodówce i włączyłam zmywarkę. Teraz myslę o :ico_kawusia: -zapraszam!
Muszę Wam powiedziec, że wczoraj po południu leżąc sobie poczułam coś w brzuszku :ico_haha_01: (na samym dole). I to nie był raczej żołądek, czy jelita :ico_haha_01: :ico_nienie: . Czekam z niecierpliwością na powtórkę wtedy juz bedę pewna, że to maleństwo (raz mi się też wydawało, że to dzidziuś, ale to było znacznie wyżej i po lewej stronie, a mój dzidziuś jest niziutko i na środeczku raczej) :-)

[ Dodano: 2007-12-29, 09:56 ]
No dziewczynki wstawac, Wy śpiochy jedne :ico_nienie:

Tuska cieszę się bardzo, że wszystko w porządku :ico_brawa_01: , najważniejsze , że dzidziuś pięknie rośnie. A Ty na pewno teraz jesteś spokojniejsza :-)
Spinka ciekawa jestem, czy Twoja koleżanka juz urodziła?
Siunia jak po wizycie u gina :-)
Marta, Kasiulinka, Lulu coś się dziewczyny opuszczacie, piszcie co Was słychac

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 gru 2007, 12:36

Witam

A i u nas piękne słoneczko.
Po wizycie wszystko ok, oczywiście usg nie było, ale po za tym wszystko jak zwykle w porządku. Imprezka u znajomych sie udała :ico_brawa_01:

Tuska, to super że widziałaś dzidzie i że wszytko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NOWA, super, to na pewno ruchy dzidzi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No ciekawe czy ja jeszcze sie dowiem czy będzie chłopak czy dziewczyna, jak zrobią USG w Norge to sie dowiem jak nie zrobią to dopiero będzie niespodzianka przy porodzie

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 gru 2007, 13:27

Cześć Kochane :ico_buziaczki_big: to tak na powitanie.

Tuska super ja też już tęsknię za widokiem dzidzi, bardzo się cieszę, że wszystko u Was ok :ico_brawa_01:

Siunia szkoda, że nie dali Ci szansy zobaczenia dzidzi, już byś może wiedziała co tam pod serduszkiem nosisz :-)

Nowa ja wczoraj wieczorem też wydaje mi się, że coś poczułam :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: chociaż nie jestem pewna, to było takie delikatne jakby puknięcie, że nie wiem, czy to nie moja wyobraźnia, zobaczymy w najbliższym czasie.
Moja kol. była wczoraj u gina i ma rozwarcie 1,5 cm i skurcze, dzisiaj ma jechać do szpitala na KTG i okaże się, czy już ją gin położy, czy jeszcze wypuści do domu.
Na kawkę się piszę, a mam pytanie odnośnie zmywarki, bo też chcę zakupić, jaką masz i czy polecasz taką.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 gru 2007, 14:39

Witam ponownie, ja zrobiłam małe sprzątanko i teraz sobie odpoczywam :-D

Siunia najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_oczko: . Chyba zbyt częste USG nie jest dobre dla naszych maluszków (mimo nowszych aparatur) skoro lekarze tak czesto nie chcą robic. Ale do końca jeszcze trochę mamy więc na pewno jeszcze zobaczysz maleństwo w brzuszku :-)

Na razie to co czułam wczoraj się nie powtórzyło :( , a były to takie miarowe "uderzenia", które trwały kilka minut.

Spinka co do zmywary, to super rzecz, kupuj, ani się nie zastanawiaj :ico_oczko: Mój m. pracuje w branzy AGD, praktycznie cały sprzęt mieliśmy kupiony zanim zaczęlismy budowac dom :-). Ja sobie teraz zycia bez zmywarki nie wyobrażam, to niezwykła wygoda no i oszczędnośc wody (choc niektórzy myślą inaczej). Ja mam firmy AEG Electrolux-favorit (do zabudowy) to niemiecka firma więc dobra (mam też z niej piekarnik). Najważniejsze to klasa pracy, bo to wiaże sie ze zuzyciem energii (czyli najl. A lub A+), druga rzecz, to programy. Mnie troche w mojej denerwuje, że przy programie 0,30 min. nie ma suszenia (tzn. naczynia wyschną, tylko trzeba dłużej poczekac zanim sie jej wyjmie), a potem jest od razu przeskok na 125 i 165 min. Mnie by pasował tak program 1 h z suszeniem. I to dla mnie jedyny minus tej zmywarki. Co do reszty zastrzeżeń nie mam.
Jeśli chcesz to popytam m. co on by w tej chwili kupił :-)

[ Dodano: 2007-12-29, 13:56 ]
Kochane ja juz będę się żegnac. Idę robic obiadek (wymysliłam rybkę z frytkami :-) .
A wieczorem wybieramy się do kina :ico_brawa_01: Wpadnę jutro :-)
Życzę Wam miłego popołudnia i wieczoru.
Wielki :ico_buziaczki_big: dla Was, trzymajcie się!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 gru 2007, 15:52

Nowa dziękuję pięknie za wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie :ico_sorki:
Zapytaj męża jak możesz, będę b. wdzięczna, ja słyszałam wiele dobrego o Boschu.
Życzę miłego wieczorku w kinie, do jutra.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 gru 2007, 23:22

Hej!

Ja tak szybko, bo lece spać, ale chcę pakazac swój brzuś z dzisiej :-D :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-29, 22:23 ]
spinka, NOWA To pewnie ruchy, gratulacje!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 gru 2007, 15:22

Małgorzatka piękny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Może i ja dzisiaj wkleję mój, bo wydaje mi się że trochę urósł.
W niedzielę odpoczywacie, nikogo tu nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

30 gru 2007, 20:35

Hej :ico_ciezarowka:

Małgorzatka, no śliczny brzusio i jaki okrąglutki :ico_haha_02:
Spinka obowiązkowo pokaż brzusio.

U mnie tez już widac róznice chociazby porównując do paru dni wczesniej :ico_szoking: , jak leżę na plecach to widac juz taka małą piłeczkę :ico_haha_01: ( jeszcze nie tak dawno brzusio był płaski). Rosną te nasze maleństwa :ico_brawa_01:

A ja dziś dziewczynki nieco zmęczona :ico_sorki: . Po obiedzie u rodziców i kościółku pojechaliśmy jeszcze na małe zakupy :ico_olaboga: (jak to w tym okresie ludzi full, cos okropnego). Ale m. musiał kupic koszulę (przy okazji ja wypatrzyłam śliczna bluzeczkę :ico_oczko: ), a ja lakier do paznokci i farbę do włosów. Zaraz z m. idziemy farbowac moje włoski :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-30, 19:41 ]
Spinka co do zmywary, to dobrze słyszałaś, mój m. poleca własnie Boscha, AEG lub Siemensa. Zalezy jeszcze co chcesz (jaka wielkośc, czy wolnostojąca i kolorek:)).
Nalepiej jak miałaby 3 klasy A tzn. AAA( wtedy ma najlepsze paramerty) i taką warto kupic. No i jeszcze tak jak wcześniej pisałam zwróc uwage na długośc programów (najlepszy taki 1 h z suszeniem :-) ). W razie czego służe pomocą :-)

[ Dodano: 2007-12-30, 19:43 ]
Dobra spadam, szykowac farbę, :ico_buziaczki_big: ode mnie

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 gru 2007, 09:56

Cześć dziewczyny melduje się grzecznie. Przez weekend nie zaglądałam, w sobotę znów miałam jazdę nad kibelkiem ,mówie Wam ,koszmar, mam nadzieje e nie wróciło mio na długo :ico_olaboga: wczoraj "tylko " mnie mdliło, dziś też ale juz lżej. Brrr...kiedy ja sie poczuję jakoś normalnie, z energioa do życia i w ogóle :ico_oczko: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość