Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 mar 2012, 15:38

Kupiłam sobie wiosenne buty :ico_haha_02: sznurowane
Pokaż :-D

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

15 mar 2012, 15:40

o bosze.. jakies mdłosci mam.. leze plackiem i nie mam sily isc do toalety.. chyba siusiu to w lozko zrobie :P

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 mar 2012, 15:44

evvelka, moze to po lekasz i nerwach masz taką reakcję, spokojnie, pooddychaj i dopiero wtedy idź

biniu_s, takie Obrazek

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 mar 2012, 15:58

surtsey, super te buciki, ale faktycznie to sobie prezent sprawiłaś na wiosnę z brzuchem, będzie ciężko..., mnie ciężko botki z zamkiem czasami ubrać a co dopiero wiązane, adidasy to mąż musi mi sznurować jak wychodzimy na spacer :-D
Ale zauważyłam, że grunt to dobra pozycja, nie można zakładać butów na stojąco a jak się siada to jak najwyżej, bo jak nisko to brzuch uciska.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 mar 2012, 16:01

surtsey, no to zaszalalas i na obcasie. ja od miesaca w addidasach maszeruje

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 mar 2012, 16:01

le faktycznie to sobie prezent sprawiłaś na wiosnę z brzuchem, będzie ciężko..
adidasów nie nosze, bo z tymi rajtkami to sukienkę, a rajtki + spodnie to za ciepło jednak. Chciałam takie tylko wkładane, z paseczkiem mierzyłam, niezapinanym tylko taki na gumce i choć nowe i nie rozciągnięte, to i tak mi spadały. A nie miałam w planach klapek kupowac :-D
Tak producenci niestety robią, myśla, ze jak duża stopa (nosze 40), to i szeroka, wiec nie robią butów na mnie....

[ Dodano: 15-03-2012, 15:02 ]
i na obcasie
ale małym, takim do 5 cm, w takich mi najwygodniej jednak

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 mar 2012, 16:15

wisnia3006, ja do dzisiaj na butach na obcasie śmigam albo na koturnie..., wiadomo nie takim 12 cm ale tak jak surtsey, pisze do 5 cm, w takich mi najwygodniej. A adidasy tylko na spacer ubieram jak chodzimy polnymi drogami albo w lesie to wiadomo najwygodniej, ale wtedy po powrocie strasznie pięty mnie bolą.

[ Dodano: 15-03-2012, 15:18 ]
Tak producenci niestety robią, myśla, ze jak duża stopa (nosze 40), to i szeroka, wiec nie robią butów na mnie....
A u mnie odwrotnie..., mam małą stopę (36-37) ale za to dość pulchną (szeroką) i też ciężko z butami bo jak dobre na długość to reszta się wylewa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 mar 2012, 16:24

Zobaczcie co znalazłam. O emeryturach. Az nie wiadomo czy smiać się, bo post śmieszny, czy płakac, ze faktycznie tak moze byc....

To nas czeka.... unijna zaraza nas nie ominie. Polska rok 2054. ZUS po raz kolejny podniósł emerytalną poprzeczkę. Rodzina Pyziołów: Wacek Pyzioł, nestor rodu, lat 104, operator koparki, dorabia do pensji rozwożąc butle gazowe. Czasem zapomina do czego służy koparka, ale to nic. Zeszyt z opisem nosi przy sobie, nie widzi na jedno oko a drugie o 40% osłabione, ale życzliwi przechodnie zawsze poczytają o co biega. Żona Wacka Krystyna Pyzioł, lat 101, księgowa. Kochane prawnuczki dowożą ją do roboty, na zmiany przeliczają słupki liczb, co przy czterdziestu prawnuczkach przebiega dosyć sprawnie i pozycja Krystyny w firmie jest nie do zakwestionowania. Antoni Pyzioł, syn Wacka i Krystyny, lat 80, leśniczy z zaawansowanym Alzheimerem. Okrutny Niemiec rzuca Antonim po całym powiecie. GPS wszyty w portki informuje wnusie o miejscu pobytu dziadka. ZUS oddala tysiąc czternaste podanie o rentę. Małżonka Antoniego, Marianna, lat 78, laborantka w zakładach chemicznych. Jest po sześciu wybuchach i dwóch wyciekach trucizn. Okopcona, lecz pełna wigoru. Drugi syn Wacka, Leszek Pyzioł, lat 78. Murarz i tytan pracy. Jeden poziom budynku w rewelacyjnym czasie ośmiu lat. Dwóch pomocników, obaj po 70 lat, kryją Lesia jak mogą. Żona Leszka, Józefa, lat 74, fryzjerka. Z konieczności strzyże owce. Im jest wszystko jedno jak wyglądają po robocie Józefy. Kolejny syn Wacka, Marian Pyzioł, lat 76, operator dźwigu żurawia. Mieszka na stałe w kabinie. Nie opłaca się schodzić bo trochę to trwa. Wnusie dowożą prowiant i DVD ze zrzędzeniem żony, Teofili Pyzioł, lat 75, położnej z Parkinsonem, czasowo zawieszonej w czynnościach zawodowych po trzech upuszczeniach noworodków. Kolejne dziecko Wacka i Krystyny Pyziołów córka Stefania Krążol, lat 82, pilotka wycieczek zagranicznych, której i tak nikt nie słucha bo często angielskie słowa miesza z rumuńskimi i rosyjskimi. U Stefci historia potrafi wyglądać nieco dziwnie i bywa, że Jaćwingowie leją Krzyżaków pod Koronowem, a Henryk Pobożny zostaje małżonką księcia Witolda, przez co wzmacnia się przymierze Sasów i Hetytów. Na marginesie, mąż Stefanii, Leon Krążol, lat 95, chirurg na rencie inwalidzkiej, bo ZUS sprytnie przeliczył wydatki na Krążola i wydatki na ofiary jego trzęsących się dłoni. Krążol wygrał. Może zwiedzać świat za 1600 zł renty. Ostatni syn Wacka i Krystyny, Wiesław, lat 69, policjant z wydziału kryminalnego na rok przed emeryturą. Ostatni sukces - wielogodzinny pościg i aresztowanie dziewięćdziesięcioletniego złodzieja batoników. Wśród przedstawicieli trzeciej generacji na uwagę zasługuje Jeremiasz Pyzioł, syn Antoniego i Marianny Pyziołów, lat 58, po przeszczepie nerki i dwóch zawałach nadal lata helikopterem GOPR-u. ZUS uzależnia prawo do renty od trzeciego zawału.......
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

źródło: internet
Ostatnio zmieniony 15 mar 2012, 16:26 przez surtsey, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 mar 2012, 16:41

Zobaczcie co znalazłam. O emeryturach. Az nie wiadomo czy smiać się, bo post śmieszny, czy płakac, ze faktycznie tak moze byc....
Jak dla mnie to wprowadzenie zmian dotyczących emerytur powinno być równoznaczne z wprowadzeniem i zezwoleniem na eutanazję. Bo o ile może wasze, nasze pokolenie będzie opiekować się starszymi tak już nasze dzieci, wnuki raczej nie, no chyba że coś się jeszcze zmieni i będzie stać na opiekę odpłatną nad seniorem każdą rodzinę.

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

15 mar 2012, 16:46

surtsey, własnie ten pieprzony fenoterol tak dziaała.. ze wymioty moga byc i rece sie trzesa.. :(

Tylko najgorsze ze jak wymiotuje to brzuch sie napina i mam skurcz, ale narazie jest dobrze ale ciiiicho zeby nie wywołac wilka.. :P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość