Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 paź 2008, 09:34

aska, pewnie że troszke rozrywki (tu mam na myśli prace ) , się przyda :ico_oczko:
w Inowrocławiu własnie przebywa mój mąż na delegacji :ico_haha_02:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

09 paź 2008, 11:44

Cześć kobitki.
aska, to fajnie ze idziesz do pracy.A mąż widać dokładny :ico_brawa_01: lepiej niżby znajomi mięli powiedzieć że coś schrzanił :ico_oczko: a tak zadowoleni z jego pracy :ico_brawa_01:
Miłego weekendu u brata.Ja też mam znajomego w Inowrocławiu-kolegę z podstawówki,jest pilotem śmigłowców :ico_haha_02:

wiolaw, trochę pracy Was czeka przy remoncie ale efekty będą świetne i warto się pomęczyć.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 paź 2008, 12:56

hej hej
ano niestety jesien a z nia nastalgia i depresja ehh
sama mysle co by tutaj zrobic,by nie zgniuśnieć w domu,moze cos pokombinuje
mysle nad fitness choc na 2 miesiace bo z kaska krucho,moze kolezanka da sie namowic
i po jej pracy i pracy mojego meza na godzinke uda mi sie wyskoczyc a tym samym zregenerowac `zwiędłe` cialo po porodzie :ico_sorki:

wiolaw, to super,odnowicie corci troszke pokoik,bedzie pewnie super zadowolona :ico_brawa_01:

aska, to milej pracy jak juz sie zacznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 paź 2008, 15:13

jak narazie to zbieram do tego wszystkiego sily, ale cięzko mi to idzie :ico_wstydzioch:
niby wczoraj zaczełam , ale to był taki pokój do tej pory ,że wszystko co niepotrzebne to tam się w regał kładło i tera to wszystko poprzebierac to masakra :ico_szoking:
ale jakie ciekawe rzeczy sie znajduje , jeszcze z czasow panieńskich :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 paź 2008, 16:30

wiolaw pisze:jak narazie to zbieram do tego wszystkiego sily, ale cięzko mi to idzie :ico_wstydzioch:
poczatki sa najgorsze a pozniej juz idzie :ico_oczko:

wiolaw pisze:ale jakie ciekawe rzeczy sie znajduje , jeszcze z czasow panieńskich :ico_oczko:
przyjemne widze z pozytecznym :-D

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

10 paź 2008, 07:27

hej widzę że Inowrocław popularny :ico_oczko: a mój brat narzeka że to straszna dziura i gdyby nie dobra praca tam to by wrócił z powrotem do Poznania

wiolaw, powodzenia z remontem ...ja my robiliśmy remont to sporo worków poszło na śmieci z duperelkami i tak myślę gdzie my to mieściliśmy :ico_oczko:
no i nareszcie piątek :ico_sorki: Jak Basia wróci ze szkoły wybieramy sie na jesienny spacer do Ogrodu Botanicznego ma być ładnie więc trzeba korzystać :-)

Awatar użytkownika
naaaomi
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 514
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:27

10 paź 2008, 09:34

Hej dziewczyny

ja nie mam jesiennej chandry nie mam czasu praca i praca oststnio nawet nie zwracam uwagi co za oknem. Może to i dobrze, bo nie mam deprechy ale małżeństwo cierpi na tym oj cierpi. Każde robi swoje nic wspólnie każdy rozchodzi sie do swoich obowiązków a dom jak hotel. Nie jest to rewalacyjne..

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 paź 2008, 16:30

dzieki dziewczyny za dodanie otuchy :ico_haha_02:

dzis wlaśnie postaralam sie o dwa dni urlopu i mysle ,że do środy wyrobie sie
a jeśli chodzi o te niepotrzebne duperelki to ja jestem strasznym zbieraczem wszystkiegi i szkoda mi czegokolwiek wyrzucać i tym sposobem na strych niedługo nie da sie wejść :ico_wstydzioch:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 paź 2008, 16:37

wiolaw, ale masz super zapał do pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiolaw pisze:jestem strasznym zbieraczem wszystkiegi i szkoda mi czegokolwiek wyrzucać i tym sposobem na strych niedługo nie da sie wejść

Ja też chomikuję ale nie mam strychu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 paź 2008, 13:47

aniulek pisze:wiolaw, ale masz super zapał do pracy


własnie tego zapału mi brak , ale jak juz rozgrzebałam , to musze skończyć ...zresztą juz mam nowe meble to troche więcej będzie tego zapału , bo juz bym chciała zobaczyć całość :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość