Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

13 mar 2012, 14:46

Dziewczyny ..., a po co Wy stoicie w tych okienkach w US jeżeli podobno można złożyć PIT przez internet??? Jeszcze tego nie obcykałam, ale muszę się też zabrać.

A z tym płaczem gdy rodzicom wydaje się, że dziecku dzieje się krzywda to to chyba nigdy nie mija. Ja jak byłam w szpitalu w listopadzie i przyszła do mnie mamuśka i zaczęła wypytywać co i jak to też jej się oczy szkliły.

A pobierać krew takim maluchom to powinny jakieś takie osoby z predyspozycjami do tego, mam na myśli osoby które potrafią nawiązać kontakt z dzieckiem, bo o ile taki Patryczek nie będzie pamiętał o tych incydentach, tak już Dawidek, Łuk, czy Andrzejek to już mają taką jakąś odrazę gdy przyjdzie taka baba i bez zastanowienia pobierze tą krew. Bo wydaję mi się, że to nie tyle te dzieciaczki boli co się boją i wystarczy rozładować atmosferę w gabinecie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 mar 2012, 14:57

jeżeli podobno można złożyć PIT przez internet??
- mozna :-D
i wystarczy rozładować atmosferę w gabinecie.
- dokladnie,jak teraz bylam z Andrzejkiem na pobraniu krwi,to na dzien dobry bylo autko od pan i tak go zagadalay,zakrecily,ze nie plakal,tylko mama :ico_wstydzioch:

wystawilam pare ciuszkow po Zuzi,to juz ostania partia takich,co mialam po dwie sztuki,reszta poszla do kuzynki :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

13 mar 2012, 15:09

Hejka! ale wy piszecie dużo :ico_szoking: z
Brodzikowa- wspaniały pomysł z córą, bedziemy Cie dopingować;)
Dzwonek- śliczni synkowie:)))
Jagoda- gartulacje wreszcie sie doczekałas!!!!
Binius- nie sugeruj sie tym co mówi lekarz, nie wiem czy pamiętasz,jak wróciłam z ostatniej wizyty u gina to tez powiedział że na pewno spotkamy sie 6 marca , bo wszytsko szczelnie zamnięte, a tu niespodzianka bo 28 spotakalismy sie na połoznictwie:) Juz niedługo kochana. Duzo chódz i rób głebokie przysiady, na pewno pomogą:)
Myszko- współczuję snów, tez tak miałam w dwóch ciązach, jak zakazane to sie chce, jak można to ochoty brak, ach ta prezwrotnośc kobiet:(

[ Dodano: 13-03-2012, 14:10 ]
Evelka, SurtseY - przepiękne zgrabne brzuszki:)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 mar 2012, 15:15

my po spacerku ale sie zmeczylam z zuzka ona chce chodzic swoimi drogami i najlpiej pod autobus lub samochod. musialam wziasc ja na rece a teraz boli mnie brzuch.
zapisalam sie do dentysty na piatek i kupilam sobie co? truskawki.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

13 mar 2012, 15:18

Dziś moja Olcia- kończy 2 tygodnie!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 mar 2012, 15:24

Dziś moja Olcia- kończy 2 tygodnie!!!!!!
stara kobitka z niej :ico_oczko:

[ Dodano: 13-03-2012, 14:27 ]
A pobierać krew takim maluchom to powinny jakieś takie osoby z predyspozycjami do tego,
to prawda. Na laryngologii w zabiegowym pielęgniarka 4 razy próbowała mu założyć wenflon i tylko krzyczała,z eby się nie wiercił, bo żyły pękają. Poprosiłam o inną panią. Przyszła do sali, obiecała dziecku że będzie szybko i...było :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

13 mar 2012, 15:38

A pobierać krew takim maluchom to powinny jakieś takie osoby z predyspozycjami do tego, mam na myśli osoby które potrafią nawiązać kontakt z dzieckiem
o właśnie.. mojego M chrześniak 5 letni na ostatnim szczepieniu to płakał strasznie, babki we 3 go trzymały a nie bał się wkłucia tylko samej strzykawki (wstręt od wizyt w szpitalu). wystarczyłoby go zagadać jakoś i byłoby ok, a tak to jego mama krwi się boi, próbowała coś tłumaczyć ale kiepsko a piguły najlepiej trzymać i wkłuwać a ten niech płacze :ico_puknij:
kupilam sobie co? truskawki.
za mną już dawno truskawki chodziły i parę dni temu kupiłam sobie.. nie dosyć że 4zł na 250g to jeszcze samą chemią smakowały :ico_sorki:
jak zakazane to sie chce, jak można to ochoty brak, ach ta prezwrotnośc kobiet:(
o tak, jak mąż jest wieczorkiem to mi się nie chce, w nocy głupie sny, rano mąż wybywa a żonka zostaje z ochotą :ico_wstydzioch:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 mar 2012, 15:50

za mną już dawno truskawki chodziły i parę dni temu kupiłam sobie.. nie dosyć że 4zł na 250g to jeszcze samą chemią smakowały
to i tak malo zaplacilas. bo ja 8zl za 250g i fakt nie dobre byly. ale to moja 2 zachcianka ciazowa

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 mar 2012, 16:43

Hej laski . Pozdrawiam ze szpitala. Ze mną coraz lepiej ale za to w domu mam szpital bo majka ma gorączkę
i antybiotyk. Zapowiada się wesoło

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

13 mar 2012, 16:55

Hej laski . Pozdrawiam ze szpitala. Ze mną coraz lepiej ale za to w domu mam szpital bo majka ma gorączkę
i antybiotyk. Zapowiada się wesoło
Jagódka trzymam kciuki, dasz radę :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość