Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 gru 2009, 10:26

Witam po świątecznym szale...

dziękuję wszystkim za życzenia :)

Jak Wam minęły Święta?? Ehh..., człowiek się tylko nagania, napracuje, umęczy, obje..... i tyle :-D

SHOO - cieszę się, że u Was wszystko ok, loty jakoś minely bez wiekszych problemow i jasper taki grzeczniutki u rodzinki :)
Mi sie bardzo podoba, ze gracie i spiewacie... A. pewnie by wolal usiasc przed tv :ico_oczko:

u nas wszystko ok, Wigilia byla u mojego taty, w I dzien Świat ja mialam gosci, a w II dzien - pojechalismy do rodziny przyjaciol... zjechalo sie chyba ze 30 osob, Zuzka miala raj, tanczyla, biegala, wszyscy przy Niej skakali, ja sobie wreszcie popilam, wiec Pan mial dyzur przy Malej, a ja szalalam...

wstawie Wam filmik Zuzi jak tanczy u nas w domku (wlasnie w I dzien Swiat jak byli u nas goscie) przy Akon'ie "Sexy chick" - to jej ulubiony kawalek...

http://tinypic.com/player.php?v=2d6pa2w&s=6

IWONKA juz widziala to na N-K :-D :-D

Dostalam od Pana pod choinke caly zestaw do robienia tipsow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , lampe, zele, ozdoby, pilniki, wszelakiego rodzaju plyny i dozywki... szaaaałłłł... oczywiście paznokietki juz zrobione...
Ja kupilam Mu w ostatniej chwili wkretarke...

a jak u Was??
wstawiac jakies foty, prosze... :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-12-28, 09:30 ]
ja kilka fotek wstawilam juz na N-K, ale Jagna nie widziala

Obrazek

Zuzia generalnie srednio zainteresowana choinka... zrobila raz 'kuj kuj" u znajomych jeszcze przed świetami i od tamtej pory nie podchodzila do drzewka...

tutaj u mojego Taty na kolanach

Obrazek

a tutaj na wielkim tygrysku-fotelu (pluszak ma suwak i w srodku takie dmuchane siedzisko-Zuzia sie w nim zakochala)

Obrazek


wiecej zdjec wstawie, jak bede w domku...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 gru 2009, 10:42

witam i ja :-D

ufffffffffff....dzisiaj moj zoladek,troche odpocznie....

Wigilie spedzilismy w domciu...zjedlismy kolacje,rozpakowalismy prezenciki,potem pospiewalismy koledy...no a o polnocy na Pasterke...
I Swieto u tesciow,II u nas...a wczoraj tez caly dom ludzi,bo moj K. ma dzisiaj urodziny(32)wiec wyprawilismy je wczoraj...

ja prawde mowiac mam dosc....kuchnia,kuchnia i jeszcze raz kuchnia :ico_noniewiem: :ico_puknij:

niestety w Sylwertra bedzie powtorka z rozrywki...
no ale ,co tam...dam rade :ico_oczko:
wstawie Wam filmik Zuzi jak tanczy u nas w domku
heheheh...ale Zuziol wywija...Emi ogladala ze mna filmik,i sie smiala...nie bede ukrywac ze bardzo lubi Akona :ico_oczko:

Akon,Black Eyed Peas,Beyonce...i A.Chylinska...oczywiscie nowy kawalek...
Dostalam od Pana pod choinke caly zestaw do robienia tipsow
super...
ja sie kiedys zastanawialam czy potrafilabym sama sobie te tipsy pozakladac :ico_noniewiem:

moj K. kupil mi portfel...(oczywiscie,nie wpadl na to sam...caly czas gadalam ze moj portfel to nadaje sie tylko do smieci)

[ Dodano: 2009-12-28, 09:51 ]
ja kilka fotek wstawilam juz na N-K, ale Jagna nie widziala
thx... :ico_sorki:

wygadasz super....nie wspomne o Zuzi,bo mała ZAWSZE wyglada bosko...
i powiem Ci...ze jest coraz bardziej do Ciebie podobna....ma Twoje oczy,brode...czysta mama :-D :ico_brawa_01:

teraz Zuzia tez jest blondynka....wlloski jej zjasnialy tak jak Emi i Jasperkowi...

P.S. sorry ze literowki,ale klawiatura mi zwariowala...i tak sie bardzo staram :ico_oczko:

aha ...co do choinki...Emi tez niezbyt sie nia interesuje....boi sie,a ja tak sie tego obawialam...kupilam przez to bombki plastikowe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-12-28, 09:55 ]
wstawiac jakies foty, prosze...
ja chyba za duzo nie mam...moj telefon robi zle zdjecia- jakosciowo...wiec wole wogole nie robic, moj K. nie jest zbyt chetny do ich pstrykania :ico_noniewiem:a aparat is dead....

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 gru 2009, 13:57

ja również was witam :-)
napisałam do was duuużo wcześniej ale szef wszedł do biura i nie zdążyłam wysłać, tylko zamknęłam stronkę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ja też widziałam filmik na NK - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuzka wymiata jak Majka :-)

no i oczywiście cudnie wychodzi na fotach :-)
Mnie może coś uda się wrzucić, postaram się :-/

[ Dodano: 2009-12-28, 13:02 ]
My - wigilia u nas, była teściowa i siostra P. z narzeczonym (tym na wózku) no i mój brat, kucharz :DD :DD :DD
wypadła nieźle, mieliśmy Mikołaja (sąsiadka się przebrała), Maja oczywiście się rozpłakała, a córka siostry P. była wniebowzięta - ogólnie wypadło super :-)
Jak wam już pisałam przed świętami kupiłam zmywarkę i do tego trzeba było przerobić szafkę pod zlew - więc dostałam od P. nowy zlew i baterię kuchenną :-/ , a ja jemu ekspres do kawy :-)

Maja dostałam Myszkę Mickey na biegunach, ciuszki, lalkę, grającą gitarę i zabawkę w którą napierdziela się młotkiem i wyskakują z niej takie klocki - szału idzie dostać ;-)

W I Dz.Ś. byliśmy na obiedzie u najstarszego brata, a po południu mieliśmy gości u nas, byliśmy też na disco, Maja była u babci :-)
W II Dz.Ś. byliśmy w domku a wczoraj u ciotki P. :-)

[ Dodano: 2009-12-28, 13:05 ]
Jagna30, mój P. też nigdy by się nie domyślił co ma mi kupić, w tym roku upiekło mu się nieźle :-/
No kupił mi jeszcze sukienkę na sylwestra ;-)

siedzę dzisiaj w pracy, wyrobiłam sie już trochę, ale oczywiście zaraz wróci mój szef i na bank coś wymysli :ico_zly:
chętnie zabarałabym się do domu. Miałam mieć urlop i wrócić do pracy dopiero po nowym roku, ale nonono mi nie dał tego urlopu, qrwa a tak na niego czekałam :-/

[ Dodano: 2009-12-28, 13:07 ]
aha
Maja dostała jeszcze tańczącą hipopotamicę (tak się piszę :ico_noniewiem: ) !!!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 gru 2009, 19:22

jeszcze kilka fotek:

Obrazek

choinka u dziadka (niestety sztuczna)

Obrazek
Obrazek

całowanie pod jemiola
Obrazek

rozpakowywanie drewnianych klockow od chrzestnej

Obrazek

Zuzia z dziedkiem (moim tata) i nasza Gabrysia (Kaliszanka)

Obrazek

Obrazek

nasza choineczka (kupilismy mala w tym roku i postawilismy na stole, ale jak przyszli gosci w I dzien świat, to zestawilismy ja na podloge)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

tu z Arturkiem (synkiem sisotry Pana), mowimy na niego "Pudzian", bo jest strasznie wielki, ma 5 m-cy, a wazy chyba tyle samo, co Zuzia :ico_olaboga:

Obrazek

tu tez z Arturkiem

Obrazek

"zywa szopka" w jednym z kosciolow (byly nawet male reniferki :-D )

Obrazek

Obrazek

lalka, ktora dostala Zuzia - wystarczy ja lekko dotknac, a zaczyna sie smiac... juz mam dosyc tego smiechu :-D najgorsze jest to, ze nie da sie jej w zaden sposob wylaczyc - trzeba wyjac baterie... :ico_olaboga:

a tu Zuzka pstryknela cos dwa razy w jakims sprzecie rtv i faceci przez pol nocy usilowali dociec co sie stalo, bo wszystkie ustawienia poznikaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ostrzegalam, ze tylko dzieci potrafia tak wszystko psuc... :-D
Obrazek

Obrazek

relaksik

Obrazek

integracja z kocurem

Obrazek

Obrazek

tance z 3-letnia kolezanka

Obrazek



yyyyyyyyyyy, sie nawklejalam... az jestem zmeczona... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-29, 08:11 ]
witam z ranka :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 gru 2009, 10:41

Gie, witaj :-)
super fantastyczne foteczki, mała jest naprawdę słodziutka :-)
a ty laseczko wyglądasz zjawiskowo :DD
nie mogę się jeszcze doczekać foty nowych pazurków - mam nadzieję że wkrótce będzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

no nic dziewczyny - miłego dnia, biorę się za robotę :-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 gru 2009, 11:10

czesc, czesc :)
super fantastyczne foteczki, mała jest naprawdę słodziutka

dziękuje baaardzo :)
a ty laseczko wyglądasz zjawiskowo
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
nie mogę się jeszcze doczekać foty nowych pazurków - mam nadzieję że wkrótce będzie
a prosze Cie bardzo

Obrazek

tylko zdjecie robilam teraz telefonem, wiec nie za dobrze widac...
ja jestem zwolenniczka french'u (french'a??), ale mam rozne brokaty i ozdoby w zestawie, wiec pewnie bede eksperymentowac...
poki co - tradycyjnie :)
no nic dziewczyny - miłego dnia, biorę się za robotę
dzieki i Tobie tez zycze milego dnia...
ja jeszcze dzisiaj w pracy, a potem juz wolneeee, huurraaaaa....

wlasnie, co robicie w Sylwestra??

my idziemy do znajomych, ale umowilismy sie, ze sie poprzebieramy... musze cos wykombinowac, nie macie pomyslu?? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 gru 2009, 11:44

witam i ja.....

dzsiaiaj do pracy,dosyc tego dobrego....
chociaz musze sie przyznac,ze mam mega lenia.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-12-29, 10:45 ]
wlasnie, co robicie w Sylwestra??
jak juz pisalam wczesniej,Sylwestra robie u siebie...na poczatku mialo byc 12 osob...ale ostatecznie bedzie 8...ja sie ciesze...nie bedzie tloku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 gru 2009, 13:58

Gie, no faktycznie niezbyt widać na tej focie, nie mogę powiększyć, nie wiedzieć czemu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

my w sylwestra idziemy na bal z sąsiadami i znajomymi, Majucha oczywiście do babci ;-)

ja niestety nie dostałam urlopu na te dni przed świętami, jutro jeszcze pracuje, a sylwestra mam wolnego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 gru 2009, 15:50

Gie, rewelacyjne fotki, a z tym dzidziusiem do twarzy Ci :ico_oczko:

Może wieczorkiem wstawię kilka naszych fotek.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 gru 2009, 21:47

hieeelołłłł

wstawiam wyrazniejsze fotki pazurkow


Obrazek

Obrazek

Obrazek

IWONKA - czekamy na Twoje fotki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Gie, rewelacyjne fotki, a z tym dzidziusiem do twarzy Ci
hhehheeee...

MARGARITA - my tez zostawiamy Zuzie na Sylwestra u babci, bo wraca jutro z sanatorium...

JAGNA - dzieki za mile slowa odnosnie mnie i Zuzi - bardzo sie ciesze, ze Mala robi sie do mnie podobna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość