Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 maja 2008, 21:19

martuchafrost pisze:Mmarta witaj wśród spuuchniętych nóg i tak juz bedzie do końca ciąży
no to mnie teraz pocieszylas :ico_noniewiem: ...ale tak sobie wmawiam-ze spuchniecie po ciazy szybko minie :ico_oczko: ...zobaczymy jak to bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 maja 2008, 23:37

mmarta81 pisze:.ale tak sobie wmawiam-ze spuchniecie po ciazy szybko minie

kochana jak ja urodziłam i przyszli na drugi dzień goście ( brat Jacka) to pierwsze co powiedział : " o bratowa jakie Ty masz chude nózki, nareszcie nie są Fionowe i shrekowe " :ico_smiechbig:
u nas sraczki ciąg dalszy :ico_olaboga: ale zauważyłam u Frana od kilku dni plamy na plecach i tyłku :ico_olaboga: i śa one gorące jak je dotknę, w pierwszej kolejności pomyślałam, ze od proszku, ale by miał na całym ciele a nie tylko na tyłach, a od jedzenia to samo wiec myślę ze to może od wózka???? ze go odparza??? sama nie wiem :ico_olaboga:
Eve trzymam kciuki kochana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 maja 2008, 23:52

martuchafrost, tylek to jedyne miejsce na ktorym by nie mial wysypki spowodowanej alergia kontaktowa od proszku, bo tam to akurat ma pieluche. Na poczatek proponuje zmiane pieluszek, bo jakos mi nie lezy pomysl, ze wozek go odparza, bo masz wozek bardzo dobrej jakosci, a on nie lezy juz jak nalesnik w wozku, wiec na plecach by od tego nie mial. A mowilas dzis, ze Jaca mu huggiesy kupil, a na te pieluchy sie najwiecej klniec naczytalam. Podobno lubia bardziej uczulic niz najzwyklejsze no name. Wietrz go czesto bez pieluchy zupelnie, powinno pomoc.

mmarta81, sprawdz to zatrucie ciazowe, bo to nie przelewki. Idz do lekarza. Trzymam kciuki, zeby to nie bylo to.

AAA, Marta u nas tez mega sraczka dzisiaj. Po tym kuponie co w Boots'ie przebieralam jeszcze 4 byly w domu :ico_szoking: w sumie sie Luska dzis 7 razy posrala :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 maja 2008, 00:32

heja

ja dzis bylaam w miescie w poszukiwaniu butow pierwszych dla lelka hihi bo dotychczas lazil boso jak wiesniak... hihi
no ale dzis nadal niee kupilam
te co mi sie podobaly nie byly dostepne rozmiarowo, wiec musze w sb znow polazic po innych clarks-kach
ale kupilam mu butki na jesien.. tzn mam nadzieje bo sa rozmiar za duzee hihi
podobaly mi sie a byla okazja. wiec zaszalalam
w tk maxie
wygladaja na dobre
dla dziewcznki mi sie poodbal kolorek czerwowny hihi
z 45f na 17f
jeszcze bodziak. i pajacyki do spania.
a sobie rybaczki

pojechalam specjalnie po buty do chodzenia a wrocilam z ubraniami jak zwykle hehe
a odnoscie butow jeszcze
sprzedawczyni w clarksie powiedziala, ze jesli on jeszcze nie chodzi to powinnam kupic takie dla dzieci raczkujacych, wstajacych i chodzacych z podtrzymaniem, one maja miekka podeszwe
bo te z twarda (dla chodzacych samodzielnie) beda dla niego jeszcze za ciezkie hmm
wiec takie kupuje
by za chwile
moze miesiac moze dwa kupic te wlasciwe
ale fajnie bo te mi sie bardziej podobaja hihi
dla chodzacych juz nie sa takie slodkie hihi
albo ja wymyslam :ico_wstydzioch:


mmarta mam nadzieje ze to opuchniecie to nie zatrucie ciazowe

martuchafrost zapomnialam cie zapytac czy podajesz franiowi przy tej biegunce cos na aodbudowe flory bakteryjnej (to co przy antybiotyku) bo mi pediatra wtedy przepisal laktoral dla lelka 2razy dziennie
i nie dawac sokow ani rosolu czy zupek na nim.. a jessli sokow nie ma to moze owocow tez? hm nie wiem. ale po owocach lelek mial srake hihi
nie mam pojecia co to moze byc za uczulenie
hmm moze jasnie pani dobrze podejrzewa huggiesy hmm

eve trzymam kciuki za robtke
hatfield to chyba niedaleko watford gdzie kiedys mieszkalam hihi szkoda ze mnie tam nie ma juz bo moze bysmy sie zobaczyly hihi

stawiam za moje dzisiejsze imieninki :ico_tort: :ico_tort:

choc jako tako ich nie obchodze ale zawsze okazja do nieplanowanego drineczka hehe

buziaki

[ Dodano: 2008-05-30, 00:46 ]
a leon spioch cd hihi dzis do 11 znow dobilismy :ico_szoking:
zeby mu tak jeszcze chwile zostalo
a poza tym na zakupach byl baardzo grzeczny
kilka godzin siedzial w wozku
rozgadal sie teraz strasznie
wiec ciagle ludzi zaczepial. smial jak zwykle
i taka bylam z niego dumna
normalniee nie mozemy sie nim nacieszyc hihi taka nasza mala Wielka radocha !!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 maja 2008, 08:30

Madizorka sto lat z okazji imieninek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez patrzyłąm na buciki clarksa do raczkowania, ale za chwile misiek bedzie chodził wiec kupię mu takie normalne juz tym bardziej ze mam z Polski buciki, a po drugie babka powiedziała w clarksie ze Fran ma nietypową nożkę :ico_oczko:
Jasnie moze masz racje to od huggiesów, ale przedtem tego nie miał i pare dni temu tez miał całe plecy ( zanim jacy kupił huggiesy) no ale wczoraj masz racje jego tyłek wyglądał tragicznie ( myślałam ze od sraki ale to nie wyglądało na odparzenie) tylko jakby o coś pogryzło :ico_olaboga: zobaczymy jak odstawie te pieluszki :ico_olaboga:
Jasnie Pani :) pisze: w sumie sie Luska dzis 7 razy posrala
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja juz dziś o 6 na nogach bo misiek wariuje :ico_olaboga: wiec obiad juz gotowy, :ico_pranko: :ico_duzepranko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 maja 2008, 08:55

I dzis tez sraka na dzien dobry :ico_noniewiem: Ale u nas to wiecej niz pewne, ze od truskawek :ico_noniewiem: Sasiad Lusce przyniosl takie pachnace slodziutkie truskawy z dzilki, naturalnie hodowane, ze jka Lusce jedna dalam, to sie o nastepne dopominala i tak ponad 10 zjadla, bo nie mialam jej sumienia odmowic. Drugi raz w tym roku moga jej sie takie pyszne nie trafic, bo w sklepach same "bezsmakowce" sa.

Madziorka ja nie daje nic na odbudowe flory, bo nie wiedzialam, ze trzeba :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Jogurtow i serkow tak instynktownie wiecej daje, ale to jeszcze dodatkowo srake poteguje :ico_noniewiem:

Od wczoraj testuje pieluchy wielorazowe. Na razie po domu i jeszze ich nie zakladam najlepiej, wiec czasem mi przeciekna bokiem (normalne pampki tez mi przeciekaly), ale wysypka z piski w oczach schodzi, chociaz do wielorazowek sie nie smaruje kremem dupki. Chlonnosc minimalnie gorsza od lidlowskich i teskowskich jednorazowek, ale coz za cos. Poza tym te kolory :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I wlasnie Luska mi sie wczoraj 4 z tych 7 razy do tych pieluch posrala i one sa w pojemniku w lazience od wczoraj i powiem wam (jak dla kogos to bllleee to sorki :ico_oczko: ), ze tak jak podejrzewalam, w pampersach sa jakies substancje co poteguja ich smrod po uzyciu. Bo te z lazienki od wczoraj tam posrane leza i nie specjalnie smierdza, a kosza z pampkami wczoraj nie wyrzucialam i mi kuchnia smierdzi łeee :ico_oczko:

A mnie cos bierze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Gardlo mnie boli i kaszel mam :ico_olaboga: A jutro do pracy ide na 7 rano :ico_noniewiem: (z agencji pracy na weekendy mnie czasem wysylaja). A zaraz na play group

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2008, 11:00

martuchafrost pisze:kochana jak ja urodziłam i przyszli na drugi dzień goście ( brat Jacka) to pierwsze co powiedział : " o bratowa jakie Ty masz chude nózki, nareszcie nie są Fionowe i shrekowe
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a to dobre :ico_brawa_01:
madziorka hihi pisze:mmarta mam nadzieje ze to opuchniecie to nie zatrucie ciazowe
jeszcze pozostaje dobrej mysli...dzisisj jakby lepiej moze to nagle puchniecie bylo tez spowodowane lotem samolotem??? :ico_noniewiem: zobaczymy ide sie dzisisj do poloznej umowic :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 maja 2008, 12:49

hej\
dolaczamy do srakowej ekipy :ico_haha_01:
lelek tez rano porzadna kapiel z tej racji zaliczyl hehe
fuuujjj
a myslalam ze juz mu przeszlo
poza tym wsytko ok, zero jakis objawow
wiec pewnie pozostalosci po tym wirrusie czy jak brrr

spalismy do 10 :ico_haha_01:
chwilo trwaj

a teraz spadam sie szykowac itd bo mamy sptkanie z dziewczynami

papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 maja 2008, 15:37

hej dziewczyny!!!
ja juz od rana na spacerze z małym :ico_oczko: dopiero wróciliśmy :ico_brawa_01:
fran zrobił w lidlu srake mega wiec na dworze koło lidla go przebierałam :ico_oczko: i szłam dalej :ico_brawa_01: potem na podwórku bawił sie w piaskownicy, no i jeszcze u kumpeli byliśmy na kawce :ico_brawa_01:

pogoda zajebista aczkolwiek ja nienawidze kiedy jest gorąco :ico_zly: no ale co zrobić :ico_olaboga:
auto nam sie spsuło wczoraj, i dziś jacy bedzie robił z mechanikiem :ico_olaboga:
Jasnie i Madziorka widze, ze nadeszła moda na sraki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 maja 2008, 16:18

a ja po zakupkach, kupilam w bootsie video nianie i daktarin oral gel,
mam nadzieje ze zadziala bo juz mu zaczynaja sie z tego ranki robic :ico_olaboga:
dzisiaj pakowanie i jutro na 6.15 zamawiam taxowke i heja na pociag :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość