Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2009, 23:07

nic nie powiedziała ale nie odebrała tej rozmowy że ja jestem zła na nich co za ludzie ???

ludzie bez jakiej kolwiek kultury osobistej po prostu hamstwo i tyle.
Ja tez ide spac bo rano o 6 pobudka i do roboty uff ale dobrze ze to piateczek i wolne!! Spokojnej nocy.

[ Dodano: 2009-02-06, 08:07 ]
OOO ostatnia poszłam i pierwsza przyszłam :ico_oczko: Dzien dobry laseczki. No dzisiaj trzymamy kciuki za Asię. Niech bedzie miała co opijac z nami wieczorkiem :ico_brawa_01:
Pogoda dzis u nas fajna bo od rana swieci słoneczko. a wczoraj to sie tak wkurzyłam na mojego męza ze aż pisac mi sie o tym nie chciało!!!! Przyszedł pod moja prace z dzieckiem i powiedział mi, że onb nie ma juz siły zajmowac sie dzieckiem :ico_puknij: Wiec co ??? Ja mam sie zwolnic bo on jest zmeczony i nie wyspany????? To jest jakis skandal!!! Co za gość!!!! Ale jak mu powiedzialam zeby kładł sie wczesniej spac to był wielce oburzony bo nie bedę mu rozkazywa c i dyktowac o której ma iść spac!! No wybaczcie ale ja jakbym kładła się dzień w dzień o 1 w nocy to tez byłabym rano nie wysapana i zmęczona i nie miała siły zajmowac się dzieckiem!!! Bosz... co za stworzenie!!!
No a tak poza tym to mam dzisiaj dużo energii bo wyspałam się cała noc bo szanowny Pan mąz spał dzis z Kubusiem i nawet nie słyszałam o której do niego wstawał bo zamknęłam sobbie drzwi od pokoju. No.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lut 2009, 09:26

i ja witam, nocka nieciekawa, synka meczy brzydki kaszel, maz mowi, abysmy jeszcze do innego lekarza poszli....eh sama nie wiem... tak mi go szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

06 lut 2009, 09:33

synka meczy brzydki kaszel
biedny Marcelek. Wiadomo, że leki nie od razu pomagaja, no ale skoro macie jeszcze w okolicy jakiegos lekarza to ja bym poszła bo jutro sobota i niedziela i co wtedy zrobicie?!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 lut 2009, 09:37

No dzisiaj trzymamy kciuki za Asię. Niech bedzie miała co opijac z nami wieczorkiem
jutro kochana jutro moja obrona :-)

Unas nocka do kitu pitoluś sie obudził przed 5 i nie miał ochoty spac zasnął po 6 a i w nocy sie czesto budzil wiec jestesmy niewyspani.


ojj nie daje mi pisac

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

06 lut 2009, 09:38

jutro kochana jutro moja obrona

ups ale kciuki mozna juz zacząć trzymac co?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 lut 2009, 09:42

ups ale kciuki mozna juz zacząć trzymac co??
a pewnie że tak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

06 lut 2009, 10:41

dzien dobry :ico_kawa:

Asiab ja tez będę trzymac mocno kciuki, na pewno zdasz :-)

Emilia, ale skoro go osluchal i nic nie bylo, to moze sucho masz w pokoju?

Jesli faktycznie dziecko sie meczy to idzicie gdzie indziej jeszcze dzisiaj.

Usciskaj Marcysia!

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

06 lut 2009, 11:05

doberek.
U nas nocka fatalna - całą noc piszczała, marudziła i rzucała się po łóżku. Nawet Hydroxyzinum n ie pomogło. Rano o 7 dałam jej viburcol, wysmarowałam dziąsłę dentinoxem i spała 2,5 godziny jak zabita :ico_szoking: Wniosek? Ząbki idą. Znów jej się liszaj zrobił koło usteczek.

Nowe pieluszki? Super się sprawdziły. Chyba się na nie przerzucę na stałe, bo naprawdę są super.

Emilko - jak Cię mocno niepokoi ten kaszelek, to może faktycznie skonsultuj się z innym lekarzem. A może bańki by pomogły?

Zirafka - no to ja takiemu w chwilach wiesz jakich powiedziała "wybacz kochanie, ale skoro wykańcza Cię opieka nad jednym dzieckiem, to nie ryzykujmy drugiego". Może jak kilka razy mu odmówisz seksu z takim argumentem to się zastanowi nad swoim zachowaniem. U nas ta metoda zadziałała.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

06 lut 2009, 11:10

czesc dziewczyny :ico_kawa:
hmm obiecalam sobie ze wiecej kawy przy komie pic nie bede ale.... :ico_wstydzioch:
acha taka wam ciekawostke napisze :ico_wstydzioch: zuza znow spala cala noc obudziula sie sie o 8:10 :ico_brawa_01:
ide z nia na spacerek dzis jest straszna mgla ale skoro jej juz lepiej to nie bede siedziala zn ia w domku.
jesli chodzi o "spiewaczki" czyli wona , piwa i inne tam , to ja lubie piwo z sokiem tylko i wino słodkie, i nic wiecej, moj maz pije piwko tylko i wyłacznie, tak ze 3 browary na tydzien no moze 4 :ico_noniewiem: :ico_oczko: emilia7895, hmm dziene to jest , skoro go osluchal powiedzial ze wszystko ok to dziwne ze ma taki kaszel, a moze to jakis alergiczny kaszelek???, zuzia daje juz 3 dzien eurespal i dzis rano tylko raz zakaszlala, katarek tez jej juz przeszedl. Ale iodz bo zaczyna sie weekend.
my mamy pamersy od samego poczatku, kiedys bylam u kolezanki z zuza zrobila kupeczke i dala mi hages(zle chyba napisalam) :ico_wstydzioch: ooooooooo matko porazka na maxsa, fakt ze pampersy sa drogie je juz pisalam kiedys ze tak poszly w gore ze szok, kupilam zuzi teraz 2 paczki 5 jedna kosztowala 53 zl masakra, nam idzie miesiecznie 2 takie paczki.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2009, 11:11 przez basia24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

06 lut 2009, 11:10

"wybacz kochanie, ale skoro wykańcza Cię opieka nad jednym dzieckiem, to nie ryzykujmy drugiego".
:-D :-D :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-06, 10:12 ]
Brawo Zuziu!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za przespana nockę :-) Olus do Ciebie zadzwoni i wyltumaczysz mu jak to fajnie spac cala noc :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości