Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 gru 2009, 22:22

witajcie dziewczyny :-)

miło mieć w was poparcie - sąsiedzi jak słyszą o petycji reaguja róznie :ico_szoking: jadni podpiszą bez wahania a drudzy nie chcą się w to mieszać i chyba zostawię to bez echa - sama nic nie zwojuję :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 gru 2009, 08:52

witam z ranka... :-D

stawiam :ico_kawa:
sama nic nie zwojuję
niestety nie,ale dziwie sie ze ludzie sa tacy glupi...a jak ten psychol zrobi to drugi raz...?
nie rozumiem :ico_noniewiem:

PATI-myslisz,ze to przez zabki,Erik jest taki placzliwy?

Iwonka-widze,ze dzialasz na pelnym gazi...;)trzymam kciuki,abys znalazla lokal na zorganizowanie Wigilii :ico_oczko:

Gie-kurcze,zazdroscze,ze dostajecie takie paczuszki.... :ico_placzek:
przydaloby sie ...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 gru 2009, 11:15

Witam
PATI-myslisz,ze to przez zabki,Erik jest taki placzliwy?
nie ma pojecia

Nocka w miare ok, maly obudzil sie z placzem o 4 i juz pozniej spal ze mna. nie mam pojecia przez co on sie tak budzi :ico_noniewiem:
A ja chodze codziennie niewyspana . oczy mi sie zamykaja :ico_placzek:

Milego dnia

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 gru 2009, 12:19

A ja chodze codziennie niewyspana . oczy mi sie zamykaja
wspólczuje,oby małemu przeszlo... :ico_sorki:
Milego dnia
wzajemnie

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 gru 2009, 18:50

Pati85, wspolczuje... a nie mozecie z mezem na zmiane wstawac do malego? czemu Ty masz ciagle chodzic niewyspana :ico_noniewiem:

mnie jakies przeziebienie znowu zlapalo, zreszta malego tez... mam ochote tylko spac, spac i spac :ico_noniewiem:

milego wieczoru zycze :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

05 gru 2009, 21:34

widzę że straszny tu tłok ;-)
u nas rożnie bywa, Maja ostatnio marnie śpi i jest nieco bardziej mecząca, ale za to mamy już 3 czwórki i ostatnia w drodze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam kilka fajnych filmików i nowych fotek, ale kurna nie mam kiedy wrzucić ;-/
Teraz jeszcze więcej do sprzątania, wiadomo święta idą :-/ , a w tym roku Wigilia u mnie i prawdopodobnie będzie teściowa i siostra P. z narzeczonym (na wózku inwalidzkim) i mój brat (ten co się rozwodzi) :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 gru 2009, 22:02

Ja sie witam tylko szybciutko :) i napisze jak znajde chwile czasu! Milego wieczoru :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 gru 2009, 10:26

witam...

nie zagladałam w weekend ,bo nie mialam czasu...
chociaz widze,ze i Wy nie odwiedzałyscie forum :ico_noniewiem:


cholera...rozchorowałam sie na całego...zreszta cala reszta mojej rodziny,rowniez... :ico_placzek:

za chwile ide z Patrykiem do lekarza....Emi tez zakatarzona...Kubus tez...ale on dzisiaj poszedl do szkoly...

wpadne pozniej...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 gru 2009, 17:19

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale tu tłumy, normalnie nie wiem co czytać ;-)
gdzie się podziewacie dziewuszki???
miłego popołudnia :-)

Jagna i co u lekarza???

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 gru 2009, 19:38

hej :-)

Jagna30, przykro mi, ze Was rozlozylo... my tez z Jasperkiem jestesmy smarkajacy i kaszlacy :/
ja to w ogole mam wrazenie, ze od powrotu z Polski to non stop jestesmy przeziebieni... mialam tez schizy,ze to moze swinska grypa, ale przechodzi nam, wiec chyba nas to pieronstwo nie dopadlo :ico_sorki:

margarita83, pierwszy raz bedziesz organizowac Wigilie? ja nawet nie wiedzialabym od czego zaczac i jak to wszystko przyrzadzic... zreszta, u nas to nie bylaby typowo polska Wigilia, tak czy siak...
nie wiem, czy pisalam, ale my w tym roku Boze Narodzenie spedzamy w Polsce, a Nowy Rok w Anglii - juz sie ciesze :-) 20 grudnia wylatujemy, a wracamy 5 stycznia, czyli w sumie niecale 3 tyg. bedziemy w rozjazdach... meczace, ale czego sie nie robi dla bliskich :-D

jutro w Hiszpanii swieto koscielne, Imaculada czyli Niepokalane Poczecie NMP... wszystko bedzie pozamykane, w centrum juz ustawili karuzele dla dzieci i budki z zabawkami... szkoda, ze A. nie ma wolnego :ico_noniewiem:
w ogole, taka ladna pogoda dzisiaj byla (26C), ze wybralam sie z Jasperkiem na dluuugi spacer, lazilismy chyba ze 3 godziny - zapuscilam sie na drugi koniec miasta, obeszlam arene do walki z bykami (tak wyglada z lotu ptaka http://www.laplazareal.net/images/2008/plazalalinea.jpg ), skoczylam do Lidla, pozniej do mojej ulubionej piekarni po swieze bagietki i wrocilam do domu, zeby zabrac sie za generalne sprzatanie.... takze dzien minal mi "w ruchu"

za chwile zabieram sie za przygotowywanie kolacji - zrobie danie, ktore podpatrzylam w programie o gotowaniu - rigatoni z cukinia i kulkami szpinakowo-parmezanowymi :-D
ciekawe, czy mi wyjdzie :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości