Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2008, 17:23

Marta ja w ciąży miałam non stop drętwienie nogi i to jest normalne, bo płód naciska Ci na jakiś nerw, wiec sie nie pzrejmuj bedzie dobrze kochana
:ico_haha_02: no to podobno mala wlasnie mi na cos cisnie-a jak mialam to przed ciaza to podobno od obcislych spodni biodrowek :ico_szoking: mam sie niemartwic chyba ze zacznie mnie bardziej bolec lub nie bede mogla siusiu zrobic lub siusiu sama bedzie lecialo :ico_szoking: :ico_olaboga: -no mam nadzieje ze samo nie bedzie lecialao :ico_olaboga: :ico_sorki: wiec sie nie przejmuje i ciesze sie pieknym sloneczkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 cze 2008, 19:56

no to podobno mala wlasnie mi na cos cisnie
marta ja pamiętam jak mnie kiedyś chwycił skurcz i leżałam u góry w sypialni odpoczywając, a jacy był na dole i spał na kanapie, jak mnie skurcz chwycił zaczęłam sie tak drzeć ( pierwszy raz w życiu miałam taki ból) ze jacy jak leciał po schodach ( wyrwałam go ze śpiku) to słyszałam jak sie trzy razy przewrócił o schody, a ja z bólu nie mogłam wypowiedzieć słowa, to mój ukochany juz torbe do szpitala spakowaną chwycił w ręke i leciał odpalać auto, a ja sie darłam ze noga, a on juz ubrany i chciał mnie do auta zanieść :ico_smiechbig: i zanim mi wytłumaczyłam o co chodzi to młody ( jego brat) skapował o co chodzi i przyleciał mi noge naciągnąć ( palce stopy należy naciągnąć jak skurcz jest w łydce) a potem było tyle śmiechu bo mój biedny jacek miał takie ciśnienie biedak bo myśłał ze rodzę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 17:53

ja pamiętam jak mnie kiedyś chwycił skurcz i leżałam u góry w sypialni odpoczywając, a jacy był na dole i spał na kanapie, jak mnie skurcz chwycił zaczęłam sie tak drzeć ( pierwszy raz w życiu miałam taki ból) ze jacy jak leciał po schodach ( wyrwałam go ze śpiku) to słyszałam jak sie trzy razy przewrócił o schody, a ja z bólu nie mogłam wypowiedzieć słowa, to mój ukochany juz torbe do szpitala spakowaną chwycił w ręke i leciał odpalać auto, a ja sie darłam ze noga, a on juz ubrany i chciał mnie do auta zanieść i zanim mi wytłumaczyłam o co chodzi to młody ( jego
Ja leje ale sie usmialam-a najleprze jest to ,ze moj maz by zrobil to samo :ico_haha_01:
Piekna pogoda dzisiaj a ja sie nudze jak mops...moze jak maz wroci z pracy to cos wymysli ciekawego...bo ja jakos nie moge sobie zajecia znalezc...
Wklajam fotke brzucha :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 cze 2008, 21:59

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tak spali dziś moi mężczyźni :ico_brawa_01:

Obrazek

Marta boski masz brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 23:33

Marta boski masz brzusio
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki.
Sliczne fotki-tak wogole to ja niemoge bo jak patrze zawsze na to 2 zdjecier frania w twoim podpisie to sie sama do siebie smieje :-D taka super ta fotka-musisz miec z nim wesolo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 cze 2008, 00:27

taka super ta fotka-musisz miec z nim wesolo
oj wierz mi kochana mam z Nim wesoło, takiego usmiechniętego i radosnego dziecka to jeszcze nie widziałam :ico_brawa_01: jestem dumna ze mam takiego syna

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2008, 08:41

oj wierz mi kochana mam z Nim wesoło, takiego usmiechniętego i radosnego dziecka to jeszcze nie widziałam jestem dumna ze mam takiego syna
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na widac :ico_brawa_01: mam nadzieje ze moja coreczka tez bedzie pogodna dziewczynka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 cze 2008, 14:39

A co tu sie dzieje??? Gdzie sa wszyscy? Co juz tylko Marty maja dostep do internetu i nikt wiecej? :ico_oczko: Pisac mi tu i nie ociagac sie!!!

mmarta81, ladniutki brzuszek, ale moze bys meza o zrobienie fotki porosila, bo ta lampa blyskowa w lustrze zamiast twojej twarzy mi nie spasowala :ico_oczko:

Martucha wez se skasuj to trzecie zdjecie, bos wyszla na nim z 10 lat starzej niz w rzeczywistosci wygladasz. Normalnie na trzydzieche na nim wyszlas, a na pierwszym na prawidlowe 18 lat, ktore masz w metryce :ico_oczko: :-D :-D :-D . Gdzie to byliscie nad morzem?

A Franek to czad kolo! Jak mnie tylko widzi to od razu banan na twarzy, ktory mu schodzi jak sobie kojarzy, ze jak ja przyszlam, to pewnie z ta mala kozą, co mu znowu bedzie chciala pieska zabrac :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 cze 2008, 18:48

Martucha wez se skasuj to trzecie zdjecie, bos wyszla na nim z 10 lat starzej niz w rzeczywistosci wygladasz
zawiało sarkazmem :ico_noniewiem:
no to nareszcie jak bede chciała fajki kupić w sklepie to nie bedą mnie o ID pytac, a kasowac nie bede bo mi sie podoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-08, 18:59 ]
aha: a te piękne widoki to w Newcastle :ico_brawa_01: a zimno było jak nie wiem co
Ostatnio zmieniony 08 cze 2008, 21:54 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2008, 19:38

Kurde niedosyc ze temperature mam to jeszcze ten upierdliwy katar :ico_zly: no dalej niech mija bo pogoda taka sliczna :ico_sorki: zaraz wale na meczyk do znajomych....ciekawe czy tym razem sie uda :ico_noniewiem:
mmarta81, ladniutki brzuszek, ale moze bys meza o zrobienie fotki porosila, bo ta lampa blyskowa w lustrze zamiast twojej twarzy mi nie spasowala
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ok nastepna fotka bezie zrobiona przez meza :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość