Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 wrz 2007, 19:28

A widzisz przeczytałam :-D
Joluniu no własnie wy sobie jeździcie to fajnie tak, a u mnie to czasem jest tak że miesiąc nie ruszam się poza osiedle :ico_placzek: więc chce się oderwać. A pracę lubię, bo własna działalność i robię to co lubię :-D Ale na pracowników nie krzyczę, bo to żaden system mobilizowania.

Maritko płaszczyk to już tak czekał i czekał i go wygrzebałam ze sterty różnych wielu kurtek Wiki :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 wrz 2007, 22:06

Ach dziewczyny, co to był za dzień :-D
Spędziłam kilka godzin na zabiegach, manicurze i takie tam babskie pielęgnacjach....
Rewelacja! :ico_brawa_01: Brakowało mi tego a o Maksiu pomyślałam z raz :ico_oczko:
Czułam się znowu wolna :ico_oczko:

Asieńko, płaszczyk reeewelacyjny! Dla takich rzeczy właśnie żałuję, że Maks nie jest dziewczynką :ico_oczko:

Mnie też Kocica nie specjalnie śpieszy się do pracy :ico_oczko:
Niestety niebawem chyba skończy się ta laba i od stycznia planuję come back :ico_noniewiem:
Codziennie, nawet jak nie mam nic do załatwienia organizuję sobie jakieś zajęcia. Pakuję Maksia do auta i jedziemy załatwić, czasem wyimaginowane sprawy :ico_oczko: :-D
To działa Asiu :ico_oczko: Odwiedź czasem męża w pracy :ico_oczko: albo jakieś koleżanki i już dzień zleci.
Nie jesteś wredną matką - to się nazywa zmęczenie materiału. Jak się siedzi z kimś 24 godziny na dobę to nawet matce polce :ico_oczko: czasem by psycha siadła :ico_zly:
Mam czasem to samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 wrz 2007, 22:17

Widzisz Nellu najgorsze jest to, że auto mamy jedno, moje sprzedałam jak byłam w ciąży, a teraz żałuję, ale powoli się za czymś rozglądam, najbliżej moją najlepszą psiapsiułe mam 200 km od Wrocka, ale jak będę miała swoje cztery kółka to jadę byle gdzie :-D

Super, że pobyt u kosmetyczki się udał, zazdroszczę :ico_wstydzioch:
Maritko no pokaz jaki licytujesz :) nie będę przebijać

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 wrz 2007, 22:34

A nie ma na osiedlu jakiś fajnych mamusiek albo tatusiów? :ico_oczko:

Ja odwrotnie, nowe dostałam jak urodziłam Maksia :ico_brawa_01:
Zresztą, od lat jestem zmotoryzowana i nie wyobrażam sobie teraz nie mieć samochodu :ico_olaboga: Teraz dzięki Maksowi dużo spaceruję ale kiedyś to byłam tak uzależniona, że nawet jeździłam do sklepu oddalonego od domu 5 min (na piechotę) a parkowałam pod samymi drzwiami :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 wrz 2007, 22:51

Wiesz my praktycznie niedawno zmieniliśmy mieszkanko, sa to nowiutkie bloki, praktycznie puste, ludzie kończą remonty, więc mało tu ludzi.Ale mnie tam do pracy goni, otwieramy nowiuśką pachnącą (jeszcze farbą :ico_oczko: ) restaurację i nie moge się juz doczekać. Lubię tak rano przed otwarciem krzątac się, usiąść na jeszcze pustej sali i wypic kawkę :-D

[ Dodano: 2007-09-28, 23:16 ]
Teraz mi się tak przypomniało, jedna z uczestniczek BB, chyba już odpadła, stwierdziła, nie wiem czy dokładnie powtórze ale coś takiego "kiedyś jak byłam nastolatką, to bawiły mnie takie krótkie związki, ale teraz to cos poważnego, bo jesteśmy razem 4 lata" A ta panna miała 19 lat, teraz się tak zastanawiam, kiedy ma się te naście :ico_oczko: i pewnie w jej oczach to ja jestem w średnim oby nie podeszłym wieku :-D
Z kolej moja mamcia ma chrześniaka, 16 lat ma mądrala, jest na etapie, że studia i praca jest dla idiotów, on zrobi karierę jako fotograf, no cóż, jeszcze dwa lata temu był kaskaderem :ico_oczko: Jego młodszy brat tez jest udany, w zerówce zarzekał się, że nie pójdzie do szkoły tylko będzie lemoniadę na ulicy sprzedawał, a teraz marzy o tym by zostac księdzem. Ciekawe kim będzie chciała Wiki zostać, ileż to jej marzeń się spełni :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 wrz 2007, 23:19

No tak w pustych blokach trudno szukać znajomości, no chyba że jakiś sympatyczny pan z ekipy remontowej :ico_oczko:

Ciekawe zajęcie - restaurator . Zawsze coś ciekawego pewnie się dzieje ale za to oczy trzeba mieć podobno wszędzie :ico_olaboga: Moi znajomi maja knajpkę i personel kradnie na potęgę, nawet proszek do pieczenia i sól. Kłopoty z personelem, trudno dobrać zaufanych pracowników.

Asiu zareklamuj swoje lokale, jak będę we Wrocku to na 100% wpadnę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-28, 23:27 ]
Zmykam spać :ico_spanko: bo jutro wieczorem idziemy na imprezkę. Muszę być piękna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 wrz 2007, 23:45

Oj tak gastronomia to praca dla bardzo cierpliwych, trzeba pilnować wszystkiego, nie obce mi kontrole sanepidów, PIP, PIH, Skarbówka, praktycznie dużo roboty przy tym, ale lubię to, ciekawe jak mi będzie szło jak wrócę :-D
Nellu jak tylko będziesz we Wrocku to daj znać, oczywiście wcześniej :-D

Też juz spadam do wyra, a dokładnie na kanapę, może coś poczytam :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

29 wrz 2007, 09:42

hej, hej :-D
Ale u mnie dziś piękna pogoda, złota jesień :-D
Zaraz wybieramy się w miasto :ico_oczko:

Asiu, jak będę wybierała się do Wrocławia to dam znać i chętnie dam się zaprosić do Ciebie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 wrz 2007, 10:47

Witam

I od rana mam nerwy :ico_zly: byłam zmuszona wejść na allegro bo jakaś pinda wmawia mi, że jej nie zapłaciłam, matko kupiłam tyle rzeczy ale po raz pierwszy z czymś takim się spotykam...

[ Dodano: 2007-09-29, 10:51 ]
Dziś ma urodzinki synek Mokuso, Kubuś (zaglądnełam do tabelki)
STO LAT MALUSZKU Z OKAZJI 1-WSZYCH URODZINEK
Życzę Ci Dnia Urodzin tak miłego jak tylko miłym być może ten Dzień - spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny.
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

29 wrz 2007, 11:44

:ico_szoking: codziennie jakaś imprezka urodzinowa :ico_brawa_01:

i jak się przyłączę do życzeń z okazji ROCZKU dla Kubusia :ico_prezent: :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-29, 12:16 ]
zapomniałam,że nadszedł weekend i znowu na forum cisza i pusta .... :ico_noniewiem:

Asiu walcz, walcz :ico_oczko: nie będzie Ci jakaś baba wmawiała że kłamiesz :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość