Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 mar 2009, 14:13

sierpniówka, ja własnie specjalnie sie na przyszpitalna zdecydowałam
wiesz pochodze po korytaży, jest wizyta na porodówce, polozne poznam obede sie troszkeeee, nie twierdze ze inne sa gorsze bron boze
Tylko chce zobaczyc co mnie czeka jak bede krzyczec po franscusku na porodowce, na kogo natrafic moge :P

[ Dodano: 2009-03-12, 13:14 ]
mi z misiem sie podobaja te, ja tak za tymi za bardzo rzeźbionymi nie przepadam


sierpniowka ty uważaj żebys sie nie przeziebila przy tej wymianie okien bidoku

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 mar 2009, 14:19

sierpniówka, kolejna robiaca remont a ja wam powiem szczerze ze nawet nie wiem gdzie mieszkac bede :ico_olaboga: niby mieszkanko mam 2 pokojowe no ale moj namawia bysmy sie przeprowadzili do domku jego babci bo mamy 2 psy a przy dziecku bede miec problem by je wyprowadzac gdy K bedzie pracowal no tylko ze wtedy mieszkac sami nie bedziemy bo z babcia a babcia wiadomo bedzie i pomagac ale i przeszkadzac :ico_noniewiem:

ps.przeciez wielkosc lozeczka jest ja standardzik dopiero po rozbudowie na tapczanik sie powieksza :-)
Ostatnio zmieniony 12 mar 2009, 14:21 przez betina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 mar 2009, 14:20

ide polezec bo Groszek zmeczony :) narazie dziewczyny wpadne po Brzyduli :)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 mar 2009, 14:23

Beata_Tychy, bardzo fajny ten wózeczek :ico_brawa_01: mój się nie rozleciał choć ma juz swoje przejeżdżone więc może nie taki zły :ico_oczko:

betina, a mi się podoba to drugie najbardziej, później masz boki z zabezpieczeniem żeby jak ruchliwy będzie nie wyskoczył przez sen :ico_haha_01:
12 spotkań 250zł!!!!!!!!!!!! złodzieje
no zdzierają jak tylko mogą i na czym mogą
znalazlam jeszcze na stronce klups-ia
zdecydowanie też bardzo fajne

no szalejecie teraz z tymi łóżeczkami, jeszcze połowa przed nami a Wy tak pełna parą za poszukiwania, to jak będzie końcówka i przypływ energii, budowanie gniazda co juz nie wyobrażam sobie co będziemy wtedy robić :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-12, 13:28 ]
Tylko chce zobaczyc co mnie czeka jak bede krzyczec po franscusku na porodowce, na kogo natrafic moge :P
a czemu akurat po fracusku?
bo z babcia a babcia wiadomo bedzie i pomagac ale i przeszkadzac :ico_noniewiem:
wiem coś o mieszkaniu z babcią i na początek może ta pomoc się przydać ale uwaga bardzo denewrują ich rady bo za ich lat się całkiem inaczej dzieci chowało, więc przemyśl to bardzo dobrze. Ja to bym uciekła stąd gdzie pieprz jak bym miała możliwość

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

12 mar 2009, 15:17

betina, mi się wydaje że te łóżeczka maja 1,40 długości niezależnie od wersji. bo przecież nic ich nie skraca tylko wyjmuje sie elementy i zastępuje niskimi oparciami. A co do psa.. ja tez mam jednego co prawda, mieszkam w wieżowcu na 10 pietrze, maz pracuje srednio do 18-19 i też nie ma pojecia jak rozwiązemy sprawe z psem. Moja sunia jest sporwa, wazy okolo 35 kg! poki siostra bedzie meiszkac z nami to pomoże, ale ma w planach wyjazd na studia do wro, pozn, lub sczecina i wtedy trzeba bedzie kombinowac.
Zalezy jaka jest w sumie Wasza babcia:) bo są takie co mało sie wtracaja a sa takie, które wytykaja, że to nie tak i tamto... lepiej sie zastanowic:)
Co do pokoju to malutki nie jest bo ma 19 metrów ale nie wiem jak zagospodarowac miesjsce dla nas i dla Synusia. Jakąs tam wizję mam ale zobaczymy. Na pewno kącik komputerowy zrobimy w innym pokoju albo pzredpokoju ;d
Beata_Tychy, wiem wiem, chyba w kurtce będę siedziała;d i kontrolowała. Nie lubie jak obcy ludzie kręcą sie po mieszkaniu. W ogole z tymi oknami to chciałam inne ale znajomy mojej mamy- co nam okna zakłada- uświadomił mnie, ze przy malutkim dizeckku okno fix+ balkonowe uchylne to zle rozwiazanie, ze lepiej standard bo zawsze ro na rozszczelnienia można dać i chyba ma racje ;] aa i parapet w kuchni likwiduje bo wcisnę tam zmywarkę !!

No właśnie Beti a nie łatwiej Ci bedzie po polsku klnąc ;p

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 mar 2009, 16:05

dziewczyny niech beata lepiej juz przeklina po francusku bynajmniej nie wyjdzie na prosta dziewczyne a kogos wyuczonego :ico_haha_01: :ico_oczko: a i do tego bedzie mogla przezywac kogo bedzie chciala bo rozumiec nie beda :-D

Renia0601, ah ja na razie nie kupuje lozeczko stanie u mnie nie predzej niz koniec lipca tylko temat zaczelismy to i zastanawiac sie zaczelam zebym juz ostatecznie wiedziala co kupic :-)
sierpniówka, ja to mam 2 psy pit bulla i amstafka razem ponad 60 kg waza i zazwyczaj jest tak ze jeden w jedna a drugi w 2 strone chce isc na spacerku :ico_haha_01:

odnosnie mieszkania z babcia to jego babcia to typ bo ja robie to tak :ico_olaboga: hmm wiem ze bede musiala sie nie raz za jezyk ugrysc chocby z szacunku do starszej osoby hmm a zawsze mieszkanie bedzie czekalo jakby co

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 mar 2009, 16:44

ae was naszlo na zakupki:)
sliczne te lozeczka,tez bym kupila takie rzezbione-ale chyba nie bede kupowac,bo mam proste jasniutkie po chrzesniaku i moze zaoszczedze i kupie tylko jeden z tych zestawow co wklejalyscie linki,z baldachimem,i poscie na zmiane i nowy materacyk kokosowy,bo lozko to nie wszystko :ico_nienie: tyle gaddgetow dochodzi,ze glowa mala
a co do mieszkania z babcia,to i ja mam lokatorke,tylko moja to sobie gada pod nosem cos ciagle i by czlowieka na smierc zagadala,ale zrobie na doe co mam do zrobienia i uciekam na pietro bo na szczescie mam gdzie:)i z glowy
na zakupki to jeszcze znajde czsd,narazie nie mam ochoty na nic,zmeczona jestem,moze jak wiosna przylezie to bedzie wiecej weny na zakupy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 mar 2009, 17:30

a czemu akurat po fracusku?
brzmi ładniej niż po łacinie :)

[ Dodano: 2009-03-12, 16:31 ]
No właśnie Beti a nie łatwiej Ci bedzie po polsku klnąc ;p
Ty to odrazu musisz mnie zdradzić :) :-D
:-D :-D

[ Dodano: 2009-03-12, 16:35 ]
ja juz po drzemce odrazu lepiej, przekonsze jagurta z musli i czekam na Brzydule:)
jeszcze połowa przed nami a Wy tak pełna parą za poszukiwania,
niby tak ale ten czas tak lecii.. jak zaczelam wozka w styczniu szukac to w marcu o 500zł zdrozał bo nowe kolekcje weszły
na mebeli podobno tez 6 tyg bede czekała

no i planuje tak do konca maja juz wszystko miec, nie usmiecha mi sie z brzusiem przeciskac w sklepie na upale, zostawie sobie tylko drobiazgi potem do zakupu :)
a jak sie tak siedzi w domku to wiesz alllegro króluje :)

[ Dodano: 2009-03-12, 16:37 ]
oooo moj Groszek wstał razem zemną już sie podkopuje ide sie ułożyć i patrzeć na brzusio jak skacze :)

[ Dodano: 2009-03-12, 16:41 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_sorki: skleroza nie boli przypomniało mi sie
mozeeeee załozycielka topicu olala
wypisze na początku tak jak w Lipcówkach mamy,
każdą z was sierpniówki z data porodu i płcią oczekiwanych dzidzi :)
co wy na to wasz temat zastanówcie się :)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 mar 2009, 18:27

Beata_Tychy, super pomysl z tymi datami porodu a co do plci malucha to trzeba raczej jeszcze poczekac :-)
ps.zazdroszcze ze mozesz juz cieszyc sie kopniakami bobasa :-D

ps.a ja dzis dla poprawy humoru a przede wszystkim wlasnego samopoczucia zafundowalam sobie wizyte fryzjerki (znajomej) w domu powiedziala ze bezpieczniej bedzie w domu wloski robic farbe mi przyniesie bez amoniaku i wrescie znikna te moje odrosty :ico_brawa_01: czekam na nia wlasnie zetne przy okazji troche wlosy -ciekawe czy moj K jutro zauwazy :-)

ja to juz mam napisane co potrzebuje i plik na pulpicie widnieje zebym potem nie musiala z brzuchem w upale biegac -zakupy przewiduje juz w czerwcu procz wozka(bo dostaje gondole) i lozeczka potem to roznie moze byc no i ciagle cos tam dopisuje jak mi sie przypomni -dziewczyny przeciez ten czas tak leci przeciez juz niektore polowke minely :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 19:35

http://www.rosniemyrazem....?id=1512&cat=nb dziewczyny jakmozecie to zajrzyjcie i zaglosujcie :) dziękuje :) :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość