Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 wrz 2007, 20:11

UFFFFF ulżyło mi :-D, nadmiar polskiej polityki mi szkodzi

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 wrz 2007, 20:14

idę do kinka papa

a na weselu spoko było - miło :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 wrz 2007, 20:14

Wiesz Martula z tymi lekarzam to jasne, kwestia ich moralności, etyki i powołania, jedni słusznie chcą a inni chcą "bo tak"
Mam wrażenie, że cofneliśmy się o jakies 20 lat :ico_oczko:

Dobra nieważne

Maritko powiedz jak się czujesz, jak brzusio i starsza siostra? Wybrałaś już sukienusie na urodzinki, już niedługo :-D Jak było na weselu??

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 paź 2007, 07:48

Dzieńdobelek

MY byliśmy u teściów ale zbytnio nie odpoczęłam za to mały zrobił pierwsze kroczki cudny widok :ico_haha_01: aż mi się łezka zakręciła :-)

SPÓZNIONE ZYCZENIA DLA KUBUSIA- BUZIACZKI ROŚNIJ ZDROWO

Misia- :ico_brawa_01: dla Milanka za tuptanie, a Ty trzymaj się, wkońcu musi być lepiej i napewno będzię, najważniejsze, zeby się nie załamywać, wiem, że łatwo się mówi ale musisz być silna, ściskam Cię i ucałuj Milanka napewno juz duży chłopak z niego :ico_oczko:

Asiu- płaszczyk cudo :ico_haha_01: a z tym siedzeniem w domu to Cię rozumię ja też 24 na dobę i nikt mnie nie odwiedza ani nie mam gdzie wyjść oprócz spacerów, czasami tez mam dość, jak sie przeprowadzę to dojdą dodatkowe obowiązki moze wtedy nie będę miała czasu na marudzenie albo jeszcze gorzej zacznę :ico_haha_01: narzekać, ostatnio jestem przemęczona już mam chwilami dosyć, za szybkie tempo z tym domem, mąz też już ma dosyć powiedział, ze najchętniej by wyjechał na miesiąć, zeby ktoś wszystko dokończył

Riterko- super, ze Jaś już zdrowy :ico_haha_02:

Nell- a ja zdjęcia poproszę bo o mnie zapomniałaś :ico_noniewiem:

a teraz spadam bo mam bajzel w domu i mały jęczy na dodatek

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2007, 10:47

Dzieńdobelek (brakowało mi tego) :-D

Wpier
STO LAT DLA DAVIDKA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK
Obrazek

Mery za pewne będziesz miała duuużo roboty i zapomnisz o codzienności, ja przeżywam jakąś traume, jestem juz na maxa zmęczona codziennośćią, ale też pocieszam się że to już niedługo się skończy, gratulacje dla Kornelka za tuptanie...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 paź 2007, 11:41

Dla DAWIDKA STO LAT Obrazek

Asiu- ja tez jestem zmęczona, wczoraj wybierałam kinkiety i żyrandole w internecie z jednej firmy w Częstochowie bo teściu ma załatwić może trochę taniej a teraz patrzę i chyba jedne wzięłam za duże do łazienki a na korytarz za małe, wogóle nie mam wyobraźni wymiary są podane a w rzeczywistośći co innego może sie okazać, wogóle wszystko chyba nie tak będzie i kolory na ścianach też jakieś takie podobne powybierałam już mam dosyć nie nadaje się, ja nie umiem tak na szybko jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2007, 12:08

Mery spokojnie, powolutku, wybieraj to co najważniejsze a potem powoli urządzaj. My jak sprowadziliśmy się do Wrocka to przez ponad dwa m-c nie mieliśmy żadnych mebli, tylko w kuchni, spaliśmy na materacu, który potem się przedziurawił i spaliśmy na podłodze, jak tak to wpominam, o matko :ico_olaboga: Dopiero jak zaczeliśmy zarabiać, to kupiliśmy kanapę, potem resztę, sypialnie urządziliśmy sobie dopiero po pół roku. Generalnie zaczynaliśmy od zera.
Będzie dobrze zobaczysz wspomnisz to z uśmiechem niedługo :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 paź 2007, 12:59

Asiu- chciałabym spokojnie tylko wczoraj musiałam kolory wybrać bo dzisiaj malarz ma kupić farby i tak jest ze wszystkim szybko szybko :ico_noniewiem: tak samo z kafelkami było a teraz te żyrandole też, co innego zobaczyć w sklepie a co innego w internecie potem może sie okazać, że są nieładne albo za małe albo za duże, takie błachostki niby a ja chyba jestem za wybredna i szybko nie umiem podjąć decyzji, Daniel natomiast odwrotnie :ico_noniewiem: nie ważne dosyć smęcenia, ładna pogoda trzeba iść na spacerek jak mały wstanie może się trochę odstresuję

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2007, 13:40

Nie jesteś wybredna, chcesz po prostu urządzić sobie domek :-D prawidłowo. Ja miałam uciekac na spacer ale dziecko zasnęło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 paź 2007, 13:46

hej :-)

Davidkowi sto lat sto lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Mery - i tak zazdroszczę, choć wiem że szybko szybko nie zawsze jest OK, a z drugiej strony się motam np. teraz nad zabawkami czy kupić to czy to czy to i to czy to ale na pewno tej firmy... może mi pomożecie :-D

to:
http://www.allegro.pl/item249621973_chi ... aranc.html
czy to:
http://www.allegro.pl/item248949116_fis ... _gwar.html

:-)
to:
http://www.allegro.pl/item250007675_chi ... mi_gw.html
czy to:
http://www.allegro.pl/item250714271_smo ... tywna.html

wózek dla lalek czy szczeniaczek uczniaczek - i tak chcę kupić te rzeczy i zdecydować się nie mogę - doradźcie - plissss :ico_sorki: to urodzinowe prezenty i 4 pierwsze linki (wybrać dwa) ja i Bartek chcemy kupić od nas a ostatnie nie wiem co powiedzieć Agnieszce by kupiła...

Asiu - dziękuję, że pytasz, czuję się super, Lila jest cudna i widzę drugi ząbal, ale nie wiem czy przebity czy pod błonką jeszcze bo nie daje mi zobaczyć :-D Różyczka dokazuje, Lila przytula się do brzuszka jak mówię przytul dzidzię, taka mądrunia moja ;-) sukienkę na imprezkę mam :-D zobaczycie na fotkach ;-) jutro jadę zamawiać tort :ico_tort: i tak się kręci ;-) jeszcze fryzjer, Bartek będzie gotował, w ogóle o menu on dba :-D a potem po urodzinkach skupimy się na wyprawce i zakupkach dla Różki :-D

[ Dodano: 2007-10-01, 13:51 ]
ja na spacer nie pójdę mimo pięknej pogody bo mężuś wziął do pracy wózek w bagażniku :-D zapomniał wyciągnąć :ico_noniewiem:
a w kinie nie byliśmy bo poszliśmy na kolację i zamówiłam pierś zapiekaną z kozim serem i papryką i w sosie cytrynowo-pietruszkowym i... myślałam, że się zrzygam :587: obrzydliwe... nie mój smak kompletnie, Bartkowi smakowało i to on mnie namówił fuuuuj - stwierdziliśmy, ze dopóki nie urodzę na kolacje nie chodzimy :-D bo tylko strata czasu, pieniędzy i nerwów, bo jak twierdzi zawsze zamawiam i nie jem a on zawsze zamawia to samo i zadowolony :-D eeehhh

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość