Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 cze 2009, 07:03

Dzień dobry

Własnie patrzyłam na posty diem...wiecie że ona juz prawie rok z nami nie pisze...ostatnio pisała 11.o7
no ja jakoś tak kojarzyłam że jak izaurodziła Julcię to chyba jeszcze z raz zaglądła ..... no a teraz już cisza .....

a kaola ??? przecież to była taka fajna dziewucha ..... jej humor..... czasem wracam dopostów na pierwszych stronach by się pośmiać ..... ciekawa jestem co u niej i Nikoli

[ Dodano: 2009-06-24, 07:08 ]
Kapik wpatrzony w siostrzyczkę. Cudnie, napewno wspaniały z Niego starszy brat.

ja mówiła że to jest starszy brat na medal ...... ale oboje są cudowni - każde na swój sposób - kochają się , biją - bawią i kłócą ,złoszczą skarżą jedno na drugie -ale każde za bratem czy siostrą skoczyłoby w ogień ..... no ale ja im wpajam - że mają się kochać isznować - że może kiedyś będąmieć tylko siebie ..... staram się ich w tych kwestiach wychowywać tak jak mnie i moje rodzeństwo rodzice ..... dlamnie bracia to - poprostu bracia - najcudowniejsi bracia pod słońcem :-D

[ Dodano: 2009-06-24, 07:11 ]
no - ide popracować - bo fala kulmunacyjna się zbliża czytaj -nalot klientów :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 cze 2009, 07:40

aż wszystkie dzieciaczki skończa 3 latka i wtedy się przesuniemy
oki ,nie ma sprawy :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 cze 2009, 11:06

Dzien dobry :)
U nas znowu pada deszcz,ale my juz zaliczylismy spacerek.. Na szczescie dzisiaj Nie Bylo Zimno wiec poszlismy. Jak zwykle bylismy w piekarni i w sklepie po zelki :-)
Tak tylko zeby sie przejsc,a taki deszczyk lecial mzawka :-)
Ogulnie to moje samopoczucie Nie jest ciekawe.. Moja sasiadka mnie wkurza.. Wczoraj przyszla i pogadala sobie z moim Mirkiem,ze dzieci sa glosno,itd.. :ico_zly: A ona ma Migrene .. ja z ta sasiadka wogule Nie Rozmawiam,kiedys jej powiedzialam ze ma mi dac spokoj i od tego czasu nie odzywam sie do niej,ale ona ma zawsze cos.. A to zle wietrze mieszkanie,a to teraz dzieci sa za glosno i ja jeszcze do tego zaluzje za glosno daje na dol i do gory??? :ico_szoking: Ona sama nie moze miec dzieci i ich niema,a my mamy dwoje i pareczke i moze zazdrosci i sie czepia o pierdoly,typowa Niemra.. No ale zla jestem mimo wszystko.. Bo moj maz raz idzie po mojej stronie a drugi raz po stronie sasiadki.. i juz mi mowi ze jak cos sie nie zmieni to poszukamy sobie innego mieszkania?? :ico_szoking: :ico_noniewiem: Co sie dzieje ostatnio to jest niemozliwe.. ?? Przeciez moim dzieciom nie zakleje plastrem buzi zeby cicho byly!!! Ah szkoda slow..
Moje dzieci spia roznie,Nicolka jak spi w dzien to idzie pozno spac wieczorem.. i wstaje tak okolo 8 00 rano,a Marcusek to ma swoja norme.. idzie spac do 20 00 a wstaje raniutko punkt 7 00 :->Wiec to mu bez roznicy.. I tak spi jednej raz w ciagu dnia.
A Jak Nicolka nie spi w ciagu dnia to idzie spac o 19 00 i wstaje tez jakos okolo 7 00 rano :->
Ok wybaczcie ze tak tylko o sobie mam troche malo czasu bo musze jeszcze dzieciom dac jogurcika i Marcuska uspac,a pozniej napisze wiecej do kazdej z was osobno Ok :-)
Milego dnia.

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

24 cze 2009, 12:13

piszecie, że tak was mało. A można się dołączyć? :-)

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

24 cze 2009, 12:46

mieszamy w Lublinie, pogoda i u nas fatalna :ico_placzek:, aż się nie chce włączyć tv i wysłuchać prognozy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

24 cze 2009, 12:51

a u nas niestety się sprawdza :ico_placzek: tylko deszcz i deszcz

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

24 cze 2009, 13:03

oby się ociepliło, maluchom się nudzi marudzą, ostatnio nawet ciastolina przestała się podobać

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 cze 2009, 15:22

Cześć dziewczynki, mam tu nowość hihi
fotka ze spotkanka mojego z madziorką hihi przyjechała do mnie z birmingham :-D
Obrazek

Witam nową forumowiczkę.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 cze 2009, 16:00

TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GABI TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczyny prosze zgódzcie się!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 cze 2009, 16:42

ja na poczatek witam Nową MAmę Lublin mówisz - ja Rzeszów ....tak samo leje i leje


i ja mówię tak w sprawie przyłączenia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości