mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2008, 13:03

Mery byłam u tej kolezanki co sie niedawno wprowadziła do niwego domu, i jej opowiedziałam waszą historie. A ona mówi że tez ostatnio miała podobną akcje tylko była sama w domu i coś jej szczeliło w kuchni no i wydawało jej się że ktos stoi na drodze i ją obserwóje. Za raz dzwoniła do mąża żeby wracał do domu, oczywiscie on śmiał się z tego ale przyjechał, patrzy a ona skulona na fotelu wszędzie ciemno i patrzy na tv. Mówi że taka to jej jeszcze nie widział strach w oczach. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 sty 2008, 13:46

Asieńko, najlepsze życzenia - spełnienia najskrytszych marzeń, dużo szczęścia, miłości i radości! :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Ja w tamtym roku miałam 28, w tym już 29 a w przyszłym będzie 30, ajajaj!!!

Co do invitro - musze wrócić - bo się nie czuję do końca wypowiedziana :ico_oczko:
Nie oglądałam tej debaty, nie słucham LPR, tylko gdzieś czytałam, że zarodki niepotrzebne są wyrzucane, jeśli nie, to super, i nie mam nic przeciwko tej metodzie,
musze dla własnej info coś jeszcze na ten temat znaleźć,
ja jestem przeciwko zabijaniu zarodków - dla mnie to życie,
nie mam nic przeciwko antykoncepjci, czyli nie dopuszczeniu do zapłodnienia, nawet popieram to w 100%!!!
Ale jestem przeciwniczką aborcji, pigułek wczesnoporonnych,
nie oceniam nikogo kto coś takiego zrobił, każdy ma jakieś powody, nie uważam, że pństwo powinno tego zabraniać, pzreciwnie, każdy sam powinien mieć prawo do dokania wyboru, wiadomo też, że jak będzie to nielegalne to ludzie i tak nie przestaną tego robić, więc bez sensu.
I takie jest moje zdanie, i nie przeszkadza mi zdanie sprzeczne z moim.

Dziś JAś pospał do 8.30., po raz pierwszy w życiu!!!!

Jaka dziś pogoda? NAdaje się na spacer?

Maritko, mój Jaś to jest książe na ziarnku grochu, też taki wrażliwy zawsze był :ico_noniewiem:

liv_holland
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2007, 09:51

07 sty 2008, 13:46

Hej Kobietki! Dawno mnie tu nie bylo, ale widze, ze nie tylko mnie...Maluszki rosna jak na drozdzach-az sie wierzyc niechce! Kylie to mala trzpiotka-czasem za Nia nie nadazam;) Na przelomi 10 i 11 miesiaca zaczela chodzic i od tego czasu jest jazda :-D Rozumie i po holendersku i po polsku-gaworzy natomist po swojemu:) pozatym jest takim nie jadkiem jakim byla od urodzenia :ico_noniewiem: To tyle po krotce co u nas. Powolutku bede podczytywac co u Was :ico_haha_01: Pozdrawiam goraco!

[ Dodano: 2008-01-07, 13:00 ]
O i Asia ma dzis urodzinki :ico_brawa_01:
Wszystkiego najlepszego!!! Duzo milosci i niech Wikula dalej Ci tak pieknie rosnie!
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 14:19

Cześc Olivko cud że zagladasz :-D Dziękuję za życzonka, całuj córę, widze że zaczeła chodzić tak jak moja :D Zaglądasj cześciej kochana koniecznie!!!!!!!!!!!!
Eluniu mój mąż to się smieje że ja powinnam w jakimś ruchu feministycznym działać, zawsze głośno krzyczę jak w moim mniemaniu dzieje się krzywda kobiecie. Co do aborcji, jestem za ale tylko w uzasadnionych przypadkach - gwałt itp. Ale też uważam że to kobieta powinna o tym decydować. Co to za rózwnouprawnienie jak czegoś nam się broni, tylko nie popadajmy w skrajność, chodzi mi o to że to moje ciało, wg Boga świętność, wg prawa osobista nietykalnosć więc czy to nie ingerencja w wolność. Można pewnie o tym dyskutować do bólu. Ale nie słyszałam np by jakiś przepis dotyczył tak osobiście mężczyzn :ico_zly: Antykoncepcja podobne mam zdanie, to już paranosja by kler się w to wtrącał (bez urazy) ale gdzie jest kościół jak matki zostawiają dzieci w szpitalach, porzucają je???? Ja nie stosuje żadnego zabezpieczenia, jak pisałam nie chce być jak automat, mam cykle 35-40 i bardzo mi to pasi :-D

Mąż obiecał mi dziś kupić szafę do przedpokoju :-D Cieszę się jak szczeniak

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2008, 14:26

a któż tu zajrzał do nas,Oliwko czy częstotliwośc sie teraz zwiększy.Zagladaj jak tylko czas pozwoli i napisz jeszcze co u Was,bo bardzo okroiłaś wypowiedź.Jak się mieszka w nowym mieszkanku,pracujesz czy nie i podeślij jakieś foteczki Kylie ,bo przecież z rok jej chyba nie widziałyśmy :ico_placzek:

Elu chyba się wreszcie wyspałaś,co?Może to jakis przełom w spaniu Jaśkowym ,może wreszcie Ci odpuści pobudek "w środku nocy".

Karolciu -gratuluję powrotu do pracy,jakby był problem z Jaśkiem to mi możesz Go podwozić.mam już dwóch urwisów ,to i trzecim dam radę :ico_oczko:

Opowidacie takie historie,że skóra cierpnie :ico_szoking: .Ja też czasem potrafię sobie sama stracha napedzić :ico_oczko: , a potem się z tego śmieję.

Bartuś śpi to ja idę coś sprzątnąć,bo się okarze,że przez dwie h spania nic nie zrobię :ico_nienie:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 14:31

Oj Eluniu dopiero doczytałam bravo dla Jasia :ico_brawa_01: oby tak już na stałe :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 sty 2008, 14:36

Oliwko, kochana, witaj!!! :ico_brawa_01:

Iwciu, on nadal się budzi w nocy i przez godzinę lub półtorej szaleje w łóżeczku - bawi się, o zgrozo! Po nocy :ico_olaboga: A teraz pospał pół godz i się z płaczem obudził i koniec spania, nie wiem jak my wytrzymamy obydwoje po pół godz drzemce do wieczora, jak rano pospał to w dzień znowuz nie... Ratunku! Teraz chodzi i jęczy, już brak mi czasem słów do tego jego spania....

A mnie jakies przeziębienie bierze, więc nie idziemy na spacer.

W ogóle kiepski nastrój mam, wczoraj dowiedzieliśmy się że Daniela wujek nie żyje, to był taki wesoły serdeczny człowiek, każdemu pomógł, wszyscy go lubili i cenili, i nie ma Go już :(

[ Dodano: 2008-01-07, 13:51 ]
kurcze, chyba JAsia też coś bierze, bo ciagle kicha :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2008, 14:51

Elu przykro dowiediec się o śmierci kogos bliskiego-współczuję.Jak zmarł mój teść(bardzo fajny człowiek) to jedna znajoma powiedziała,że dobrzy ludzie nie żyją długo ,ci źli są zostawiani dłużej dla poprawy.Czy tak jest...nie wiem


a ajk sie wybudzi w nocy to potrzebuje Twojego towarzystwa,czy sam sie pobawi i zasypia ?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 15:06

Eluniu no współczuję, nie wiem co napisać, trzymaj sie kochana

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 sty 2008, 15:21

[glow=cyan]STO LAT STO LAT
DLA CIEBIE ASIU![/glow]
Zdrówka, radości, wszelkiej pomyślności i mnóstwo miłości.
Będę później :ico_oczko:, to wiesz :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 14:24 ]
Elu, to przykre. Współczuję :ico_noniewiem:
Witaj, olivko. Ja chcę zobaczyć Kylie~~~!!
Uciekam, bo mały płacze, obudził się.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość