Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 wrz 2007, 18:09

Maritko idź leżęć, póki jeszcze możesz :-D

A ja znów mega kłótnia z mężem, poszedł w cholere, nie lubię jak mówi raz jedno raz drugie. Buuu, nie umiem się z nim ostatnio dogadać :ico_zly:

A wiecie kupiłam sobie książkę, drugi i trzeci rok dziecka, będę miała co w wannie czytać :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-25, 18:21 ]
Nasza trójeczka w parku japońskim :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-25, 18:55 ]
Jem krówki ma ktoś ochote? MARGO????

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

25 wrz 2007, 19:28

ja jem lody waniliowo-krówkowe :-D też mniam...

Dziewczynki - jakie butki kupiłyście malcom, mam na myśli te trochę bardziej dorosłe i jaki to rozmiar, ja kupiłam Lilce takie sandałki na 3 rzepy ale za duże są :-/ kupiłam rozm. 20 będą na wiosnę ;-) a jak patrzę w necie to wszystko jak nie duże to dla "wózkowych" dzieci...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 wrz 2007, 19:33

Ja kupuje rozmiar 20-21 ale i tak patrzę na wkładkę wewętrzną i kupuje tak na 12-13 cm i są dobre, jakotakich butków na zime nie mam, ale z tym jeszcze poczekam

[ Dodano: 2007-09-25, 19:38 ]
A wiecie ja prowadzę pamiętnik, dla Wiki na pamiątkę, wolę to od bloga, zaczełam pisać w momeńcie gdy zaczeliśmy starania o dzidzię, a dokładnie od momentu mojego upicia się z rozpaczy po tym jak test mi wyszedł negatywny (byłam juz w ciąży ale bardzo wczesnej, test wyszedł negatywny i sądziłam, że znów się nie udało) I tak dziś sobie go przejrzałam i się uśmiałam, sama z siebie.

Maritko lody mmmiam :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

25 wrz 2007, 20:33

ja Asiu zaczynałam, takie krótkie zapiski, co czuję, co kupiłam, jak myślę o dzidzi ale jak wszystko z moim słomianym zapałem i to skończyło się jak trafiłam do szpitala, czy wróciłam do pracy już nie pamiętam, blog zakończyłam na 3 wpisach :-D eeehhh ale pamięć mam dobrą więc przy kominku, na fotelu bujanym będę opowiadać wnukom, dzieciom te historie ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 wrz 2007, 20:38

Ja dlatego nie bloga, a tak sobie własnoręcznie wieczorami pisuję popijając ciepłe kakao. Jak bloga pisałam to zaraz się jakas zołza pojawiła i mi naubliżała, śledziła każde słowo (pamiętacie nawet jako pomarańczka pisała na cafe) nie będzi mi tu żadna z butami się panoszyć :ico_zly: , nie lubię takich cwaniaków-anonimowców więc olałam blogi, tylko je czytuję :-D

Pochwalę się wam Wiki kapuje co znaczy kąpu kąpu i piciu, aż mnie zaskoczyła :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 wrz 2007, 22:37

Akna- nie wierzę :ico_oczko: Takie śliczne chłopaki to z pewnością po mamusi :-D

Asiu, dziękuję za zdjęcia - są rewelacyjne! Drzemie chyba w Tobie kochana jeszcze jeden talent - fotograficzny :-D Wiki śliczna jak zwykle (słodka sukienusia), mamusia -sie wie !!!,a tatuś też niczego sobie :ico_oczko: Gdzie jest ten park japoński? Rewelacja!

Świetny pomysł na takie zapiski. No cóż, chyba już troszkę za późno ale może przy następnej dzidzi - kto wie? :-) Zresztą nie wiem czy nie skończyło by się u mnie tak jak u Maritty :-D Jednak super pamiątkę będzie miała Wiki, gratuluję pomysłu :ico_brawa_01: Wg mnie fajnie, że piszesz odręcznie a nie korzystasz z techniki bo za paręnaście lat będzie to perła z lamusa :ico_szoking: :-D

Jak macie jakieś fajne linki do blogów do dawajcie. Lubię czasem się przekonać, że nie tylko u mnie nie zawsze jest kolorowo :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-25, 22:42 ]
Co do butków to Maksowi już kupuję 20-12 na długość stopy 12-13 cm. Lekarka mi powiedziała,że jak dziecko zaczyna chodzić to najlepiej na bosaka a jeśli nie można to w butkach do kostki.Podobno firmy Bartek są ok. Musimy kupić takie kapcie z usztywnianą kostką bo Maks lada moment pójdzie w dłuuuugą :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 wrz 2007, 09:07

Dzieńdobelek (odrazy mi się nasuwa mały wróbelek)

Och Nellu jak miło przeczytać z rana takie słodkosći, dobrze że kawy nie słodziłam :-D

U nas jesień, 1 stopni, deszcz

Zapraszam do parku japońskiego we Wrocku http://www.panoramy.wroclaw.pl/galeria.php?kategoria=25 najlepiej wiosną

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 wrz 2007, 09:31

Witam

Jagulko--współczuję smierci mamy. :ico_placzek:

Konradku sto lat kochany nasz slą ci kolce :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 wrz 2007, 10:36

Wszystkiego naj najlepszego z okazji 1-wszych urodzinek dla Kondratka

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-26, 10:37 ]
Jagulko moje kondolencje, jesteśmy z Tobą

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 wrz 2007, 12:02

Dzieńdobelek

tyle się napisałam i mnie wywaliło ale cóż od nowa :ico_zly:

DLA KONRADKA NAJLEPSZE ZYCZENIA I MOC BUZIAKÓW

Obrazek


Jagulko- strasznie mi przykro, współczuję, bądź silna, ściskam Cię


DLA JOLCI I RITERKI BUZIAKI I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚUBU


Maritko- wysłałam Ci moje zdjęcia ślubne :-D


Mosobku- zdjęcia wyślę pewnie w końcu jak tylko siąde porzadnie przy kompie :ico_oczko: a kafelki kupiliśmy wczoraj po wielu trudach, bo oczywiście nie było dekoru tego co chcieliśmy i musiałam wziąść inny całe szczeęście, ze były do wyboru, paranoja nic w tych sklepach nie ma wszystko na zamówienie, trzeba czekać najkrócej tydzień dwa, a fachowcy wbrew opini są, daniel jakś firmę wziął, kilku chyba tych płytkarz ma przyjść więc szybko się uwiną z pracą, a kafelki wybrałam cersanitu- symfonie( tylko takie były w kolorystyce którą chciałam, krem ,brąż) to dla JOLCI bo pytała no i tyle, zmęczona byłam wczoraj strasznie z dzieckiem to nie zakupy i na dodatek mały od 5. 30 nie spał teraz lula więc siadłam przy kompie uff starczy bo sie rospisałam :-D

Asiu- ten park japoński śliczny w częstochowie to tylko Jasna Góra i nic więcej, zazdroszczę, a Wikunia piękna jak zwykle :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość