Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 cze 2009, 11:26

Hej Kochaniutkie
Jakoś nie mam ostatnio weny do pisania...
Kristi, :ico_brawa_01: , rozmawiajcie z mężem jak najwięcej. I tłumacz Mu, że jest Ci przykro, kiedy nie trzyma Twojej strony w starciach z Teściem.
Magdalena_82, a może i tutaj nam fotkę wkleisz? Ja nie mam profilu na NK, więc nie mogę Cię podziwiać w nowej fryzurce.
Ja też wczoraj byłam u fryzjera. Kolor radykalnie zmieniłam z rubinu na ciemny brąz ze słonecznymi pasemkami :ico_haha_01:
Jutro jedziemy z Patryczkiem do tego specjalisty. Oj, oby wszystko było ok...
Ja dzisiaj z jakimś strasznym katarem wstałam. Źle się czuję, aż mi się w głowie kręci...
Muszę trochę mieszkanko ogarnąć, bo jakby tajfun przeszedł :-D .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 cze 2009, 13:09

Hej :)
A wiecie co.. Moje dzieci sobie spia. Oboje.. Marcusek mial biedny problemy zasnac.. ale jakos sie udalo,a Nicolka szybciej zasnela juz byla marudna. Zobaczyla za okno i szukala kotka zeby jej smoczka przyniosl,a ja szybko go wyciagnelam z szafki i jaka byla szczesliwa. Do spania smoczka moze mala jeszcze miec,Marcusek tez jeszcze spi ze smokiem. Pozatym to u nas ciagle Pada.. i Pada.. Ta pogoda mnie juz irytuje.. Bo nigdzie nie mozna wyjsc.. Wlasnie moj mezulek na przerwe przyszedl do domku wiec spadam troche pogadamy :-)
Macie racje,musimy rozmawiac bo wtedy jest mi lepiej i sie ladnie uklada.
Dokladnie mysle jak wy,ze takie historyjki pomagaja dzieciom bardziej cos zrozumiec i to takie slodkie jest.
Ok kochane do pozniej.

[ Dodano: 2009-06-23, 13:30 ]
A moj maz juz znowu w pracy,krotka byla ta przerwa.. :ico_noniewiem: Ale mam bojowe zadanie.. W naszych ostatnich pokojach musze dokladac do ognia moj maz w piecu rozpalil bo troche zimno.. Juz tak dlugo pada i niechce przestac,.,Mam nadzieje ze jutro bedzie cieplej i Bez Deszczu.

Mama_Ania zycze duzo zdrowka i powodzenia u tego specjalisty.Bedzie Ok,Trzymam kciuki.
A ty przeciez mialas profil na NK?? Bo sie zdziwilam ze cie niema.,. :ico_szoking:


Magda ja niestety nie widzialam twojej nowej fryzurki.. tez sie pochwal tutaj u nas :->
A Antos sie nie lubi za bardzo kapac tak? ze mu krasnoludki pomagaja?? A smoczka tak bez problemu niechce albo??

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2009, 15:49

Magdalena_82, super, że spotkanko udane, widziałam fotki Madziorki na NK :-)
ach zdjęć mamy duzo...tam tylko dwa Madzia wkleiła...
jak będzie więcej to Wam wkleje, znaczy madzia musi mi wysłać...

Ja chętnie bym Wam pokazała sie w fryzurce.
:ico_oczko:
Dziewczynki, ale to nic takiego :ico_haha_01:
A Antos sie nie lubi za bardzo kapac tak? ze mu krasnoludki pomagaja?? A smoczka tak bez problemu niechce albo??

nie nie Antos smoczka juz od bardzo dawna nie ma :-D
a z kąpiela to jest tak że on lubi...ale ciezko mu się z dniem rozstać, bo wie że kąpiel -oznaczakoniec dnia i niedługo sen. :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 cze 2009, 17:45

tak sobie mysle ze czas was przesunac na przedszkolaki ,co :ico_oczko:
zrobie to jutro dobrze :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2009, 20:32

mal , my jeszcze poczekamy, w tamtym roku przesunęłam (to znaczy poprosiłam chyba bożenkę) i dziewczynki miały troche żal że tak szybko, teraz poczekamy, aż wszystkie dzieciaczki skończa 3 latka i wtedy się przesuniemy :ico_haha_01:
...ale dzięki za pamięć kochana :-D

Gabi super rysuneczek, a tatus napewno szczesliwy, co?

[ Dodano: 2009-06-23, 20:35 ]
Aneczko, kochana no tak TY zlikwidowałas profil z NK.
Ja też swojego czasu zlikwodpowałam ale potem wrócilam :ico_haha_01:
Kręce sie co? :-D :-D


Wkleję fotki...chociaż kurcze coraz cześciej myśle żebyśmy sie przeniosły na ukryte forum...co myslicie?
Wtedy mogłabym więcej Wam pisać, i myślę ze Wy też byście się bardziej otworzyłyu hihi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 cze 2009, 21:34

Hej :)
Ja mysle ze nawet bym mogla byc na Ukrytym Forum,bym sie pewnie jeszcze bardziej rozkreciala.. a tak to jest tak troszke Niepewnie.. Mysle podobnie jak Magda,i bysmy sobie mogly czesciej zdjecia pokazywac.. Jak uwazacie,ja jestem za tym Ukrytym Forum :-> Ale jak sie nie da to mozemy zostac otwartym :-) Jak chcecie..
I tez uwazam to za super pomysl ze poczekamy az wszystkie dzieci skoncza 3 latka i wtedy bedziemy juz na Przedszkolaczkach.. O rety alez ten czas leci.
U nas ogulnie dzien Ok,juz mam dosyc tego deszczu.. :ico_chory: :ico_zly: Jutro jak znowu bedzie padac idziemy na spacer deszczu.. Najgorsze ze ten deszcz caly czas pada i nie przestaje..Bo ile mozna w domu siedziec?

Gabi slicznie narysowala Emilka tate,super :ico_brawa_01: Ale mial pewnie radosc. I obrazeczek pewnie zachowany na pamiatke ja tak robie jak Nicolka cos narysuje,tak samo pozniej jak Marcusek zacznie rysowac tez bede kolekcjonowac obrazki.

A teraz uciekam,Marcusek juz spi,a Nicolka jeszcze niee..Moze w koncu bedzie chciala spac. Dobrej nocki pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 cze 2009, 22:26

dobry wieczór -narazie się przywitam - i lecę doczytać moje Baboski :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2009, 23:09

No niewiem zapytam Emkę...
ale jeszcze zaczekam co wszytskie na ten temat myslicie :ico_oczko:

Mnie nadal głowa boli, dzisiaj cały dzionek, retyyy
Antos szybko zasnął na szczescie.

Jutro planuję jakiś dłuższy spacerek.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 cze 2009, 23:15

U nas ogulnie dzien Ok,juz mam dosyc tego deszczu.. Jutro jak znowu bedzie padac idziemy na spacer deszczu.. Najgorsze ze ten deszcz caly czas pada i nie przestaje..Bo ile mozna w domu siedziec?
jejku - w mojej okolicy - powódz .... :ico_szoking: mnie to na szczęście bezpośrednio omija - ale znajomi :ico_olaboga:
Wkleję fotki...chociaż kurcze coraz cześciej myśle żebyśmy sie przeniosły na ukryte forum...co myslicie?
Wtedy mogłabym więcej Wam pisać, i myślę ze Wy też byście się bardziej otworzyłyu hihi
hm.... ja nie wiem ..... może było by bezpieczniej ???? sama nie wiem ..... ja to bym najchętniej dołączyła do innego wątku - nas tu tak mało zostało ..... a Wy dla mnie zwsze będziecie naj naj naj ....
To jest Emilkowe dzieło, to tatuś:
:ico_szoking: cudowny obrazek
mój prawie ośmiolatek potrafi właśnie w ten sposób narysować portret ..... no czy postać - słowo daję - ładniejszy mu nigdy nie wyszedł..... :-D

tak sobie mysle ze czas was przesunac na przedszkolaki ,co

a mi to obojętne .... już 2 czy 3 miesięczna różnica wieku nie ma na tym etapie rozwoju aż takiego znaczenia ..... wiadomo każde dziecko to indywindualność - ale tu chodzi o nas ....
Ja chętnie bym Wam pokazała sie w fryzurce.

Dziewczynki, ale to nic takiego
wczesniej czy później - zobaczymy ...... :ico_oczko: a napweno jest Ci pięknie :ico_brawa_01:
Aniu, zdróweczka i powodzenia u specjalisty
dołączam się ......&&&&&& kciukasy

[ Dodano: 2009-06-23, 23:18 ]
Madzia zdjęcie Antosia jest boskie ..... tylko go wycaiłować - taki słodziuch ....

[ Dodano: 2009-06-23, 23:23 ]
No właśnie - jak śpią Wam dzieci ?????????????

moje chodzą spać okropnie póżno - np dziś padły przed 23 ..... wstaną pewnie przed 7 - Malwina zaliczy jeszcze obowiązkową drzemkę koło 12:30-śpi przeważnie koło godziny - max 1,5 godz ..... Z Kapikiem jest gorzej - bo on wiezorem pada na pysk- ale śpimy razem i jest zmuszony czekać na siostrę i mamę ..... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-06-23, 23:25 ]
dobra - trzasnęłam referacik - a jutro rano do pracy ..... pasowałoby się wyspać .....


:ico_spanko: dobrej nocy Baboski :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2009, 23:32

Aginko moje dziecko ostatnio śpi ładnie, nie mogę narzekać...chodzi spać tak między 20 a 21.
Ostatnio się zdarzyło że poszedł spać tak 00 ale to dlatgeo że wróciliśmy od rodzinki , to dwie gdziny drogi od nas, nad morzem, tam dużo atrakcji było i Antolek poprostu nie mógł zasnąć...w samochodzie też troszke pospał :ico_oczko:

Aginka, super foteczka w podpisie, ale Kapik wpatrzony w siostrzyczkę. Cudnie, napewno wspaniały z Niego starszy brat. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-23, 23:35 ]
Acha no ja tez byłabym za dołąceniem do kogoś...
ale z drugiej strony my tu takie zzyte jesteśmy...i wiecie niewiem czy się dopasujemy.
jest wątek dzieciaczki 2006 ale on juz zdycha powoli...tam nikt juz nie pisze...no może raz na kilka miesięcy... :ico_noniewiem:

Szkoda tylko że dziewczyny które pisały juz nie pisza u nas...
My to dopiero jesteśmy prawdziwe tik takowiczki. :ico_oczko:
Madzia zdjęcie Antosia jest boskie ..... tylko go wycaiłować - taki słodziuch ....
:ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-06-24, 00:27 ]
Własnie patrzyłam na posty diem...wiecie że ona juz prawie rok z nami nie pisze...ostatnio pisała 11.o7 :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość