Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

02 gru 2009, 12:59

fiu,fiu...ale tu gwar
osstryyyyy :ico_oczko:
Gie, super avatar
dziekuję :-) :-) :-) :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
musze dzisiaj podladowac akumulatory...bo jutro znowu na 12 godzin do pracy
współczuję... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 gru 2009, 14:21

Gie, powiem Ci,ze wymiekam....dzisiaj czuje sie jak z"krzyza zdjeta"do tego jestem przeziebiona,psikam,prycham,kaszle.... :ico_noniewiem:
a dzisiaj mnie telepie...podejrzewam ze bedzie grypka-oby nie swinska... :ico_sorki:

siostra mojego meza,ktora mieszka w Londynie...wlasnie ja przeszła...

kilka dni temu,rozmawialam z kumpela,ktora mieszka w Szwecji...jej maz i 13-letnia corka tez przeszli swinska grype,naszczescie lagodnie :ico_sorki:

wczoraj moja bratowa(ktora jest pielegniarka)pyta sie ...czy slyszalam o tym mlodym chlopaku,ktory zmarl w szpitalu na AH1N1 :ico_olaboga: :ico_placzek: (chodi mi o jeden z naszych bydgoskich szpitali)

co sie wyprawia... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

02 gru 2009, 15:22

Gie, powiem Ci,ze wymiekam....dzisiaj czuje sie jak z"krzyza zdjeta"do tego jestem przeziebiona,psikam,prycham,kaszle....
a dzisiaj mnie telepie...podejrzewam ze bedzie grypka-oby nie swinska...
nooo, nie zazdroszcze...
kuruj się...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 gru 2009, 17:44

witam :-)

wrzucę wam wycinek z sieradzkiej gazety - akcja miała moejsce u mnie w bloku w mojej klatce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Obrazek

[ Dodano: 2009-12-02, 16:46 ]
dzisiaj był u mnie dzielnicowy - najlepsze jest to że połowa sąsiadów broni tego desperata, nosz qrwa idioci, jak nie boją sie o własne zycie!!!
Nosze się z zamiarem napisania petycji do Urzędu Miasta i Zakładu Komunalnego o wyeksmitowanie tego człowieka !!!

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 gru 2009, 18:35

margarita83, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 gru 2009, 19:33

margarita83, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: o matkooo!!!
przeciez to psychopata! do zakladu z nim!! on stanowi zagrozenie nie tylko dla siebie, ale tez dla Was i innych mieszkancow :ico_szoking:
normalnie rozwalilas mnie tym artykulem..... a czemu inni sasiedzi go bronia? zycie im chyba niemile... :ico_puknij:

ja dzisiaj bylam u dentysty, bo wczoraj przy czyszczeniu zebow nitka, wyciagnelam sobie plombe :ico_olaboga: i o malo nie zemdlalam (hehehe)
okropne uczucie, czulam, jakbym wyrwala sobie zeba na zywca i pozniej taki krater pod jezykiem czulam, straszne... na szczescie juz jest naprawione :-D
a jakiego przystojnego dentyste mialam... ach och, rozmawialismy glownie o dzieciach, bo sam ma dwojke (3 latka i 5 miesiecy) :-D

zmywam sie, bo trzeba jakas kolacje zrobic..

[ Dodano: 2009-12-02, 18:36 ]
Gie, super avatar :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 gru 2009, 20:58

margarita83, o jeju :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
tak sie wciełam bez przywitania...sorry :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mam do sprzedania balerinki H&M rozmiar 23 13 cm
stan bardzo dobry malutko noszone. jedynie na wkładeczce slady noszenia.
Chciałabym 10 zl za nie...
wysylka moze byc najtansza poleconym za 5zl :ico_oczko:

nie macie kopciuszka z taka stopką??


Obrazek

Obrazek

Obrazek

jesli ktos by byl zainteresowany--to prosze o wiadomosc na pw :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 gru 2009, 09:10

Witam z ranka :)

MARGARITA :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , matko swieta!!!!!!! Az mnie ciarki przeszly... Dobrze, ze ta zona zadzwonila na policje... :ico_sorki: Nie chce myslec jak to sie moglo skonczyc... :ico_chory:
Ale jak sasiedzi moga bronic tego kolesia?? Jak to motywuja?? Spodziewalabym sie predzej linczu!!
Zamkneli go????????????

boshheeee :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja dzisiaj skonczylam ostatnia czesc Sagi...
musze powiedziec, ze ksiazka podobala mi sie bardzo na poczatku, po polowie zaczela mnie juz meczyc... No, ale dobrnelam do konca i troche mi smutno, ze musze sie rozstac z Edwardem... :ico_placzek:
Gie, super avatar
dziekuje :-D

Witaj LIDZIU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Milo, ze do nas zawitalas... :ico_brawa_01:

milego dnia :)

[ Dodano: 2009-12-03, 13:20 ]
eehhh... dostalam wlasnie z pracy paczke słodyczowa dla Zuzi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 gru 2009, 15:55

Witam

wpadłam na sekundkę zobaczyć co się dzieje u sierpniaków :ico_oczko:, za bardzo nie mam czasu na kompa
od wczoraj biegam po mieście i szukam lokalu na zorganizowanie Wigilii.

margarita :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , co za wariat!!!
eehhh... dostalam wlasnie z pracy paczke słodyczowa dla Zuzi
G. wczoraj też przyniósł, może wieczorkiem wrzucę fotkę jaka była radosć

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 gru 2009, 20:26

Witam

melduje sie, ze u nas wszystko ok, ida nam zabki, lada dzien wyjda nam czworki.
Podroz minela tak sobie, jechaliosmy dlugop, bo jeszcze z przyczepka, maly nam sie tak rozwyl w nocy pzred granica, ze nie wiedzialam jak mam go uspokoic, wyjelam go z fotelika czego nigdy nie robie i tak siedzial u mnie i sie patrzyl, jechalam z nim tak 100 km prawie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wmo gole to odstawia cyrki u moich rodzicow, nie chce sam zasypiac, placze, nie pije juz w ogole mleka, dostaje na noc tez kasze, jak sie przebudzi w nocy to potem juz nie usnie sam, jak go odkladam to od razu otwiera oczy i w ryk i spi ze mna w lozku, musze go kolysac normalnie zalamka, bo nigdy tak nie bylo, boje sie, ze po powrocie bedezie to samo tam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Gie, gratuluje zdanych egzaminow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margarita
, szok, nornalnie, strach mieszkac z takim sasiadem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Iwonka, kochana gratuluje awansu, dobrze , ze sie zglodzilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

shoo, co do TWojego pytania to my tez planujemy druga dzidzie, ale nie teraz, gdzies za 2 lata, ERik pojdzie do przedszkola i wtedy postaramy sie, ale nie wiadomo czy nam sie uda, bo ja juz moge nie miec nigdy dzieci, tak powiedzial mi lekarz

Trzymjacie sie kochane, milego wieczorku jeszcze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości