Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

14 mar 2012, 10:19

czasem to az boli ...czy to normalne ???
normalne normalne, ma coraz mniej miejsca. Mnie też to rozpychanie, przemieszczanie się boli. Kopniaki takie typowe o wiele mniej

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 10:21

witam i ja :ico_sorki: Przez tego debila musialam najpierw pokasowac spam ze swoich watkow a ile tego jeszcze jest :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

U nas dzis tez pogoda totalanie do bani,szaro i buro :ico_noniewiem: Jestesmy dzis same z Zuzka,synek w przedszkolu,maz w pracy - zaprowadzil go rano,wiec moglam polezec w lozeczku :ico_oczko:

U nas do 20 trzeba zlozyc deklaracje,czy Andrzejek zostaje w przedszkolu,a od 1 kwietnia sa zapisy nowych dzieci :ico_sorki: Nie wiem czy zapisac Zuzke czy nie,bylam napalona na to przedszkole,a teraz jakos mi przeszlo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

14 mar 2012, 10:21

kopniaczki sa fajne..ale to rozpychanie czasem nie przyjemne.. najgorzej jak chce isc spac wieczorem a malenka wtedy zaczyna :D

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

14 mar 2012, 10:25

wiem czy zapisac Zuzke czy nie,bylam napalona na to przedszkole,a teraz jakos mi przeszlo
a przyjęli Ci Andrzejka bez problemu? To moze spróbuj z Zuzą, najwyżej się nie uda

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 mar 2012, 10:29

opniaczki sa fajne..ale to rozpychanie czasem nie przyjemne..
ja kopniaczki teraz to na prawde bardzo rzadko odczuwam, bardziej ból własnie od rozpychania, czasem jakby mnie chciało rozerwac się czuję :ico_noniewiem:

Mad., ja wcześniej nie słyszałam o tej klinice, bo mój lekarz jak prowadził 1 ciąże pracował gdzie indziej, ja pierwszego syna rodziłam w Tychach i byłam bardzo zadowolona, ale teraz tyle mówią o problemach tego szpitala, że z ostrożności muszę się dowiedzieć o jakichś wyjściach awaryjnych, bo w Oświęcimiu nie chce rodzic - no chyba że już na prawde nie bedzie wyjścia :ico_noniewiem:
U nas do 20 trzeba zlozyc deklaracje,czy Andrzejek zostaje w przedszkolu,a od 1 kwietnia sa zapisy nowych dzieci :ico_sorki: Nie wiem czy zapisac Zuzke czy nie,bylam napalona na to przedszkole,a teraz jakos mi przeszlo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wydaje mi się, że złożyc podanie możesz, a potem zawsze można zrezygnowac prawda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 10:34

surtsey, Andrzejek juz 3 rok bedzie chodzil,wiec tu z automatu przedluzaja,a Zuza niby chce chodzic,ale teraz mi sie wydaje,ze mi bedzie smutn bez niej i moze dpiero do 4-atkow ja dac za rok? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

czasem jakby mnie chciało rozerwac się czuję :ico_noniewiem:
- dokladnie,a malutki jak sie czasem dziwnie ulozy,to mam z jednej strony brzuch wypukly,a z drugiej plaski :ico_szoking: Moje dzieci zawsze go po pupie klepia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 mar 2012, 10:38

wczoraj nareszcie zrobiliśmy zdjęcia, właśnie wrzucam je na fotosika i zaraz Wam pokaże brzuchacza z chudzielcem :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 10:38

a i u nas jak sa zapisy do przedszkola,to dzieci maja przyznane punkty i np jak rozice pracuja +2 pkt,jak rodzenstwo chodzi juz do tego przedszkola + 1 pkt,jak w rodzinie jest dziecko niepelnosprawne +1 pkt i nam sie udalo Andrzejka zapisac wlasnie przez niepelnosprawnosc Zuzi i ja bylam jeszcze na macierzynskim,wiec teoretycznie pracowalam. Teraz nie pracuje,a le Zuza dostalabym dodatkowo 1 pkt,za to,ze Andrzejek chodzi :ico_oczko:

Tylko mam obawy czy ona sie nada,bo mi sie wydawalo,ze jak bede szla d porodu,to ona juz bedzie taka duza i kumata,ze z nia pogadam i powiem,ze ide do szpitala i akie tam,a tu porod za niespelna 2 m-ce a Zuzka nie mowi za duzo :ico_noniewiem: Andrzejek w jej wieku juz zdaniami calymi mowil :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 14-03-2012, 09:38 ]
i zaraz Wam pokaże brzuchacza z chudzielcem :-D
- super,czekamy :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 mar 2012, 10:40

jak sie czasem dziwnie ulozy,to mam z jednej strony brzuch wypukly,a z drugiej plask
tak samo mam na prawą stronę mi się gł wypycha, ale wg lekarza tam ma barki a w każdym bądź razie miał je tam ostatnio :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

14 mar 2012, 10:41

witam!!!

ja od rana zaliczylam to badanie a wizyta u gina 21.
iw_rybka, ja jakbym mogla to byym zapisalam zuzie do przedszkola chociaz na 5 godzin te darmowe aby miec troszke spokoju.

no w sobote jedziemy na zakupy kupic farby do malowania a za tydzien w weekend maz bierze sie za robote ja do szkoly a zuzia do mojej mamy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość