Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 20:56

moj wypil tylko ok 100 ml mleczka polaczonego z kaszka malinowa...malo cos, bo wieczorem potrzebuje zazwyczaj wiecej, wciaga ok 180ml i jeszcze potrafi piers oproznic :ico_szoking:

Kociczko widocznie Hubcio i Oskar podsiwadomie sie zmowili.. :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 mar 2007, 22:03

Gosiu, miłego imprezowania :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

Sosenko, zaginęłaś na tym spacerze? :511:


Asiu, dziękujemy za pozdrwienia od Maritki :ico_sorki: . Miała w czwartek wrócić, a łona na następny weekend się zapuściła :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

10 mar 2007, 22:08

Ty mnie tak nie trącaj ,auuułaaaaaaa :P

cholerka mała ryczy niemożliwie, zresztą jak co wieczór przy usypianiu, dziś wysłałam męża z odsieczą... niw wiem, czy czasem jej trochę jedzenia nie zrobię, ale dopiero 2,5h jadła temu ......... Już jej dwa razy calgelem, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

10 mar 2007, 22:11

Hej hej wieczorową poroą:)
Napiszcie mi dziewczynki co to za ładne podpisy w moim kierunku pod waszymi ksiązeczkami????
Mój młody poszedł spać w błyskawicznym tempie dziś, wyduldał mleko i i spi....
słuchajcie, co myslicie o spacerówce quinny zapp--chodzi mi o wózek na zakupy i wyjazdy..Proszę o opinie..:)
Dzięki

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

10 mar 2007, 22:12

Jakieś dresy mi zdjęcia przysłały..........a nie to Jola z rodziną :P faktycznie mały czuje smaka do jedzonka w słoiku :D
Oskar, bardzo urósł, albo ja go tak rzadko widzę ;)
A od Gosi nie mam, chyba ze na drugiej poczcie.


coś ucichło............ :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 mar 2007, 22:12

widze a raczej nie widze ze sprowokowalm pomaranczke dwie strony ubyly ostro musialo byc :ico_brawa_01:

Ola dalej kaszle jedziemy jutro do lekarza bo powinno jej juz przechodzic :ico_chory:

Elu pisz jak bylo u okulisty jak oczko

Sosna a ty znowu balujesz ?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

10 mar 2007, 22:15

MK, z technicznej strony o tym wózku ni powiem Ci nic, chyba ze mi zdjęcia pokażesz...a nazwa ładna :D Części do obecnego wózka się nie znalazły? czy już nie szukacie :) A tu wiosna na spacery trzeba............

Moja koleżanka, co ma Basię w brzuszku, co jest chyba w 12tyg, znowu dostała krwotoku i to podobno bardzo obfitego, jak to zobaczyła w szpitalu to jej nie dawali szans ze jeszcze maluszek jest, ale BASIA SIĘ TRZYMA MOCNO !!!

[ Dodano: 2007-03-10 ]
No co Ty, mogę chuchnąć :-D

biedna Ola, ale może jej już "odchodzi" z płuc

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 22:17

kochane a czemu zlikwidowali wasz temat na tamtym forum i co to za forum bylo??? wstretne dupi jak tak mozna..chyba bym sie zaryczala gdyby mi tik-taka usuneli :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 mar 2007, 22:17

Sosenko, bo z nas już taka dresiarska rodzina :ico_haha_01: Jak spacer? Daj Zuzce mleczka, po 2,5 h ma prawo być głodna :ico_zdrowko:

MK :-P podobają się Tobie nasze podpisy? ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 mar 2007, 22:18

dobrnęłam
jutro zrobię fotki w sweterku to wpodeślę, no chyba, że ktoś mi przypomni jak się wklejało foty to może uda mi się wstawić na forum
ostatnio Jaś robi takiego zaje**go (to nie cenzura) dziubka ja wczoraj to sikałam ze śmiechu i tak się bawiliśmy on dziubka ja w śmiech a jak się nie śmiałam to on się patrzy dlaczego ja się nie śmieję i mnie rozśmieszał no bosssski mój syneczek:)
no to tyle o mnie:)
witam koleżankę Grażynę i Amelkę fajnie, że dołączyłyście
Mery witaj w klubie ja tez mam wychowawczy do 2010
dla chorowitek i zdrowiejących buziaczki
z okazji skończonych 5 miesięcy również buziaczki :ico_tort:
Marittko relaxuj się ile wlezie później CI podrzucimy nasze dzieciaki na trochę i my odpoczniemy :)
a jeszcze się pochwalę od 4 dni Jaś nie wymaga lulania na rączkach :)( :) :) :ico_brawa_01: trzeba się tylko do niego przytulić ,a to o niebo lepsze niż lulanie i zasypia piorunem jak ja się cieszę :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość