leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 lip 2009, 12:00

Matko jedyna wy już wózki oglądacie
kochana tak szczerze to ja wozek mialam juz wybrany przynajmniej rok temu :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_oczko:
Intensywnie za to myślę na temat łóżeczka
a ja wlasnei nad lozeczkiem nie mysle, bedzie najprostrze jakie moze byc :ico_oczko: ale za to z piekna kolorowa posciela(ktora tez juz mam dawno wybrana :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 lip 2009, 12:03

a ja wlasnei nad lozeczkiem nie mysle, bedzie najprostrze jakie moze byc :ico_oczko: ale za to z piekna kolorowa posciela(ktora tez juz mam dawno wybrana :ico_haha_01: )
No ja pościele też już oglądałam na allegro.Matko jakie niektóre są piękne.W ogóle te wszystkie rzeczy dla maluszków są takie słodkie...tylko niektóre ceny paskudne.No cóż...życie.
Jak czytam ze Wy już prawie wszystko macie opracowane i wiecie co mniej więcej będziecie kupować to ja się na prawdę czuje jak jakaś wyrodna przyszła matka.Ja to myślę że jak za miesiąc-dwa zacznę coś kombinować to będzie dobrze.

lilo

27 lip 2009, 12:12

to ja się na prawdę czuje jak jakaś wyrodna przyszła matka
No to ja też jestem wyrodna co jeszcze gorzej o mnie świadczy bo już matką jednego dziecka jestem :ico_oczko: Dla mnie to jeszcze za wcześnie ale wiem że niektóre dziewczyny nie mogą się powtrzymać i już coś oglądają i planują :ico_oczko: I skoro im to przynosi radość - jestem za :ico_oczko:
Ja łóżeczko mam ale duże jest i kusi mnie jakaś kołyska czy kosz na początek... Może skusi :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 lip 2009, 12:14

Matko jakie niektóre są piękne.W ogóle te wszystkie rzeczy dla maluszków są takie słodkie...
dokladnie :ico_haha_02:
ja mamie zostawilam troche kaski w PL i bede robila niektore zakupy przez allegro :ico_oczko:
Ja to myślę że jak za miesiąc-dwa zacznę coś kombinować to będzie dobrze.
ja na razie mam plany
a zakupy pewnei dopiero na jesien bede robila, tak mysle ze gdzies w listopadzie :ico_oczko:
na razie mam pare skarpeteczek dla synka ktore dostalam gratis w sklepie jak kupowalam sobie ciuszki ciazowe :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 lip 2009, 12:18

leonko gratuluje synka :ico_brawa_01:

lilo

27 lip 2009, 12:22

O! Coś mi się przypomiało i mogę Was jednak przebić - ja mam już 2 paczki pampersów :ico_haha_01: :ico_oczko: Mój mąż pracuje w Selgrosie i ostatnio klient przekręcił jego pracownika na 2 paczki właśnie, wielka afera była, kierowniczka zrobiła raban, klient paczki oddał ale Piotrek uniósł się honorem za te wrzaski kierowniczki, zapłacił za nie i sam wziął :ico_oczko: Przyniósł i mówi "przecież się przydadzą" :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 lip 2009, 13:00

I skoro im to przynosi radość - jestem za :ico_oczko:
Też mam takie podejscie.W sumie to się cieszę że dziewczyny już zaczynają wybierać rzeczy dla maluchów,wtedy oprę się na ich opiniach i będzie mi latwiej wybrać coś samej,bo ja jestem totalną ciemną masą w tych tematach. tak jak leona zacznę zakupy gdzieś od listopada.W grudniu może dostanę jakiś ciuszek dla malucha od rodziców na gwiazdkę.Spoko,damy radę.
na razie mam pare skarpeteczek dla synka ktore dostalam gratis w sklepie jak kupowalam sobie ciuszki ciazowe :ico_oczko:
No ja mam 5-6 par skarpetek i komplet 3 bodziaków dla noworodka i jeszcze bluzę z kamizelką dla takiego 6mc dziecka,ale to z zeszłego roku.jak mojej mamie zaczęlo odbijać przy mojej pierwszej ciaży.Nawet mam malutki basenik dla rocznego dziecka i zestaw kaczuszek do zabawy w wodzie.To też od mamy.
O! Coś mi się przypomiało i mogę Was jednak przebić - ja mam już 2 paczki pampersów :ico_haha_01: :ico_oczko:
Popraw mnie jeśli się mylę,ale czy pampersów nie robią różnych w zależności od płci?Jeśli tak to jakie masz kupione?

lilo

27 lip 2009, 13:06

Popraw mnie jeśli się mylę,ale czy pampersów nie robią różnych w zależności od płci?Jeśli tak to jakie masz kupione?
Pampersy są uniwersalne, takie dla chłopców lub dziewczynek robią tylko pieluchomajtki, na gumki które mają być pomocne w nauce siusiania na nocnik.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 lip 2009, 13:11

Pampersy są uniwersalne, takie dla chłopców lub dziewczynek robią tylko pieluchomajtki, na gumki które mają być pomocne w nauce siusiania na nocnik.
Aha,teraz już wiem.Potwierdziło się tylko że jestem totalnie ciemną masą jeśli chodzi o dzieci. :506: Aż mi głupio :ico_wstydzioch: Sporo nauki przede mną.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 lip 2009, 13:51

leonko gratuluje synka
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
O! Coś mi się przypomiało i mogę Was jednak przebić - ja mam już 2 paczki pampersów
hehe :ico_haha_01: to jednak nie jestes taka zla mama :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

geheimnis, spokojnie, wszystkiego sie nauczymy :ico_oczko:
dobrze ze mamu tutaj kilka doswiadczonych mam :-) :ico_oczko:


ja wlasnie wrocilam ze spaceru po miescie
oczywiscie musialam popatrzec na malutkie ciuszki :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość