Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 lis 2012, 14:53

Madleine w grudniu zawsze są największe wydatki :ico_olaboga: Ja też prócz świąt mam jeszcze kilka dodatkowych wydatków... chrześniaczka ma imieniny dzień przed Wigilią a prezent musi przecież być, bo jakże inaczej :ico_oczko: Bliźniaczki mają czwarte urodzinki, no i jeszcze Mikołajki po drodze :ico_szoking: Troszkę tych dzieciaków do obdarowania jest bo brat ma sztuk 4 no i jeszcze od kuzynki chrześniaczka moja druga. Z bratową i bratem się dogadaliśmy już rok temu że prezenty sobie robimy tylko symboliczne w postaci jakiś słodyczy bo wystarczająco dużo kasy na dzieci idzie.
A co do wydatków na auto to właśnie dziś był u mnie pan z PZU i też skasował ratę i w kasie prawie 700zł mniej :ico_zly: Jeszcze trzeba zmienić opony, olej i filtry... no i opał na zimę bo zapasów nie mamy...kupujemy z miesiąca na miesiąc. Ciekawe czy z firmy jakieś bony dostaniemy w tym roku.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 lis 2012, 16:50

A jak robicie cytowanie selektywne? bo ja nie umiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
musisz zrobić odpowiedz (pełna odpowiedź a nie szybka) i na dole będą wszystkie posty to zaznaczasz fragment i klikasz cytuj.
Ciekawe czy z firmy jakieś bony dostaniemy w tym roku.
u nas nic nie ma :ico_zly: a ile wam idzie węgla na sezon?
Madleine w grudniu zawsze są największe wydatki
u mnie co miesiąc coś wypada :ico_zly: teraz ubezpieczenie fiesty, w październiku hondy, wrzesień wyprawka, grudzień prezenty na okrągło coś :ico_zly:
A co do prezentów świątecznych to ja mam 7 dzieci do prezentów. Siostrzenicy już kupiłam

Obrazek

Maksiowi myślałam o tych kluczykach miała któraś takie? Fajne?
Obrazek
Tomkowi nie mam pojęcia no i zostało 4 chłopaków Pawła bratanków i siostrzeńców :ico_olaboga: im szukam czegoś w granicach 50zł na dziecko. Ojcu już kupiłam książki bo chciał, teściowa dostanie krem biodermy bo w aptece babka za duże zakupy sprzedała krem za 10zł a normalna cena to 60zł :-D
Mama chce kremy vichy z ramnozą a z Pawłem to zobaczymy czy sobie kupimy prezenty. Co roku w zależności od poziomu portfela albo sobie kupujemy albo nie :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 lis 2012, 19:03

Gosia u Ciebie prawie sami chłopcy a u mnie same dziewczynki do obdarowania. Ale mam już pomysł na dwie starsze bratanice. Kupię im zestawy Lego frends. Starszej większy bo to chrześniaczka a młodszej mniejszy:
Obrazek
Obrazek

Joli kupimy chyba też jakieś Lego duplo bo lubi układać. Od brata już wiem że dostanie ukulele :-)
Drugiej chrześnicy powiedziałam że ma napisać list do Gwiazdorka...zobaczymy co wymyśli.
No i jeszcze bliźniaczki....może w ogóle w lego zainwestuję :ico_haha_01:

A te kluczyki fajne. Na pewno spodobają się małemu.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 lis 2012, 20:21

Gosia był taki czas że i ja lego non stop kupowałam, potem zaczęłam te gry lego kupować no ale teraz chce już coś innego. Ale ogólnie fajny pomysł z klockami lego.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 lis 2012, 21:39

Gosia był taki czas że i ja lego non stop kupowałam, potem zaczęłam te gry lego kupować no ale teraz chce już coś innego. Ale ogólnie fajny pomysł z klockami lego.
Właśnie niedawno weszły te wersje lego dla dziewczynek Lego Frends i to robi furorę :ico_haha_01: Tylko że starsze układają a młodsze dziewczynki im cięgle roznoszą te części bo to takie drobiazgi że ciężko w palce złapać.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 09:33

hej dziewczyny
Zima znowu na dworze :ico_placzek: a wczoraj tak ładnie było. Muszę się zabrać za wystawienie ubranek po Maksiu ale strasznie mi się nie chce.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 10:03

hej dziewczyny u nas ostatnio nocki ładne.Mał zasypia ok 20-21 wstaje o 1 i o 6 więc sie wysypiamy :-)

My wczoraj w sklepie ogladalismy zabawki na święta i maemu kupimy taki traktorek z klockami z fisher price,jest niedrogi bo kosztuje 35 zł a fajny. Tylko nie wiem co bratanicy kupic... na mikołajki juz jej kupilam taki fajny ocieplacz na szyjkę,opaskę z kwiatkiem ikilka ciuszkow.Ale na swieta nie mam pomyslu...chyba tez jakas zabawkę.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 11:48

Tylko nie wiem co bratanicy kupic... na mikołajki juz jej kupilam taki fajny ocieplacz na szyjkę,opaskę z kwiatkiem ikilka ciuszkow.Ale na swieta nie mam pomyslu...chyba tez jakas zabawkę.
Zabawkę jej kup :ico_haha_02:
A pomysł na prezent dla Marcinka super!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 12:00

Zabawkę jej kup

chyba tak zrobię :-)
Od stycznia zapisujęsię na jazdy i egzamin na prawko w koncu...kurs juz 7 lat temu skonczylam ;/ a głupek ze mnie,ze potem to olałam...
Mam nadzieje,ze teraz w koncu skoncze to prawo jazdy bo jestem troche uwieziona z małym w domu tutaj.Gdybym mieszkałą tak jak wczesniej w Katowicach to pewnie byloby lepiej,a tutaj to ciezko z mobilnośćią :-)


Dziewczyny wczoraj sie objadłąm ciastkami,w nocy pol czekolady wciełąm masakra.Wieć dzisiaj obiad na parze bedzie hehe :P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 14:57

Madleine o to ci chodzi?

Obrazek
ja mam po siostrzenicy na strychu taki muszę na dół ściągnąć :-D
Wieć dzisiaj obiad na parze bedzie hehe :P
a mnie odkąd przewiało nie ćwiczę :ico_placzek: teraz mam wymówkę bo przeziębiona jestem ale zła jestem że nie chce mi się znowu zacząć :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości