Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 cze 2009, 21:43

Aginka no to jak nie jest taki skomplikowany to moze nam jednak jakos pomozesz.. jakas recepta??Albo cos podobnego! Przyda sie kiedys.. :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 cze 2009, 23:42

A na Urlopie jakos sie dogadam,a na migi tez bedzie ciekawie,ty to masz juz wprawe w tym na migi super. Tak smiesznie ale fajnie :-)
Kristi jak znasz niemiecki to myslę że się dogadasz....?!
a angielski znasz?
kiedys wczesniej sama sie uczyla jezyka niemieckiego jeszcze jak bylam w Pl,i moze sie bedziecie smiac ale robilam to tak,poukladalam sobie moje wszystkie maskotki kolo siebie i udawalam ze jestem nauczycielka i normalnie prowadzilam lekcje niemieckiego :-D :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
no super poprostu , widzisz sama się wiele nauczyłas, bo Ci sie to podobało, fascynowało Cię. Tak najlatwiej. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja jak Gabi tez nie lubiłam niemieckiego, nie mogłam sie go nauczyć w szkole...ale za to angielski łatwo mi wchodził i lubiłam ten język.
Mi mama to wszystko przez kupę lat tłumaczyła i pokazywała ....
hihi mi mama nie tłumaczyła nic jeśli chodzi o sernik, u nas w rodzinie mało sie serników jadło, może to dlatego :ico_oczko:


Mnie kręgosłup boli jak niewiem co...musze sie położyć. Mężus zasnął bo dzisiaj musiał przed 4 wstać....więc nici z wieczorku ale już się położe...najgorsze ze mam troche prasowanka przed wyjazdem, ale juz trodno jutro sie wezmę, dzisiaj nie mam siły.

Buziole kochane.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2009, 09:39

Dzien dobry :-)
U nas dzisiaj pogoda zmienna.. Raz swieci slonce tak jak teraz a raniutko padalo..
Pozatym to bedzie fajny dzien.

Magda oczywiscie umiem niemiecki,zyje juz 5 lat w Niemczech wiec po niemiecku sie super dogadam i na urlopie tez sie dogadam bo poweidzieli nam w naszym biurze podrozy ze tam w Chorwacjii w naszym hotelu umieja po niemiecku wiec jezyk to nie problem. Po angielsku umiem troszeczke.. malutko.. ale takie How are you,to takie proste umiem ale nie ucze sie angielskiego chociaz wiem ze jest latwiejszy niz niemiecki do nauczenia.. No ale moze jeszcze sie naucze. Nicolka i Marcusek tez beda mieli w szkole angielski wiec pewnie przy nich sie tez naucze. A ja w szkole uczylam sie angielskiego i nawet go lubilam,ale niemiecki jakos bardziej.. A ruskiego uczylam sie w zawodowce i nie pamietam z niego nic.. `????

Gabi ale umialabys sie po niemiecku dogadac?? Nie kazdy musi ten jezyk lubiec..

Milego dnia .

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 cze 2009, 10:44

Zawsze ten język który bardziej się podoba szybciej i łatwiej wchodzi...
:ico_oczko: :ico_oczko:

Ja prasuje wrrrr :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

28 cze 2009, 13:14

a od nas właśnie pojechała teściowa :ico_placzek: musiała wczoraj wieczorem się przywlec :ico_placzek: a tak pozatym to przynajmniej ładna pogoda :-D i słońce świeci

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 cze 2009, 16:49

haylin22, chyba lubisz teściową, co?

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 cze 2009, 19:10

Kochane ja się żegnam na 2 tyg.
Morze zajże jak będe nad morzem bo podobno w pokojach tam internet mają.
Pewnie już na wspólny połączony wątek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Do kliknięcia :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
haylin22
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 418
Rejestracja: 20 cze 2009, 12:55

28 cze 2009, 20:05

Magdalena oczywiście że lubię dopóki jest daleko :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2009, 20:41

Witam wieczorkiem..
U nas dzien minal milutko. Po obiadku poszlismy na spacerek na plac zabaw,pogoda byla taka sobie.. bylo cieplo i nawet slonecznie ale tez troche padalo tak ze dalo sie wytrzymac.
I porobilam znowu duzo zdjec i bylo super.
A teraz moje bobaski ladnie wykapane spia.Najpierw Marcusek zasnal,a pozniej Nicolka.

Gabi ciesze sie ze nasz wateczek sie robi,czekam tez na nowe wiadomosci i zaproszenie.. :ico_wstydzioch: :-D :ico_haha_02: Oj ciesze sie juz..

Justyna zycze wam milego Urlopiku i do uslyszenia :-)

Magda masz racje,.. zawsze ten jezyk lepiej wchodzi do glowy ktory sie podoba.. a jak to bylo w twoim przypadku? Kiedy sie zdecydowalas ze moze by zamieszkac w Anglii??

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2009, 20:49

Gabi.. Tak szybko?????O rety .. Fajowo..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość