Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 paź 2008, 15:52

Przyjechala moja mama i zabrala Miska na spacer... Duzy jeszczenie wrocil, ja wystrojona.. I czekam... buuu.. Cicho i pusto w domku...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 paź 2008, 19:27

Wróciliśmy z parku. matko istne szaleństwo. dwie godziny biegania, tarzania sie w liściach i fikania koziołków. jestesmy padnięci. Tomek zjadł kolację, wypił mleczka, zaraz kapiel i lulu. A w parku dołaczyły się do nas bliźniaki dwuletnie. dzoewczynka i chłopczyk. Ich mama stała z wózkiem i wołała to jedno to drugie. A jako, ze spodobały im się nasze szaleństwa z Tomkiem podłączyli sie do zabawy. No i musiałam łapać, huśtac, podrzucac i robić a kuku całej trójce. matko wyobraźcie sobie jaka jestem padnięta. Ale szczęśliwa. dzieci świetnie się bawiły. A na koniec POdawali sobie rączki i rozdawali buziaczki hihi. Słodko to wyglądało.

Juli ubawiłam sie z tego Miska. A ja właśnie poczułam znany zapch, więc musze isć kąpać. Ale odwlekam boJarek z psem poszedł i zaraz wróci to może na niego spadnie ta śmierdząca robota. A Tomek tez dzis iedział na nocniku i nonono. Ja już specjalnie wzięłam nocnik do mojej mega wielkiej łazienki i sama też zdjęłam gacie i siadłam na kibelek. No i tak stękaliśmy i siusialismy, ale nic nie poszło buuuu.

Przyszedł dzis sliczny szlafroczek dla Tomka. jest cudny. Pomarańczowo-żółty Kubuś Puchatek hehe. Zrobiłabym zdjęcie, ale chlernik nie lubi kapturów i jak chcę założyć to od razu się wścieka i zdejmuje. A tak super wygląda...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

10 paź 2008, 22:19

Juli
A na kanapie wieeelka plama siuskow i kleks. I Młody - zachwycony!
A teraz sie zesral w nowego pampa. I zaciesza
No to super masz ze swoim urwisem,ja Tomka nie uczę na siłe, bo i mnie sił, bo jak Tomka sadzam na nocnik on od razu mi ucieka i jest mi trudno,brak :ico_placzek: A wszędzie czytam że maluch jest gotowy i czuje o co tu chodzi dopiero w 18 miesiącu, więc poczekam, a mój Artur też się jakoś nie kwapi do uczenia Tomka na nocnik, bo ma ciągle pełno zahjęć... :ico_olaboga:
Ależ mam chandre! Jestem 2 dni przed @ i złoszczę się, a na złość najlepsza jest robota, dziś byłam taka zmęczona, tak mi się chciało spać a ja poszsłam robić porządki, to wiecie? nie takie normalne tylko z przestawianiem z małym przemeblowaniem,bo już mi troche brakuje miejsca dla Tomka. Wkurzam się wogóle ile my mamy gratów :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: w domu? nawet ja! bo naprzykład mam wszystkie notatki zeszyty ze studiów i co z tym? :ico_olaboga: wywalić, te moje wypociny? troche mi szkoda! A wszystko dajemy do piwnicy, i już Artur się złości :ico_zly: że ma pół piwnicy zawalonej moimi gratami! :ico_oczko: :-D
Ale poprostu postawiłam wanienke Tomka [której już od dawna nie używał]wypełnioną jakimiś gratami i powiedziałam rób z tym co chcesz? :ico_noniewiem: no i poszło do piwnicy! :ico_oczko: Ale jutro też mam duże plany, bo w dużym pokoju to chyba by pomógł tylko miotacz ognia!, jejku tam dopiero mamy gractwa,ale nie sposób troche z tym nic zrobić bo my jeszcze mamy jeden pokój do remontu, trzeba tam zrobić podłoge! :ico_olaboga: no nie wiem,jak będe miała duże pudło to zbiore te Artura płyty [ma ich seetki] i kasety i magnetofonowe i video i owiedziałam mu ostatnio że to wywale...to jak się złościł...Ale dobra może coś zdziałam...

Dzięki dziewczyny że trzymacie za mnie kciuki co do cycowania! Jest coraz lepiej, największym sukcesem będzie jak się nie obudzi w nocy! :ico_brawa_01: marzenia!
dobra miałam dziś się wcześnie położyć ale jeszcze zetre podłogę, bo tak głupio! lubie wstać rano i podłoga czysta! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-10, 22:20 ]
a Juli gdzie to się bawisz? fajnie miłej zabawy...

[ Dodano: 2008-10-10, 23:20 ]
podłoga już czysta, to idę do łazienki, dobranoc...a mój Artur ma jutro wolne, a później na rano, fajnie!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2008, 03:15

hello krejzolki
ja imprezuje ale siedze z lapkiem na kolanach
i teeesknie za moim adaskiem a buuu
moj kochany jedyny... a buuuu
no dobra jutro bedzie
teraz wzielo mi sie na tesknoty hehe bo wczesniej to czau nie bylo na sentymenty hihih

frydza adas pojechal do PL czysto biznesowo. wlasnie stalismy sie wlascicielami dobrej ziemi , z ktorej ma byc dobra korzysc hehe czyli inwestycja miejmy nadzieje
a on czas spedza z naszym kumplem -wyzsze ADHDA hehehe wiec czasu nie ma kompletnie ehehhehe

kamila o swieta wspomnialas.. ja mam szczscie bo zarowno umnie jak i u adasia swieta sa bardzo rodzinne.. cieple i jedyne!!!
zastanawialismy sie nad spedzenie ich tutaj lub gdzie w cieplych krajach... ale jednak rdzina wygrala hehe choc niepowiedziane jak bedzie w przyszlym roku.
ja niestety bez rodzicow to bym upadla. bo tradycyjnych potraw nie przyrzdzam niestety.. a buu
rybe zrobie na wigilie i barszcz grzybowy
i tyle a buu
ale u mnie tato (kiedy ma tylko ochote) i mama robia razem wigilie...
i wychodzi im to pysznie
tesc za to zwolniony z prac kuchennym ale za to zero% hihi
wiec tez mu nic nie zarzucam


no dobra koniec tematu]

kurcze lelek zabkuje . tak mysle
dzis zauwazylam strasznie spuchniete czworki dolne.. a buuu
potwierdza to jego marudzenie i zero szans na szczotowanie zebow :ico_szoking:
zostawilam dzis lelka rano z sister i jej chlopakiem
lelek plakal ale niedlugo hhee
a wieczorem pojechalam na zakupy i lelus zostal ze "szwagrem"
jakos sobie poradzil
tzn udostepnil to co zwykle niedostepne-szafki w kuchni hihih

nie wiem co wiecej
nie mam szans nadrobic
siedzimy razem z towarzychem i krzycza na mnie ze zlewam ich z lapkiem hehe
wiec spadam na ostatnuego drina

agniecha super ci idzie!!!!!!!!!

buziaki!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2008, 11:46

Hoho weekendowe pustki :ico_oczko: ,u nas pogoda superowa ciepło i słonecznie :-D Wikula wstanie to mykniemy na plac zabaw :-D :-D
Jutro jedziemy sobie na wies ,wracamy w poniedzialek :ico_oczko:


-indigo-, fajnie sie wyszalalas z dzieciaczkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


agniecha772, wspolczuje tych pozadkow :ico_olaboga: ja tez bym duzo gratow wyzucila ale mi szkoda coz zrobic :ico_oczko:

frydza adas pojechal do PL czysto biznesowo. wlasnie stalismy sie wlascicielami dobrej ziemi , z ktorej ma byc dobra korzysc hehe czyli inwestycja miejmy nadzieje
no to superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napewno beda same korzysci :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 paź 2008, 13:15

hej, a ja normalnie oram!
poprzestawiałam wszystko u Tomka w pokoju, wywaliłam Tomka zabawki do małego pokoju! troche pozmieniałam wstawiłam do pokoju kwietnik, bo wcześniej go przeniosłam go do kuchni... no i tyle Tomek sie właśnie pbudził, i tu mi przeszkadza...A teraz miałam troche przykrą rozmowe z Arturem, :ico_olaboga: bo moi rodzice nas zaprosili na pieczone ziemniaki, dziś na działke... ja się ucieszyłam, ale Artur powiedział że nie pojedzie, bo ma do teściów żal :ico_noniewiem: kurcze... już kiedyś o tym pisałam, moi rodzice nawet ostatnio bez powodu do nas przyjechali... ale to za mało...Artur powiedział że będzie ich tak traktował jak oni jego jak dalszego znajomego! no niewiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
kurczeAle zaraz idziemy z Tomkem na dwór, bo coś Artur coś robi przy samochodzie...

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 paź 2008, 17:21

Hejka!
A u nas weekend chorobowy :(. Tzn Helenka już lepiej, nawet przymierzamy się żeby jutro w końcu wyjść na krótki spacerek, Krzyś się trzyma bo walczy z przeziębieniem serwując sobie ferwex, a ja nic sobie nie mogę zaaplikować i mnie po prostu cosik bierze... a w pon chcieliśmy zostawić Lenkę opiekunce i wyrwać się do kina oraz na zakupy dla Malutkiej.
Agniecha, współczuję napiętych stosunków między rodzicami a mężem, bo co byś nie zrobiła to i tak pewnie jedna strona będzie miała do Ciebie pretensje.
Madziorka, Adam wyjechał na krótko, więc zanim się obejrzysz to będziesz go znów miała dla siebie.
Frydza, udanego wypadu na wieś, bawcie się dobrze!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 paź 2008, 20:56

Nie wiem co tu takie pustki, aaa dziewczyny imprezują, bo nasze czerwcówki są bardzi zabawowe, albo dziewczyny patrzą na mecz! Polska Czechy, mój mąż też się gapi,Tomek śpi, pranie powiesiłam, zaraz idę pod prysznic, bo muszę głowe umyć a jak śpie z mokrymi to jest masakra :ico_olaboga: Ale dziś porobiłam troche porządków, takich gazet:dziecko, mamo to ja. maluszek,rodzice itd mam mnóstwo,kilka sobie zostawiłam na wszelki wypadek! :ico_oczko: A całą reklamówkę chce dać takiej dziewczynie co jej nawet nie znam, ale jest w ciąży, Artur da jej bratu! taki chłopiec przychodzi do nas na podwórko...
ania1980, ja nie wiem co się dzieje że tak wszyscy walczą z przeziębieniem,sama zwalczyłam włśnie karar, najważniejsze że Tomka nic nie rusza! tylko komary...nie uwierzyłybyście ile codzień zabijaliśmy komarów min 6 a bywało 9. a Tomuń jest taki poggeyźiony :ico_placzek: :ico_olaboga: ale dziś znalazłam mój raid i wełączyłam, bo ja troche zapomniałam o tym a to może troche działa
ciekawe czy jutro dostane @?bo w sumie fajnie bybyło... :ico_ciezarowka: ale mam wszelkie objawy, dużo pije,i wyglądam jak :ico_ciezarowka: , tak mam co miesiąc :ico_zly:
My dziś przesiedzieliśmy na podwórku, Tomek troche ojcu poprzeszkadzał w naprawianiu samochodu! wysmarował rączki czerwonym silikonem i ubranie też, a to się trudno domywa...trudno, straty muszą być... to dobranoc

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 paź 2008, 21:37

ja imprezuje ale siedze z lapkiem na kolanach
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Świr!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
kurcze lelek zabkuje . tak mysle
dzis zauwazylam strasznie spuchniete czworki dolne.. a buuu
Słuchaj u nas czwórku spuchniete były od kilku miesięcy, a dopiero teraz sie przebijają po kolei. Straaaasznie długo to trwa.
A teraz miałam troche przykrą rozmowe z Arturem, bo moi rodzice nas zaprosili na pieczone ziemniaki, dziś na działke... ja się ucieszyłam, ale Artur powiedział że nie pojedzie, bo ma do teściów żal kurcze... już kiedyś o tym pisałam, moi rodzice nawet ostatnio bez powodu do nas przyjechali... ale to za mało...Artur powiedział że będzie ich tak traktował jak oni jego jak dalszego znajomego!
Ale kiszka...
Najgorzej jak najbliżsi sie pokłóca,a człowiek zostaje między młotem a kowadłem.

Aniu ale Was długo męczy.
ciekawe czy jutro dostane @?bo w sumie fajnie bybyło...
Nooooo kochana..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Takie zachciewajki hihihi. Trzymam kciuki:)

A u nas dzis przepieknie. Wyruszylismy z rodzinką w plener. BYł u nas taki jakiś pokaz motorowy, zawody czy cos takiego. I sie załapalismy pod koniec. Tomek zachwycony motorami. A najbardziej sie zapatrzył na krosy. Matko jak on oczy wybabeuszył i tylko: WOW, AAA, EEE, EGEGEGE i tam po swojemy wzdychał i sapał hehe.
A później wyprawa nad wodę. Sesję zrobiłam, alenie będe was zawalac. Tylko kilka lesnych zdjątek bo tak przyjemnie i słonecznie na nich.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-11, 21:37 ]
A jednak was zawaliłam. Sorki.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 paź 2008, 21:56

Kamilko, zdjęcia rewelacyjne!!!!!!! Takie optymistyczne i kolorowe! Jesteś prześliczną kobietą - a tą przedostatnią fotkę Twój Jarek powinien w ramki oprawić!!! Tomeczek jest słodziutki! Wow, wow, jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość