Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

20 kwie 2007, 10:21

ivon, witaj u nas,napisz cos wiecej o twojej kruszynie :-)
Natashka, moze maly ma duzo wrazen na dzien i w nocy musi wszystko przerobic,sprubuj raz moze wcale nic nie robic,bez telewizji i komputera i gosci ,moze bedzie wtedy spokojniejszy :-)
mama-emilki, nie boj sie bo sie Emilka jeszcze tym strachem zarazi i sie rozkrzyczy jak tylko ksiedza zobaczy :-D

WSZYSTKIM DZIECIOM DUZO DUZO ZDROWKA I CHOROBY BRZYDKIE NIECH SOBIE WRESZCIE IDA !!

Dziewczyny jakie wy mleko dajecie waszym maluchom,ja gdzies przeczytalam ostatnio ze mozna od osmego miesiaca podawac juz krowie jak dziecko nie ma zadnych alergii,a znowu gdzie indziej czytalam ze po skonczonym roku(tak tez Ani zmienilam,po roczku)A teraz to Hipp 1 daje.

Nazsa noc jak zwykle z pobudka ,jakos nie chce mu sie spac,jak podchodze do lozeczka to ten nastawia te swoje dwa zeby i cieszy sie np o 12 w nocy :ico_zly: a mi sie wtedy najbardziej spac chce....
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2007, 21:26 przez Edyta K, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 15:57

Adusia znowu zwymiotowała :ico_placzek: :ico_placzek: zjadła obiadek zaczeła kaszleć no i cały obiadek znalazł sie na bluzeczce Ady :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 16:14

Gabrysiu w sumie nie ma takie chwile ze pomarudzi ale na ogół jest grzeczna i się ładnie bawi

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 16:48

wielkie bawa dla Emilki za próby wstawania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 kwie 2007, 17:04

Biedna Adusia.. Justyna domyslam sie co czujesz, bo tez niedawno przez to przechodziłam :( oby jej sie szybko polepszylo!!!!! Buziaki dla niej :ico_buziaczki_big:
Dobrze ze ci nie marudzi i jest grzeczna... ale i tak pewnie jest ci jej zal :(

Ja jestem teraz troche zapracowana... jutro robimy imprezke z okazji naszej 1 rocznicy slubu.. na dłuzej wpadne do was weiczorem, o ile starrczy mi jeszcze sił :)

Julce apetyt juz powrocił :) :ico_sorki: ciesze sie z tego... zabki to nie były i tak szybko nie beda hehe ciagle bezzebna i na pojawienie sie zabka sie szybko nie zapowiada:)

Ivon witamy !!!! :-D

[ Dodano: 2007-04-20, 17:08 ]
mama-emilki, gratulujemy Emi proby wstawania!!!
TO własnie ejst najlepsza zacheta dla dziecka na stawanie ! (u ciebie ten kwaitek)... u nas na firance był powiedzony sznureczek od smoczka.. Julka sie tak meczyła.. kleczała prezyła sie az go dostała... a pozniej jak pociągła to pol firanki jej na głowe spadło hehe...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 kwie 2007, 19:54

mama-emilki, noo julka az do przesady lubi satc na nozkach.. sama probuje tez wstawac, ale jeszcze to kaleczy mocno heh no nasze dzieciaki coraz to bardziej zdolniejsze:)
Trzymam kciuki aby Emi była grzeczna w kosciele.. bo chyba o to glownie chodzi ;p
ja juz sie martwie jak to bedzie na roczku z Julka w ksociele... cała spocona bede, bo Julka to NAPRAWDE jest bardzo niegrzeczna...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 20:09

Gabrysiu trzymam kciuki za Emilke żeby była grzeczniutka :ico_buziaczki_big:
No i czekamy na zdjecia z chrzcin :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

20 kwie 2007, 20:29

Adusiu duuużżżooo zdrówka dla Ciebie :ico_buziaczki_big:

A Emilka to siłaczka nie zła - byle by tego kwiatka nie zjadła jak już go dorwie w swoje małe rączki :ico_haha_01:

kasiaa1985, miłego rocznicowania z mężem przede wszystkim :-D

mama-emilki, koniecznie te zdjęcia po chrzcinach wklej bo my tu wszystkie takie nie cierpliwe jak to nasza Emilka bedzie pięknie wyglądała - pewnie powali wszystkich z nóg :-)

Ivon witaj u nas tylko często zaglądaj :-)

Malutka poległa wymęczona dniem i śpi sobie słodko a mężuś już w drodze do domu pewnie dotrze o północy :-)

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

20 kwie 2007, 21:33

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: hihi ja sie was o mleko krowie chcialam zapytac a nie jak napisalam "modyfikowane"juz ten blad poprawilam :ico_wstydzioch:
Kiedy bedziecie wprowadzac normalne mleko?
A tak to tt mi nie chodzi jak ma chodzic albo sie blad pokazuje a jak sie juz otwortzy to wieki trzeba czekac na otwarcie hccianej strony :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

20 kwie 2007, 21:37

Edyta K, coś chyba było z serwerem tt nie tak ale chyba już naprawione więc powinno być ok.
Co do melka krowiego to ja poczekam aż malutka skończy rok bo to co w sklepach to niby krowie więcej w tym chemi niż naturalnego :ico_noniewiem:
ale przetwory mleczne już podjada czy to masełko czy serek biały :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość