Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

05 paź 2007, 22:11

witam wieczorkiem. U nas dziś spokojny dzień, bez nowych zdarzeń.... Rano spacerek, wieczorem spacerek.... A teraz Natala już śpi.....
Basiu życzę spokojnej nocki i żeby Jasiowi było jutro lepiejObrazek
Jutro wkleje wam fotki Natali z jej najnowszymi wyczynami.....
CałuskiObrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 paź 2007, 22:28

dziewczyny ja tylko na chwilę i zmykam

Tadzio dał mi dziś znowu okropny wycisk i darł się w niebogłosy przez 2 godziny i żadna pozycja go nie zadawalała (łącznie z cycem), ale pocieszam się myslą, że inne znane nam dzieciaki też dawały dziś szkołę
w każdym razie jestem totalnie wykończona, a jutro czeka nas podróż...
lecę do łóżeczka bo nie wiem jak będzie w nocy (a raczej wiem co 2 godzinki karmienie :ico_placzek: )

Basiu mam nadzieję, że Jasiu szybko zwalczy gorączkę i jutro już będzie wszystko OK, niestety te szczepienia są czasami okropne w skutkach (a tak przy okazji, znowu wycofali tą szczepionkę i na dodatek tą serię, którą szczepiłam Tadzia :ico_zly: )

Violu kombinezonik prześliczny, ja też chcę dziewczynkę, żeby móc takie cudeńka kupować, niestety dla większych dziewczynek już nie ma takich fajnych rzeczy :ico_placzek:

no zmykam, bo padam na nosek i klawiaturę
dobrej nocki i miłego weekendu

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 paź 2007, 10:16

Witajcie widze ze jestem tu dzis pierwsza hih..wpadlam oglosic ze moj synek dzis konczy 2 miesiace..ale ten czas szybko leci niedawno sie urodzil a tu juz 2 miesiac..nie wiem kiedy to zlecialo..
Violu a jutro twoja kruszynka tez 2 mc skonczy .to ja stawiam dla was torcik :ico_tort:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 paź 2007, 10:40

Witam was...
u mnie dzis zimno... :ico_olaboga:
a jutro wielki dzień Milenki...żeby tylko nie padało.... :ico_nienie:
zaraz jedziemy jeszcze po ostatnie zakupy....

Sylwia dla Kubusia... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 paź 2007, 11:35

Hello oczywiści na początku :ico_buziaczki_big: dla Kubusia z okazji 2 miesiąca :-D

A u nas nocka jak zwykle przespana, pobudka o 6 na karminienie a później śniadanko z tatuśkiem, ale później to dałem troszke mamuśce popalić bo przyszłą babcia i go rozbudziła i później taka syena się właczyła ze nie mogłam go przez godzine uspokoić, ale dałam butlę, ubrałam i teraz śpi już na balkoniku :-D

A my dziś wybieramy się na imieninki do babci więc wieczorek znowu poza domkiem :-D ten nasz chłopak to sie nazwiedza, atam sie wieksza impezka szykuje to bedzie go miał kto na rączkach nosić :-D

Violu trzymam kciuki żeby pogoda jutro dopisała i imprezka się udała :-D

:ico_buziaczki_big: to dla ciebie Basiu, mam nadzieje ze niedługo Tadziu da ci już pospać :-D moze przyjedż z nim do mnie, bo tu chyba lepszy klimat do spania :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

06 paź 2007, 11:52

Witamy!

Wszystkiego co najlepsze dla Kubusia! Obrazek

Violu a za Was ściskamy kciuki. Jaś nie gorączkuje, za toślini się okropnie, no i znowu pobudki w nocy co godzinę. :ico_placzek:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

06 paź 2007, 12:59

my za 2 godzinki wybieramy się na impreske, jak zwykle pewnie będzie ok. 30-40 osób, impreza spontaniczna, wymyślona wczoraj- super sprawa. Ostatnoi to w lutym zorganizowali chłopcy kulig, w tym roku do kuliku nie doczekali więc dzisiejszą impreze nazwali dniem ziemniaka, jak zwykle bendzie ognisko a póżniej w takim starym domku specjalnie na takie impreski na wsi. Pojedziemy z malcem ale po godzince planuje odstawić go do babci.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

06 paź 2007, 14:19

Na poczatek dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Basiu dobrze, że Jasiowi spadłą gorączka :ico_sorki:
U nas nocka całkiem nieźle, poza pobudką o 3,30 :-D Bo małej się zebrało na gadanie i nawijała nawet do owieczek na tapecie :-D hihi taka moja mała gaduła po mamusi :-D
A jak leży na kanapie to upatrzyła sobie kolumne która wisi własnie nad kanapą i cały czas na nią kuka i gada do niej :ico_oczko:
Ula to fajnie, że Pawełek też taki wygadany :ico_brawa_01:
Sandra fakt takie spontaniczne imprezy są super. życzę miłej zabawy :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 paź 2007, 18:44

Hej a ja dopiero teraz.Sobota to dzien pelen roboty.I w domu,zakupy no i spacerek tez trzeba zaliczyc.
Dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: I duza buzia :-D
Dobrze ze z Jasiem wszystko ok.
Violu trzymamy kciuki za jutrzejszy dzien.Aby pogoda dopisala no i aby Milenka dostala duzo ladnych prezentow :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-06, 18:46 ]
Sandra super imprezy i bawcie sie fajnie.Ja tez lubie spontaniczne imprezy bo sa najlepsze a nie takie planowane

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 paź 2007, 19:36

witajcie...
jestem w trakcie szykowania i prasowania ubrań na jutrzejszą uroczystość...
przy naszej szóstce jest tego trochę :-D

co do pogody to zeby tylko nie padało... :ico_nienie:

zobaczcie co znalałam na allegro... :ico_szoking:
http://www.allegro.pl/item247953402__ky ... born_.html
jak prawdziwy niemowlak, ale i jaka cena.... :ico_szoking: czego to ludzie nie wymyśla... :ico_olaboga:
i tu jaka malusia dziewuszka...
http://www.allegro.pl/item252878479__la ... born_.html

Basik dobrze, że z Jasiem juz ok.

zmykam do prasowanka... :ico_prasowanko:
Ostatnio zmieniony 06 paź 2007, 22:04 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość