Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 lut 2008, 22:50

GLIZDUNIA, :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ogromne całusy dla Karola i Igi !!! Obrazek Obrazek

wielkie dzięki różni fryzjerzy mają różne teorie... generalnie ... mnie prostej babie wydaje się,ze jak się włosy wycieniuje to ... jest ich mniej...

więc pojechałam po ratunek jak zwykle do mojej chrzestnej....
no i wycieniowała... a jakże.... a Janusz jak mnie zobaczył, zapytał tylko czemu tak krótko .... i dodał, że włosy nie trawa ... zimą też rosną.... czyli czekamy....
a Miłosz się obraził... i stwierdził, że brzydko :ico_noniewiem: :-D

jutro dam fotki...

Ula zaliczyła dziś wielki spacer przy średniej pogodzie... i martwię się bo zaczęła kichać.... :ico_olaboga:

U nas walenty jak codzień... więc lecę zmobilizować męża :-D pa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 lut 2008, 23:00

massumi bardzo ładna ta fryzura twoja, ale jak wydaje ci sie ze masz za duzo włosow to nie cieniuj ich tylko przerzedź ( nie wiem czy to dobrze ortograficznie napisałam, jak bład to sory z góry :ico_wstydzioch: )lekko przerzedzone od razu swobodniej i bardziej lekko wygladaja...

glizdunia no mi sie podoba ta fryzura z tego zdjecia co wkleiłas ale nadal boje sie az tak krotko obciac..moze kiedys jednak sie skusze..

ja juz po egzaminie..totalna masakra..pytania :ico_szoking: a tylko taki niewinny test jednokrotnego wyboru miał byc..normalnie sama z siebie sie smiałam..juz nie moge doczekac sie wynikow...

teraz wracam na " gotowe na wszystko 4"..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lut 2008, 23:07

Massumi...to pochwal sie teraz ile podjsc robilas do tej fryzury?w sumie 3 cięcia?matko....podziwiam za nerwy...ja to jestem wrazliwiec na punkcie wlosow bo wolno mi odrastają niestety :ico_zly: .......czekam na foty!!!!!!!!!!!!!!
Lady...musi byc dobrze...jak nie zdasz teraz to kolejnym razem nie? :ico_oczko:
a no fryzurka krotka...ja tez sie boje tak krotko ale kusi kusi....jak nie teraz to kiedy?na starosc? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 lut 2008, 23:20

no ja tez massumi z moje skromnego doświadczenia posiadaczki naprawde duzej ilosci (byc moze niezbyt grubych) ale wlosów
moja fryzjerka jak robi mi balejaz to poswieca na to jakies 4 godz bo mam naprawde gąszcz który czesto sprawia mi problem
wiem ze jak wlosy sa wycieniowane to jest ich zdecydowanie mniej!!!!!
ja boje sie cieniowac bo mi sie od razu wywijają

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 lut 2008, 00:28

Hej!!!

Dla Igulki i Karolka wielkie buziaki!!! i dużo wiosennego słonka!!!

Massumi, no raczej wycieniowane będą "lżejsze"...ale ile się człowiek nawkur...zanim trafi na dobrego fryzjera...
Ja będę robić podchody do fryzjerki...kolejnej...

Wszystkie zakochane, świętujące...a ja mam @...ale dostałam różę...balsam do ciała :-D i winko... :-) I byliśmy z moim bratem i bratową w knajpce, na kolacji i deserku...dziadki z wnuczkami...miło...Potem w domku przysiedliśmy razem a teraz zmykam spać, bo jutro do pracy...ble...........

Glizdunia śliczne buciki!!!

i już nie mam siły...i nie wiem...nic...

wszystkim miłego wieczoru, owocnej nocy :-D i miłego dnia, dobranoc!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 08:53

hej....my juz na nogach ....no o 6.30 jej sie juz spac nie chce....co za dziecko....
no dzis zaczyna sie weekend dla nas wiec czekamy na tatusia,a jak sie wyspi to juz caly nasz :ico_haha_01:
aha no i Maya konczy dzis 9 mcy wiec torciki dla wszystkich...czestujcie sie.... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 lut 2008, 09:09

no to całuski dla naszej małej wiercipiętki
a wy swiętujcie kochani ten wasz wspólny weekend

ja dałam wczoraj ciała
wypiłam 3 lamoki wina i tak mnie ścieło ze do nieczego sie nie nadawałam :-D
a małą o 12 tak zaczeła sie zanosic od placzu ze nie szlo jej uspokoic do piero po mleczku jej przeszlo
jestem padnieta

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 lut 2008, 10:19

A ja..........Moje walentynki...........:(((( Obejrzałam "Nigdy w życiu" i poszłam spać z Karolkiem. Mąż wynalazł jakąś nową grę i grali z Kacprem. No cóż Kocham go każdego dnia tak samo więc czekam na jakiś codzienny przypływ uczuć i namiętności :)))

Dziś sprzątanie mnie czeka, jutro odwiedzi mnie koleżanka z która nie widziałam się 10 lat, razem studiowałyśmy i mieszkałyśmy w akademiku:)))

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 10:33

ojj....pogoda u nas daremna....jakos tak szaro buro i mokro :ico_spanko: ....nic sie nie chce...Maya juz po sniadanku wiec czekamy az sie zmeczy i pojdzie spac...a ja chyba z nią bo nie ma co robic w taki piatkowy leniwy dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 lut 2008, 10:38

a ja polece na spacerek bo nowe wozidełko mamy od wczoraj i trza wypróbowac

[ Dodano: 2008-02-15, 09:46 ]
a ja waszym wzorek w koncu zamieszczam nasz nowy filmik
http://pl.youtube.com/watch?v=5TZjXMPsyxw

obejrzałam dzisiaj wszystkie zaległe i jestem zachwycona
jak te nasze dzieciaczki sie super rozwijają az milo popatrzec
a my za godzine smigamy na spacerek bo trzeba nowe wozidełko wypróbowac w terenie http://www.allegro.pl/item307800934_con ... atisy.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość