Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 cze 2009, 21:45

Kristi pisze:Mnie pewnie z czasem tego nauczy zycie.


cudownie to ujęłaś - bo tego uczy właśnie życie :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2009, 08:42

Witam :-)
U nas dzisiaj pogoda lepsza :ico_haha_02: Sloneczko wychodzi i mam nadzieje ze bedzie cieplo,tak po deszczu bo w nocy znowu padalo!!
Po obiadku pewnie pojdziemy na spacerek a tak to Ok. Teraz moje pociechy ogladaja Bajke a zaraz trzeba sie ladnie ubrac itd..
Milego dnia wam zycze :-)

Aginka dzieki,czasami mysle ze mialabym jakies szanse zostac Psychologiem.. :ico_wstydzioch: (pare osob mi tez nawet tak powiedzialo ;-> :ico_szoking: )
Buziaki

Milego dnia dla Was.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 cze 2009, 09:59

Witam

U nas zimno pochmurno -kropi deszcz ..... tylko siedzieć pod kocykiem i popijać ciepłą herbatkę lub kawkę :ico_kawa: eh..... a dziśmamy chyba pierwszy dzień lata ????

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2009, 11:23

Aginka dokladnie,wlasnie dzisiaj jest Rozpoczecie Lata,u nas pogoda tez nie az taka ciekawa.Nie pada ale jest tak chlodnawo ale nie zimno.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2009, 21:07

Witam wieczorkiem ;)
U nas Ok,po obiadku pojechalismy z tesciowa na taki Festyn.. Byly tam karuzele,autka i inne atrakcje. Nicolka miala tyle radosci,jest wieksza niz Marcusek i dlatego bardziej jechala na karuzeli a to na tym a to na tamtym :-> I jak sie jej podobalo.Marcuska posadzilam na takie autko karuzelowe ale niechcial .. odrazu raczki do mnie wyciagal jest troche za malutki na karuzele ale juz za rok bedzie tez ladnie jechal na karuzeli :-> I dzisiejszy wypad na ten Festyn byl taki sobie,malo co gadalam z tesciowa,a pozniej przyszla do nas na Kawe.. I wiecie co?? Dopiero niedawno poszla :ico_szoking: .. zdazylam dzieci polozyc spac a ona jeszcze siedziala,zjedlismy razem kolacje.. co sie naprawde jeszcze nie zdazylo..?? Ale za to sobie pogadala ze swoim synem,a mnie chocby nie bylo,.. To co ja powiedzialam to udawala ze nie slyszy i odrazu zmieniala temat. Ciekawe co mi chciala takim zachowaniem pokazac?? A jak powiedzialam to Mezowi jak juz poszla to on niby Nic Nie Zauwazyl?Ah szkoda gadac,ja wcale sie nie denerwuje tylko takiego czegos Nie Rozumiem.. Przeciez jej nic nie zrobilam..
Pozatym to Ok.

Gabi ciesze sie ze juz jestes,i ze Urlopik sie Udal to wazne,a mimo niepogody i tak milo spedziliscie czas. Ciesze sie.A i powiem ci ze ja niewiem jak mam popracowac nad mezem.. On sam musi wiedziec ze ma Isc i Byc za mna.. A z niego to synus mamusi..Sama niewiem.. moze sie cos zmieni kiedys..?? :ico_noniewiem:

Ok,to ja bede zmykac. Dobrej nocki pa.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 cze 2009, 21:23

Gabi jak by to powiedziec..
Moj maz stara sie.. wczoraj odkurzyl mieszkanko,dzisiaj zaoferowal sie i usmazyl kotlety,a i patelnie nawet umyl.. Dzisiaj rano zrobil jajecznice i tez patelnie umyl .. :ico_szoking: to sa takie drobne rzeczy ktore mu sie wczesniej nie zdarzaly.. teraz co niedziele cos mi pomaga przy gotowaniu i sam chce a to smazyc kotlety itd.. On mi sie wydaje pokazuje ze jestesmy ja i dzieci dla niego wazne w troche inny sposob .. Jesli chodzi o jakies jego poglady.. on ma je az za bardzo podobne do pogladow jego rodzicow bo tak jest wychowany.. Owszem ma swoje zdanie ale wszystko sie wiaze z jego rodzicami. A jak mi sie cos nie spodobalo u tescia i to powiedzialam glosno to odrazu jest zle,i milion wytulmaczen dla tescia,a ze on jest chory,a ze taki wrazliwy.. i ze najlepiej masz byc cicho bo on- tesc)wszystko moze. Moj maz jest taki podobny do mojej tesciowej tez sie woli nie odezwac a ja tak Nie Umiem.,bo to moje dzieci i ja je wychowuje. Dzisiaj nawet tesciowa powiedziala Nicolce ze musi sie mamy sluchac.Mile to bylo,ale to takie sporadyczne przypadki..

[ Dodano: 2009-06-22, 09:16 ]
Dzien dobry
U nas dzisiaj znowu pada,i jestesmy w domku caly czas,i nie wychodzimy dzisiaj.Jest zimno i mokro.. Wczoraj tez zaczelo padac jak bylismy na tym festynie. No i szybko pojechalimy do domu.
Pozatym to Ok. Moj maz dzisiaj do pracki poszedl na 6 00 rano?? I tak caly tydzien,a dzieci mi juz od 6 30 Nie Spia.. :ico_szoking:
Teraz sie ladnie bawia moja skarby.Milego dnia wam zycze.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 cze 2009, 11:35

Gabi no wlasnie,w takich sytuacjach z tesciami najbardziej potrzebuje zeby szedl za mna.. ale to moze sie jeszcze zmieni. Zobaczymy..
A to normalne ze sie nie umiesz jeszcze zaklimatyzowac.. troche to jeszcze potrwa :-) Ja tez tak mam po urlopie.. U nas tez caly czas pada i niechce przestac..???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 cze 2009, 19:17

Cześć dziewczynki :ico_oczko:
Widze że dyskusja o tesciach i teściowych się wywiązała, ja nie mam żadnych nie miłych wspomnień, mama mojego mężusia, nie żyje od bardzo dawna... :ico_placzek:
żaluje że Jej nie znałam...i żałuję tez że nie znałam Jego taty...
myslę i wiem z opowiadan że byliby dobrymi teściami :ico_haha_02:

Ja juz po fryzjerze, zadowolona jestem z fryzurki, wkleje foteczkę na NK... :ico_oczko:

A dzisiaj miałam forumowe spotkanie, z jedną koleżanką z TT, fajowo było, mamy foteczki.

Antos dzisiaj był nie grzeczny, ale to dlatego że zmęczony :ico_oczko:

My juz niedługo lecimy do Polandu :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 cze 2009, 21:51

Hej wieczorkiem :)
U nas dzisiaj caly czas pada.. Ale fajnie bylo w domku,bawily sie moje dzieciatka,pozniej troche ogladalismy bajki i znowu byla zabawa.. I jakos dzien minal. Marcusek ladnie spal w ciagu dnia,a Nicolka raczej juz nie spi w ciagu dnia i tak jest lepiej. Smoczka dostaje tylko na noc,a w ciagu dnia Niee.Wymyslismy jej historyjke o kotku,co zawsze przychodzi rano i malej smoczka zabiera,Marcuskowi tez ,a pozniej kotek wieczorem przychodzi i smoczka przynosi.A Nicolka dala sie tej historyjce a i dzisiaj takiego kotka bialo czarnego widzialam i szybko go pokazalam Nicolce ze juz sobie kotek poszedl i jej smoczka przyniosl i Marcuskowi.A ona taka przejeta.. jakby umiala to by temu kotkowi co go widziala przez okno podziekowala.. Ale Nicolka jakas jest oszczedna jak chodzi o mowienie.. ona uzywa takich skrotow ze szok.. Sama ponazywala sobie rzeczy niektore po swojemu i koniec.. Oj mam nadzieje ze to przedszkole jej pomoze sie troche rozkrecic i zacznie mala w koncu mowic.. Do niczego jej nie zmuszam ale bym juz chciala zeby Nicoka mowila wiecej.
A teraz z innej beczki.. Duzo ostatnio rozmawiam z mezem i czuje sie przez to lepiej.. macie racje.. musze mu niektore rzeczy tak bardziej tulmaczyc i wtedy tak zeby zrozumial ale ogulnie jest wszystko Dobrze,i juz nie smutam sie.. I nie gadam juz o tesciach bo za bardzo niema o czym..Oni sie nie zmienia a ja sie nie przejmuje nimi.

Magda no szkoda ze nie poznalas tesciow.. widocznie tak mialo byc..? Chociaz to przykre.. Za to ja mam sie udanie z moimi tesciami,tyle mi wrazen dostarczaja jak nikt wczesniej.. :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Gabi dziekuje za rade :-)

Ok kochane spadam pod prysznic a pozniej do lozeczka bo znowu jutro musze po 5 00 wstac.. caly tydzien maz ma na 6 00 do pracki. Buziaki dla was,dobrej nocki pa.
A Moj Marcusek skonczyl dzisiaj 1 rok i 4 miesiace,ale to szybko leci.. A taki jest kochany,i juz tak szybko chodzi nawet na paluszkach umie chodzic.. Maly kochany Slodziak.A jaki jest Uparty?? I jak cos nie jest tak jak maly chce to zaczyna marudzic i co ino.. o rety.. Nicolka nie byla az taka uparta jak byla w Marcuskowym wieku -) Ale kazde dziecko jest inne. Do juterka,i dobrej nocki pa. :ico_spanko:

[ Dodano: 2009-06-23, 06:40 ]
Witam z rana :-)
Moje dzieci jeszcze spia,a ja juz sie nie kladlam.. Przygotowalam sobie do obiadku i sniadanka :-> Czyli pracowity mialam poranek :ico_haha_02: Ogulnie to Ok.
Milego dnia.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2009, 10:08

Widzisz Kristi, super że rpzmowa z mężem pomaga, nie ma to jak rozmowa...to bardzo ważne, my tez dużo rozmawiamy :ico_oczko:

Dobrze że wymysliliście Nicole tę bajke o kotku, dzieciom łatwiej w taki sposób zrozumieć niektóre sprawy...u nas za to są krasnoludki, które pomagaja Antosiowi iść do kąpieli :ico_oczko:

U nas w porządeczku, dzisiaj dzień spokojny , może pójdziemy na zajęcia, teraz wstawię obiadek trochę ogarne, zrobię pranko i gotowe,
Jestem pozytywnie do dzionka nastawiona :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość