Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 lut 2008, 12:06

:ico_olaboga: ludziom to się wszystko przyda :ico_olaboga:
GLIZDUNIA, u nas jest to samo, Karola jak jestem sama to nie sposób nagrywać, w te pędy leci i łapie za aparat. Fotki to szybko i się udaje, ale filmować :ico_nienie:

magda 26 ja nie zauważyłam, żeby wózek był niski, dla mnie jest taki jak i inne, ja tylko miałam wątpliwości co do siedziska ze względu na jego miękość, to znaczy nie jest ono takie sztywne. Ale ja mam drugą spacerówkę, ta będzie na wyjazdy i szybkie wyjścia, bez spania długiego. My mamy czerwony, ja z czarnego zrezygnowałam ze względu na to, że to ma być wózek na lato, a jednak czarny się szybko nagrzewa, no i na czarnym w brew pozorom wszystko znać, okruchy, chrupki itp. Podobał mi się też zielony, ale za jasny, no i jak powiedział mąż czerwony najlepszy do usmolu :-D

Hania jest FAJOWA!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 lut 2008, 12:23

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Hani :ico_oczko:

A ja już jestem zdezorientowana bo mój mały od jakiś 2 tygodni robi luźne kupki i nie wiem czy to wirus czy zęby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lut 2008, 12:41

Kamizela...2 tyg. to chyba za dlugo na wirus...moze alergia na cos?albo zęby!!!!!
wczoraj zauwazylam ze mala ma rozpulchnione 4 miejsca na gorne ząbki....ale tam gdzie ich wczesniej nie szukalam-chyba na podniebienie patrzylam :ico_puknij:

aha...i oznajmiam ze ją nagralam...udalo sie...nie nie rozrabiala nawet...no i mam tylko you tube cos mi szwankuje dzis :ico_olaboga: no jak nie urok to sraczka :ico_zly: .......

Maya teraz spi...wiec postaram sie cosik tu z tym pokombinowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 lut 2008, 12:58

Kamizela, u mnie to samo...niby badanie wyszło ok, ale kurczę dziwią mnie te kupy...Powtórzę badanie i czekam...

A tu dalej Hania, dziś ja Was pozanudzam moim dzieckiem...
tak się bawimy w uciekanie...i kulamy piłeczkę!
http://pl.youtube.com/watch?v=lm2EXvw2Y6M
http://pl.youtube.com/watch?v=0pVMJdNksyo

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lut 2008, 13:07

Zborra...wcale nie zanudzasz...ja uwielbiam filmiki naszych majowych psotek oglądać :ico_brawa_01: :-D

wiec moze na jutro bedą nasze bo nic mi nie dziala :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lut 2008, 13:30

hej

filmiki super..ja tez lubie ogladac jak fikaja wasze pociechy :-)

moja marudna tak samo jak wczoraj..normalnie zwariowac idzie...spac nie chce dzis wogole..czy dzieciaczki juz nie musza spac rano i popołudniami??
po kapieli wczoraj tez jakby sie zapomniała, wstawac chciała, fikac :ico_noniewiem: dopiero jak dopiła mleczko to jej sie klapki zamkneły :ico_noniewiem:

a miałam dzisiaj sen, nie wiem skad mi sie to wzieło..najpierw ni stad ni zowad małej znalazłam 6 zabkow :ico_szoking: a potem okazało sie ze jestem w ciazy i sama urodziłam kolejna dziewczynke, normalnie sama ja sobie wyciagłam i nic mnie nie bolało :ico_szoking: i chciałam ja nazwac Irminka, bo mi sie bardzo podoba, ale A. mi nie pozwolił..normalnie sen szaleństwo :ico_puknij: :-)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 lut 2008, 13:30

mam już wszystkiego dość

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lut 2008, 13:46

http://pl.youtube.com/watch?v=Gs3YJsSHoGw
pierwszy filmik pokazuje jak mala sie zmecza przed snem....

Ewcik...co sie dzieje...gadaj to pomozemy!!!!!

Lady.....juz Ci sie drugiego dziecka zachciewa?bo sie Massumi naoglądalas :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 lut 2008, 14:30

kamizela, zborra, a może te kupki to jednak efekt diety, spróbujcie trochę przyfolgować z tym nabiałem, ja nie mówię że to alergia, ale może maluchy jeszcze poprostu nie są gotowe na to wszystko co im serwujecie.

Ewa Skarbie, czego Ty masz dość??? Czyżby szwagierka???

A nasze dziewczynki Maya i Hania są wspaniałe, już mi słów brakuje, żeby je wychwalać. Ale dojrzałam tam też jedną mamusię, też mi się podoba :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lut 2008, 14:31

glizdunia :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: i jeszcze raz :ico_nienie: zachciewa mi sie dzidziusia, na razie mam co robic z ta jedna maruda..i tak sie zastanawiam co mi sie tak przysniło :ico_puknij: a ładnie sie patrzy na czyjes dzieci, ja tam swoje odczekam...
a Maja to se wynajduje zabawy.. :ico_brawa_01:

moje dziecie samo poszło spac :ico_sorki: :ico_sorki: normalnie jestem w szoku, bo nawet obiadku nie chciala tak sie jej spac chciało :ico_szoking: moze ja tak za kazdym razem musze odcekac zeby sama zjechała...
to ja teraz ide robic obiadek..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość