Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

14 mar 2012, 20:40

brodzikowa sliczniusi ten twoj Ziemus :ico_brawa_01: dawaj wiecej fotek :ico_sorki: :-D
ja ja mam wk**wa na maxa... :ico_zly: niedawno rozpoczelam wlasne "sledzctwo" dot dziwnego zachowania mojej szwagierki :027: jak sie okazalo, jest prawdopodobnie w ciazy choc pali glupa razem z tesciowa i urywaja to przed wszystkimi i przede mna- zeby nie zapeszyc- wk****a mnie to ze, caly czas to ukrywa a jak ja zaszlam w ciaze to sama do mnie podeszla i wywalila prosto z mostu : czy nie mam jej czegos do powiedzenia :ico_zly: wiem ze to nie powod zeby sie wkurzac ale mam ochote zrobic to samo :ico_noniewiem: - nawet nie wiem czy ktoras z was zrozumie ten belkot :ico_sorki:

[ Dodano: 14-03-2012, 20:03 ]
mama zuzi nie badz niecierpliwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 21:09

asia - taki? w sensie model,bo kolor rozowy :-D

Obrazek
Bo dzisiaj jeszcze
mój mąż dostał antybiotyk
- no niezle :ico_olaboga: A te szmery u Iwa skad?
jak się do mnie
dorwie to mi urwie cycki.
- hehe,a one pewnie eksploduja i go zaleja :ico_oczko:

kingoza, niektorzy ludzie niestety tak maja,my jak w ciazy bylam odrazu z radoscia informowalismy,Szymusia chwilke ukrywalismy ale przez to,ze miesiac wczesniej poronilam,wiec strach bylo sie ujawniac ale i tak dlugo nie wytrzymalismy :ico_oczko:

A w rodzinie meza,ze jest para,co to tez nikomu nie chcieli powiedziec,a jak ciocia sie wygadala,bo szczesliwa,to pretensje mieli i za kare nie powiedza plci i imieia do dnia porodu :ico_puknij:

A ja wrocilam od alergologa,lzejsza o 172 zl i z powtierdzona u malego astma oskrzelowa :ico_noniewiem: Znowu dostal leki na dwa miesiace i kontrola. Ale dzielny byl,bo na testach nie plakal,a ja mialam lzy w oczach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

14 mar 2012, 21:26

Wózek dokładnie taki jak Myszka pokazała na zdjęciu :-) aż się napatrzeć na niego nie mogę :ico_oczko:
kingoza tak czasem bywa.. nie powiem, bo my też nie powiedzieliśmy nikomu odrazu że jestem w ciąży, ale czekaliśmy na założenie karty ciąży, żeby tak na bank było.. nie rozumiem takich ludzi, przecież ciąży nie ukryje, a dziecka już w ogóle :ico_puknij:
jagódka no to trzymam kciuki aby echo wyszło ok i abyście już wyszli :-)
rybka ojojoj, kasy sporo, ale najważniejsze że wiedzą że ją ma..
a i w aktualnej gazecie M jak mama są przepisy na potrawy zapobiegające zgadze, jakby któraś potrzebowała :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 21:32

aż się napatrzeć na niego nie mogę :ico_oczko:
- no bo fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

14 mar 2012, 21:40

Jestem padnięta..., byłam na zakupach. Byłam z siostrą tzn. podrzuciła mnie i odebrała bo moje auto bez przeglądu stoi a K. nie ma kiedy pojechać bo od rana pracuje przed domem (bo my oprócz pracy mamy gospodarstwo) a na 14 do pracy chodzi. Trochę się umęczyłam ale już po..., iw_rybka, kupiłam śliwki w Biedronce - mam nadzieję, że będą dobre, zaraz je spróbuję :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 21:43

biniu_s, te takie duze czerowne? sa pyszne :ico_brawa_01: Slodziutkie i bardzo soczyste :ico_sorki:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

14 mar 2012, 21:43

Wózek bardzo fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
z powtierdzona u malego astma oskrzelowa
jak jest to do opanowania, to dobrze, ale czy będzie miał to do końca życia?
, ale czekaliśmy na założenie karty ciąży, żeby tak na bank było.
my tez, bo nie do końca wierzyłam w tę ciąże
Chociaż w domu sami chorzy.
zeby tylko Was choróbsko nie dopadło :ico_olaboga:

[ Dodano: 14-03-2012, 20:45 ]
, kupiłam śliwki w Biedronce
hehe moze jutro się po nie wybiorę :ico_haha_02:

brodzikowa śliczny synuś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

14 mar 2012, 21:45

biniu_s, te takie duze czerowne? sa pyszne :ico_brawa_01: Slodziutkie i bardzo soczyste :ico_sorki:
no....., są pyszne, już zjadłam 4 sztuki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2012, 21:46

ale czy będzie miał to do końca życia?
- ona mowi,ze moze z tego wyrosnac :ico_sorki: :ico_sorki: Tylko najgorsze te sterydy na stale :ico_zly:
Ale z drugiej strony bez nich on wciaz kaszle :ico_olaboga: Biega i zaraz ma kaszel,wyglupiaja sie z Zuzka i sie smieje - dostaje atak kaszlu po chwili,wychodzimy z domu na dwor - atak kaszlu :ico_olaboga:

[ Dodano: 14-03-2012, 20:48 ]
jeju,malutki kolanko wystawil z boku,ale fajne :579:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

14 mar 2012, 21:50

A mam takie pytanko z innej beczki niż ta nasza... :-) Muszę kupić jakąś drukarkę, najlepiej takie urządzenie wielofunkcyjne bo stare siadło na dobre. Polecacie coś konkretnego bo poprzednie kupowałam chyba z pięć lat temu i teraz nie ogarniam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość