Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2008, 00:48

dziekujemy bardzo za zyczonka!!!
widze, ze "z krzakow" wyszly forumowiczki dla nas hihi fajnie
bardzo nam milo!!!

a u nas imprezka zakonczona hihi bylo wesolo,hucznie i gwarno
kolezanka zrobila lelkowi piekny tort, motylka owocowego, naprawde dzielo sztuki tylko ja zbyt zakrecona bylam i zapomnialam o fotce a buu dopiero w trakcie krojenia mnie olsnilo.. tak mi żal :ico_placzek:
ale pysznie smakowal
lelus byl podekscytowany
wołał swoje : "JAAA" hehe
kochany
i chodzil sobie ladnie sam, pierwszy raz w domu. ale mial publicznosc wiec zrozumiale
ja oczywiscie w takich momentach jestem zbyt podekscytowana i nienagadana hehe wiec w ferworze zabawy zapomnialam o jedzeniu i dopiero niedawno zjadlam pierwszy posilek od sniadania , i znalazlam w lodowce nietknieta salatke truskawkowo-melonowa hehe no coz zdarza sie hihi (ostatnio taki numer zrobilam na swojej 18stce kiedy kumpel po polnocy znalalazl w lodowce przygotowane przez moja mame ciasto na te okazje hehe )
ale i tak duuzo jedzonka zostalo
zrobilam nowa salatke z winogron kurczaka i czosnku.. zrobila furrore. hehe pyszna!

fotki pokaze jak zgram na fotosik...
poki co dopijamy drinki z A i pewnie pojdziemy zaraz spac...
do naszej kruszynki :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 lip 2008, 15:08

czesc dziewczyny dawno mnie tu niebylo choc czasem zagladam ale jakos ciezko bylo mi nadrobic zaleglosci
madziorka hihi, ciesze sie ze urodzinki sie udaly :ico_brawa_01:
u nas wszystko ok Kubus rozrabia wlasnie wychodza mu ostatnie 4 zabki :ico_olaboga: ale naszczescie to juz sie skonczy pozatym jest wesoly biega szaleje wlazi wszedzie gdzie sie da i tam gdzie sie nie da tez :ico_puknij: :-D hi hi
napiszcie w skrocie co u was widze ze dzieciaczki duze i sliczne :ico_haha_02: buziaki dla was

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2008, 20:42

sandrusia fajnie ze jestes, wpadaj czesciej


uff ale jestem niezywa
nie wiedzialam ze po 3 drinkach bede miala kaca
dla mnie najgorsza jest wtedy podroz samochodem. wykancza i powoduje mdlosci bleee

piekna dzis pogoda co?
chcialam ciekawiej dzien spedzic ale moj mezulek kochany uparl sie grac w pile
ostatni mecz w sezonie..
pojechalismy z nim, kibicowalam robilam fotki i bawilam sie w kapitana bo bylam glosniejsza hihi

no a potem pojechalismy do centrum. poogladac ten festiwal latyno amerykanski ale bez rewelacji
wiec posiedzielismy sobie na plazy
tutaj co roku robia taka sztuczna plaze, z piachem. lezakami, barem i muza na zywo hehe
fajnie nawet, jesli slonce swieci

po tym jeszcze rundka po najglosniejszej slynnacej z nocnych klubow, pubaw ulicy broad st hihi i obczajka na kluby bo niedlugo przylatuje moja mama wiec tam uderzymy z adaskiem hihi

takze caly dzien na nogach ufff
teraz podleczylam sie goracym rosolkiem i zimnym piwkiem hihi i juz mi lepiej hehe

[ Dodano: 2008-07-13, 21:31 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
lelek robi akuku
Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 lip 2008, 21:44

madziorka hihi, no to jestem ale mialas racje jakie tu pustki :ico_szoking: nie wierze dziewczyny gdzie wy??? ja bylam na spacerku z Kuba i Wiktoria (moja siostrzenica) poszlismi do tesco i tyle zakupow zrobiysmy ze caly wozek obwieszony ledwo do domu sie doczlapalysmy :ico_puknij: jescze znajoma spotkalam do drogiej zaszlam po drodze i tak sie odprowadzalysmy ze wlasciwe dopiero niedawno do domu zaszlam :-D ale przynajmniej sie nie nudzimy :ico_oczko: zmykam teraz mezusia poprzytulac bo z pracy niedawno wrocil i siedzi sam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-13, 21:50 ]
madziorka hihi, sliczne fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 21:04

dziewczyny wychodzic z krzakow :ico_nerwusek:
ilonka dostalas moje PW? :ico_noniewiem:

pokaze wam fotki z wczoraj
lelus kibic

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kibol hihi
Obrazek

na plazy hihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 lip 2008, 21:18

czesc dziewczyny
sto lat dla Lelka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Madziorka a gdzie Ty teraz jestes w UK czy w Polsce? a Lelek juz sam chodzi? bo Oli wciaz nie :( Leon jest sliczny ....przecudnie wyglada ,a zwlaszcza jako maly pilkarz :-D

Sandrusia co u Was? ja tez rzadko wpadam,ajakos tak nigdy nie mam czasu,cholera....zastanawiam sie czy oplaca mi sie w ogole pracowac,po pracuje jakos po 20h ,a kumpela mi powiedziala,ze na part time to sie nie oplaca ,bo tyle samo benefitow dostane i teraz sama nie wiem...a Wy jak myslicie?

[ Dodano: 2008-07-14, 21:26 ]
Kumka pamietam Cie z forum e-mama :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-14, 21:28 ]
Madziorka ale sie usmialam z Lelka piwosza ..... :ico_brawa_01: jak zwykle fotki 1 klasa....Jasnie zdrowka dla Ciebie,przerabane z tym dyskiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 21:42

sandrusia ja ci nie pomoge bo nie orientuje sie w tych benefitach, a nie pracuje wiec nie porownywalam..
ale pewnie ktoras pomoze

lucy jestesmy w Uk. jakies 2 tyf temu wrocilismy z krotkiego pobytu w PL
powiem ci ze wlasnie mialam sie pochwalic ze dzis leon caly dzien trenowal. i chodzil po domu, pokonywal coraz dluzsze dystanse i chyba juz moge mowic ze chodzi :ico_noniewiem:
bo jeszcze wczoraj to bylo kilka kroczkow i bęc
pierwsze samodzielne kroczki postawil 3 tyg temu, ale powtorzyl je dopiero po tygodniu
w domu wogole nie chcial chodzic
a jak juz to przy publicznosci sie popisal pare razy
i teraz zaczal smigac hehe

a oli pojdzie w swoim czasie
ja tez myslalam ze lelek szybciej to zalapie ale dlugo sie zbieral hehe
i nadal to nie jest jeszcze stabilne.. i pewne :ico_nienie:

http://www.youtube.com/user/babulki

koncowka niezbyt przyjemna ale nic sie nie stalo
zaraz wkleje drugiego linka jak juz po bolu kilkusekundowym rusza na wycieczke rowerowa z tatusiem hihi na plac zabaw

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 lip 2008, 21:51

Madziorka alez on chodzi jak Korzeniowski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rewelka !!!!! gratulacje !!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 21:58

jasnie pani a jak tam luski nocnikowanie???
wlasnie byl u nas temat na watku.. kamila byla ciekawa jak luska..a ja nie wiedzialam :ico_wstydzioch:

sandrusia ja tez jestem na emama z kumka hihi ale ja od niedawna
eve felicity i mroweczka tez dolaczyly

[ Dodano: 2008-07-14, 21:59 ]
a tutaj juz po upadku
http://www.youtube.com/user/babulki

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lip 2008, 13:03

O prosze... Jak juz stałe tktakowiczki nie maja czasu, albo ochoty tu piac, to sie nagle zapomniane odezwaly :ico_brawa_01: Witajcie Lucy i Sandrusia :ico_oczko:

Ja na nie mam za bardzo czasu teraz tu bywac, bo rodzinka zjechala, to tak glupio na necie siedziec, wiec z doskoku podczytuje.

Madziorka widze, ze sie imprezka udala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Lelek rzczywiscie zasuwa jak Korzeniowski :ico_brawa_01:

Co do Luski nocnikowania to taki impas mielismy, bo jak sie przeprowadzalismy z PL to nie zabralam jej ukochanego nocniczka, a na inne tu nie chciala siadac, wiec sie oduczyla, ze nosnik do innych rzeczy niz zabawa sluzy :ico_noniewiem: Ale juz upolowalam taki sam jak w pl miala (taki oplywowy, anatomiczny) i juz wie, ze nocnik nie na glowe sie wklada, tylko sie do niego sikaszy :ico_oczko: Tak, ze coraz lepiej :-)

Lucy ja nie ide do pracy, bo tu nie zarobie tyle co w Londynie, wiec nie oplaca mi sie to, bo benefitow dostaje jakies 200 f mniej nizbym zarobila, a opiekunke trzeba byloby oplacac. Niby na te rejestrowane opiekunki panstwo oddaje 70%, ale to i tak dla mnei skorka niewarta wyprawki. Wole sie kluszczyc sama z Luchonem w domu :ico_oczko:

A Oli w koncu pójdzie, nie przejmuj sie :ico_oczko:

Sandrusia i jak tam wasze staranie o rodzenstwo dla Kubusia?

[ Dodano: 2008-07-15, 13:20 ]
A tu prozsze dowodzik, ze walniety dysk to zadna przeszkoda do noszenia dziecka, pod warunkiem oczywiscie, ze nie nosi sie na rekach :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość