Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 lut 2008, 17:16

trzymaj sie kochana bedzie dobrze

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

15 lut 2008, 17:21

Ello!!!

Wsiorbało mi posta :ico_olaboga:


Ewcik, ale na 100% wycofali się z tego układu??? No nie może być... pogadajcie jeszcze razem z Mariuszem i z nimi....

Całusy dla Mayci :ico_buziaczki_big:

bede potem

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 lut 2008, 18:15

jestem
nawet na bierząco

Ewcik, :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: ja już pisałam kiedyś jak Cię podziwiam i za ile rzeczy :ico_sorki: :-) więc trzymaj się dzielnie, jesteś super, na pewno sytuacja mieszkaniowo-szwagierkowa niedługo się ułoży po Twojej myśli, ja w to bardzo wierzę!!! poproszę o :-D nawet jak nie masz ochoty - to podobno daje sygnał do mózgu i poprawia nastrój; i pamiętaj, że nawet jak olewasz to też jest dobrze, nikt nie jest w stanie być na pełnych obrotach non stop i wszystko wytrzymać, czasami trzeba sobie dać na luz i dać sobie czas i nie miej przypadkiem poczucia winy za takie samopoczucie :ico_nienie: to minie i znów będziesz wszechmogąca :ico_oczko: :-D zresztą tak to już jest często w tym naszym życiu że najlepiej to liczyć na samego siebie bo cała reszta to już mniej pewna... :ico_noniewiem:
pisz tu do nas albo na gg - ja zawsze gotowa --- o ile jestem przy kompie :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

a z tego zapatrzenia na wasze zdolne dzieci to wcale się nie chwaliłam że Iga już od miesiąca gada "tatata" albo czasem nawet "tata"... ale dla was to pewnie nic nadzyczajnego hihihihi i też zbiera najmniejsze paproszki i czasami zjada... :ico_noniewiem:

no i dla Majci :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: naszej zdolnej ślicznotki :-D :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lut 2008, 18:19

ewcik nie szalej z ta deprecha..ale chyba kazda ma czasem takie chwile ze nic sie nie chce, najchetniej zniknełoby sie gdzies na dzien lub dwa..a co ta szwagierka twoja cie w dodatku obgaduje??co za łajza...

u Mili to chyba jednak nie był zebol, bo już jej to zniknęło..wiec mozliwe ze skórka na dziąśle jej sie przytarła i teraz ja zjadła :ico_haha_01: górne dziąsła ma cieniutkie, za to dolne takie zgrubione, ale jeszcze nic..
a jeszcze takie pytania, jak to wyczuwacie kiedy podac dziecku cos przeciwbólowego??bo w sumie Mili moze byc marudna bo ją coś boli - moze nawet te zeby, a ja jedynie smaruje je calgel'em...

ide sie juz powoli szykowac na randke..
pewnie wpadne dopiero jutro..miłego wieczoru..
:516:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 18:37

massumi, wiesz tak oficjalnie się nie wycofali, ale jak znaleźliśmy super mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrocławia za 250000 to stwierdzili że tak dużego kredytu to oni nie chcą brać i że myśleli że tak za 100000 no może 150000 będzie. Bo oni jak kupowali mieszkanie półtora roku temu to płacili niecałe 3000 za metr i nie możliwe żeby podrożały o 100%.........

anza, to miło że ktoś mnie jeszcze podziwia bo czasami mam wrażenie że nawet Mariusz traktuje mnie tylko jako dodatek do domu, który wypierze, posprząta i ugotuje, no i zajmie się Alą. Twoje słowa bardzo mnie podniosły na duchu.

ladybird23, gratuluję randki. Ja o jakimś wyjściu mogę pomarzyć.

Sikorka, Ty dla mnie jesteś takim dobrym duszkiem, mam wrażenie że jakbyśmy się poznały w realu to dogadywałybyśmy się rewelacyjnie

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 lut 2008, 18:38

Dla naszej gwiazdki Majeczki sto lat :ico_brawa_01:


Obrazek

Cosik dziś nie mam weny do klikania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 18:53

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 19:31

Dziekujemy wszystkim za zyczonka.....

Ewcik....stany psychiczne to zlozona sprawa...3 mam kciuki zeby wszystko wrocilo do pionu...bedzie lepiej...albo chociaz inaczej bo sytacja ze szwagierką nie moze sie przeciez ciagnac do konca zycia....musi sie jakos poukladac i oby jak najszybciej!!!co do samotnosci to wiem jak to jest bo jestem tu sama ale A. jest mi chlopakiem i przyjacielem.....i jak mam dola to chociazby na zakupki do tesco mnie zabierze...albo razem na kawe....z Maya oczywiscie :ico_oczko: ........co do kredytu...to tesciowie musza sie jasno okreslic....do muru ich przycisnac trzeba bo jak nie chca go wam wziasc to lepiej niech od razu powiedza.....bedzie spokoj.......

i dla Igusi :ico_brawa_01: :-D za tata.....super ,wiem jak to cieszy!!!!
Lady...szykuj sie pieknisiu...i poszalejcie zdrowo!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 19:52

GLIZDUNIA, z teściami już wyjaśnione. Kredytu większego niż 150000 nie wezmą. A za tą kasę to mozna chyba miejsce pod mostem osłonione kupić.
A Mariusz chociaż jest moim mężem i przyjacielem, to czasami zachowuje się jak dzieciak i nie rozumie że mi coś może być i że nie mam siły zajmować sie Alicją. Np dziś od rana strasznie boli mnie brzuch, za cholerę nie wiem dlaczego. A on po pracy jak gdyby nigdy nic pojechał pomóc wykańczać mieszkanie szwagierki. Nie ważne że ja sie zwijam z bólu, ważne ze ona zadzwoniła że teraz natychmiast ma przyjechać. Nawet obiadu nie zjadł. A wczoraj gdy poprosiliśmy ją żeby przez 2h zajęła się Alicją, bo chcemy wyskoczyć na fitness dla par, to na początku się zgodziła, a potem zadzwoniła do znajomej pary, żeby się nią zajeli, bo ona akurat coś. (jest sama więc napewno nie miała planów na walentynkowy wieczór) i tym sposobem spieprzyła komuś wieczór. Muszę tu zaznaczyć ze o tym fitnesie mówiliśmy od dwóch tychodni.

Moim największym marzeniem jest żeby w końcu mieszkać oddzielnie. Chociaż wiem że jak ona sie przeprowadzi na nowe, to Mariusz będzie na każde zawołanie miał tam jechać, bo a to gwóźdź trzeba przybić, a to półkę przewiesić, a to to, a to tamto..........

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 lut 2008, 19:56

Ewcik, jakby co to wiesz?... jak w dym !!! :-)

a Iguśce mówię MAMA a ona TATA na to ja MAMA a ona TATA....
taaaaaaaa :ico_oczko: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość