ona .

28 mar 2008, 10:08

dzień dobry :)
jak dziś pięknie słoneczko świeci, bomba, od razu mam lepszy humor :ico_brawa_01:
tylko, że od paru dni zaczęłam sobie mierzyć ciśnienie, bo źle się czułam i jak raz zmierzyłam to bylo niziutkie, niestety jakoś specjalnie nie rośnie :( więc nadal główka mnie pobolewa, ech chyba znalazłam w końcu przyczynę swojego złego samopoczucia i reszty dolegliwości...

jak tak Was czytam, to się utwierdzam w przekonaniu, że nam zwyczajnie wpadka pozwoliłaby zadecydować ;)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

28 mar 2008, 10:15

ona . pisze:jak tak Was czytam, to się utwierdzam w przekonaniu, że nam zwyczajnie wpadka pozwoliłaby zadecydować ;)

na to wygląda :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

28 mar 2008, 14:17

Pewnie coś w tym jest, bo gdybym teraz zaszła w ciążę, to mimo wszystko oboje bylibyśmy bardzo szczęśliwi. A te wszystkie rzeczy, które chcemy zaplanować trzeba by było i tak jakoś ogarnąć :ico_oczko:

U mnie też dziś wiosennie. Jest słonko i całkiem ciepło aż miło :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

28 mar 2008, 14:36

jak się okazuje że jest dzidzia to wszystko jakos wychodzi
my nie chcieliśmy mieć dzieci, a teraz Krzyś jest najcudowniejszym darem, i chcemy mieć drugie :-D :-D

ona .

28 mar 2008, 16:40

:ico_brawa_01:
ja też myślę, że byśmy dali radę. zresztą rozmawialam nawet o tym z Lubym i co prawda na razie nie chce, ale jakby co no to on sie pewnie będzie cieszył. zresztą, gdyby się tak bał, to chyba bez zabezpieczenia by się na nic nie godził przez tyle czasu.
ostatnio napisal mi jak tam bobo, to mu powiedziałam, że na razie się nie postarał i jak tylko wróci na stałe to musi pokazać na co go stać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

28 mar 2008, 17:03

ona . pisze:to mu powiedziałam, że na razie się nie postarał i jak tylko wróci na stałe to musi pokazać na co go stać :ico_haha_01:
to niech kombinuje i pracuje :) dziecko to najwiekszy dar jaki mozna dostac od losu, moj maly to tez wpadka a nie oddalabym go za nic na swiecie :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 mar 2008, 17:11

witam kochane

znowu marnotrawna wrocila :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale mam wytlumacznie :ico_haha_01: przed swietami bylam bardzo zajeta, potem T byl w domu a potem troszke net mi szwankowal :ico_haha_01: ale juz jestem i bede

i sie ogromnie ciesze bo widze ze wateczek nam sie rozkrecil ze hoho :-D :-D :-D :-D :-D
witam wszystkie nowe kobitki i "stare" ktore dawno nie zagladaly.. Doris super wygladasz a ty Sensibel hoho zaskoczylas mnie-podziwiam :-D :ico_brawa_01:

szczerze juz tez bym chciala znowu w ciazy chodzic ale poczekam az skoncze studia, jeszcze te 1,5 roku zostalo... a i tak ajkos mi ciezko teraz idzie... musze przyznac ze przy Oskim sie rozleniwilam i w ogole nie mam weny do nauki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

p.s a dla nowych :ico_haha_01: ja jestem rocznik 85

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

28 mar 2008, 17:27

Natashka, nie dziwne ja mam zamiar na jesien wrocic do szkoly ale przy moim malym ( tez Oski) to ciezko widze . O drugim dzisdziusiu myslalam tak za 2, 3 latka, gdy maly bedzie juz troszke mniej dziki i bardziej bedzie rozumial co sie wkolo dzieje, mieszkam na 3 pietrze dla mnie jest teraz problem zejsc z wozkiem a co dopiero z 2 dzieci :ico_szoking: sama mysl mnie przeraza

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 mar 2008, 19:28

ja chce dlatego jak najpredzej skonczyc szkole zeby moc postarac sie o kolejne dzidzi
i tak zaluje ze bralam dziekanke... juz bym w tym roku konczyla :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
dalabym rade z mnoim czortem a tak to przebimbalam rok, choc nie zaluje bo bylam przy maluchu w kazdej jego sekundzie zycia

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

29 mar 2008, 12:56

Natashka, bo niema to jak siedzenie z maluchem, gdybym wrocila od razu do szkoly tak jak na poczatku planowalam to dzis bym zalowala a tak :ico_brawa_01: widzialam pierwsze kroczki, slyszalam pierwsze slowo itd to sie z niczym nie rowna :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość