Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 sie 2009, 19:12

Ja teraz 2,3 latka będę siedziała z dzieciaczkami w domku, a potem będę szukać. Może nie od razu się uda, ale na jakieś zastępstwo może człowiek się wkręci:)

Kasia90 fotki ze ślubu super i obyś nie musiała jednak pracować na te nocki. To się tak wydaje tylko 3 nocki, ale jak już po niej przyjdziesz to będziesz chciała tylko spać, a nie zajmować się maluszkiem i problem może narastać.Trzymam kciuki za znalezienie innego rozwiązania:)

Ja się dziś tak narobiłam, że masakra. Jaki człowiek głupi jest, a potem przedwczesne porody.Mama wreszcie pogoniła mnie o 17 do łóżka i spałam 1,5 godziny, ale wstałam strasznie niewyspana z bolącymi gnatami. Upalna pogoda zrobiła swoje. Już grzeję wodę do mycia i zaraz idziemy się kąpać i kłaść. Mati też wstał po 6,a to się rzadko zdarza. Ciuszki wysuszone, ale nie poprasowane. Najważniejsze, że uprane cała stera leży:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 sie 2009, 19:48

Ja chyba też się wezmę za pranie póki te upały i na dworze szybko schnie, bo potem będzie mi to nie wiadomo ile schło w mieszkaniu. Zwłaszcza, ze sporo tego jest.
Też się dzisiaj narobiłam. Wzięłam się za sprzątanie w szafkach w kuchni, a mam tam straszny bałagan, bo Kuba ciągle mi coś przestawia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sie 2009, 08:16

Wczoraj byłam już tak padnięta, że jak usnęłam po 17 na godzinkę to potem dopiero o północy. Naprawdę nie mogłam opanować zmęczenia w dzień, a że jest chwilowo mama to wzięła Mateuszka na podwórko, a ja odpoczęłam. Dziś jednak wyluzowuję bo sobie jeszcze biedy narobię. Właśnie jemy śniadanko. Potem mały salon piękności (włosy, paznokcie:). Potem może z godzinkę poprasuję ubranka i jedziemy zawieźć chłopakom obiad na budowę;) wczoraj mąż pokazywał mi fotki w telefonie i już mam sypialnię lawendową i większość ścian zielonych:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 sie 2009, 09:50

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:56 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 sie 2009, 10:26

dzielna jesteś! Mnie jedno dziecko wykańczało, nawet bez pracy, teraz spodziewam się, ze przy dwójce mój mąz się wyprowadzi... bo pewnie będę wykońcozna a więc nie do zniesienia, będę się wściekać i warczeć na wszystkich :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

26 sie 2009, 10:40

No ja też się boję co to będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sie 2009, 12:08

Kasia90 jeśli jesteś taka wytrzymała to tylko pozazdrościć. Ja niestety nie. Dziś wstałam jak mara. 7 godzin snu było za mało, ale teraz już mi przeszło i chyba z pół godzinki do wyjazdu na budowę poprasuję.

Jadę też do dentysty wyjaśniać co z zębem. Wypełnienie w 7 wymienione a tam nadal boli. Moja dentystka twierdzi, że ząb pod koronkę nie został wyleczony kanałowo i tam się zepsuł, więc jadę do tego co robił. Ciekawe jak ta historia się skończy, ale jestem szczerze nią umęczona i będzie masakra jak będą musieli mi ściągać porcelanową koronkę...a ja jeść normalnie nie mogę.
Jadę też do gina po skierowanie na badania, a jutro rano będę je robić.
W sobotę mam posiew w kierunku paciorkowca. Mam nadzieję, że te upławy są jednak niegroźne i wynik będzie negatywny.

Dziewczyny jakie kupujecie piżamy do karmienia? ja tak myślałam by na ten pierwszy miesiąc dwa już do domu kupić bluzeczkę i spodnie, bo przecież ciągle będzie krwawienie i pamiętam, że w koszuli to mi się wszystko przesuwało, a w spodenkach jednak te majty się lepiej trzymają i myślę dokupić jedną koszulę z rozcięciem taką typowo do karmienia. Do szpitala też by się jakaś przydała jedna zwykła i jedna do karmienia. Na allegro wcale nie są takie tanie...

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

26 sie 2009, 12:28

matikasia, Posiew napewno nic złego nie wykaże :-)
A co do piżamy to napewno ze dwie koszule do karmienia, dwie zwykłe, piżam mam dużo ale pewnie jedną dokupię taką niezbyt uwierającą.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sie 2009, 12:35

No właśnie, nie wiadomo czy wszystko nasze będzie na nas od razu pasować:) a pewnie nie:) głównie problemy będą z brzuchami. Gumki mogą uciskać. We wrześniu muszę już to wszystko kupić.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 sie 2009, 13:07

ja mam 5 zwykłych koszul z rozcięciem. Niestety mocno używanych, bo śpię w nich odkąd Kuba się urodził, ale jeszcze sie nadają. Nie będę kasy niepotrzebnie wydawać.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość