Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 12:12

Lady...mi tez nic nie wyskakuje :ico_noniewiem:
a jeszcze mialam juz ostatnio zapytac czy Wasze maluchy tez tak wszystko obwąchują...Maya juz od jakiegos czasu wszystko wącha...czasem bierze palce A. i wacha...albo jakies zabawki czy skarpetki...no i jedzonko.....??????????

teraz poszla spac a ja jednak zostalam....mam chwilke dla siebie...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lut 2008, 12:17

no a ja zapominalska, torcik glizduni "zjadłam" a całusków naszej 9 m-cznej Majuni nie posłałam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

glizdunia Mili poki co nie obwachuje, narazie jest na etapie wyszukiwania najmniejszych okruchow na podłodze :ico_haha_01:
i ciagle bierze wszystko do buzi, dzis zdjeła sobie skarpetke i wsadziła do buzi i tak se ja tam trzymała :ico_puknij: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 12:20

hihihi....juz sobie wyobrazam Mili ze skarpetą w buzi :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
co do okruchow to Maya jak zaczynala swoją przygode zbieraczki podlogowej to nic nie zjadala a teraz za to zaczela i wczoraj w kupie bylo cos a la kawalek liscia albo czarnego papieru-z gazety zapewne :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 lut 2008, 12:41

ladybird23 pisze:doris powodzenia na egz..a jak w nowej pracy??

nie wiem - jestem pierwszy dzien i mialambyc z inna dziewczyna, ale zaszla mala pomylka i jestem sama :) nie umiem tutejaszego programu i nie wiem wiekszosci spraw, ale wrazie czego mam dzwonic do pani manager hotelu :P zreszta bardzo fajnej kobitki :)

z racji tego ze mam egzamin wychodze o 15 i do 18 wlasnie manager bedzie siedziala na recepcji :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lut 2008, 12:53

doris to i tak fajnie, ze juz pierwszego dnia poszli ci na reke i nie robili problemu ze juz w pierwszy dzien pracy musisz wyjsc szybciej :-)

zaraz glizdunia pokazde ci jak wyglada Mili ze skarpeta w buzi..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 13:36

Lady...no czekam czekam i nie widze :ico_oczko:
Doris....czyli w sumie milo mija pierwszy dzionek w pracy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

15 lut 2008, 13:37

Postanowiłam do Was wpadać bardziej systematycznie, hehe...no ambitny plan mam :ico_oczko:

Widziałam Hanię i Jagodkę jak one rosną i nabierają nowych umiejętności :ico_brawa_01:

Buciki Mayi zwłaszcza te białe są śliczne, ja kupiłam własnie Bartki usztywnione, będą już do nauki chodzenia no i OGROMNE BUZIAKI dla Mayi :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Ewcik mam pytanie, jaki jogurt naturalny kupujesz, dzisiaj chce małej dać 1 raz i jade do sklepu, muszę coś wybrać :ico_haha_02:

Aaaaaaaaaaaaa i dlaczego żadna z Was nie mieszka w okolicy cobym i ja mogła się z którąś spotkać :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 13:41

Mamo Dominika no ja i Lady jestesmy ze slaska....moze jakos by Wam sie spotkac udalo :ico_noniewiem:
aha i jeszcze hihihi...pisalam ze mala zaczela zjadac rozne okruchy czego wczesniej nie robila i patrze teraz aona ma włos i tak go mymlala w palcach az wlozyla do buzi tylko byl za dlugi zeby go zjesc :ico_szoking: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

15 lut 2008, 13:47

Co do wąchania to Kinga nic nie wącha, okruchy zbiera owszem :ico_oczko:

Niedawno mądra mama (czyt. ja) połozyła ją do łóżeczka z gumką i co?? zdjęła ją i prawie połkneła, prawie bo ją zwymiotowała na szczęście :ico_noniewiem:

Wczoraj Kinga ogladała tubisie i jak się żegnali i robili papa to mała też zaczęła im odmachiwać, fajnie to wyglądało.

Dobra wstawię fotki z przedwczorajszego spacerku, Dominik w roli fotografa :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lut 2008, 14:02

no to najpierw Milu ze skarpetka, ktora sobie dzis zajadała
Obrazek
no i pare dni wczesniej smakowała tez sznurek od swojego ulubionego słonika
Obrazek

ale najlepsze jest to ze ona tych rzeczy specjalnie nie mamla, tylko wsadzi do buzi i trzyma :-)
a tak wogole dzis zostałam w szoku, bo patrze jej do buzi a tam w miejscu górnej 2 cos jakby przetarte dziąsło, takie zabielone skórki i tak sie teraz zastanawiam czy to moze sie zab wyrzynac,czy moze jakas plesniawka jej sie tam zrobiła??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość