Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 19:59

anza, dzięki będę pamiętała Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 lut 2008, 20:52

Hej!!!

serdeczne życzonka dla Majci!!! dużo zdróweczka i siły na zdobywanie świata!!!

Ewciku kochany, trzymaj się!!! to przecież nie koniec świata...wredna małpa z tej szwagierki, teście też niczego sobie...Kurczę, a może czas poważnie przemyśleć sprawę? może ktoś mógłby Wam pomóc z jakimś wyjazdem za granicę??? I pisz jak najwięcej, to pomaga. A mężuś...Ej, kochana,...chyba przez te początki depresji przestałaś w niego wierzyć. Przecież on Cię kocha, wspiera i pomaga. Proszę, uśmiechnij się i niech wraca nasza superwoman Ewcikowa !!!

Irminko, śliczne zdjęcia!!!

Jejku, ale dziś dzień...Piszecie, piszecie.........ja po prostu nie mam siły na pisanie. Do tego w domu istny cyrk, bo jest brat z rodzinką.......Hanka znów zasmarkana, chyba ode mnie złapała. Mi już przeszło a jej gile wiszą non stop. :ico_olaboga: I ze spaniem dziś problemy, maruda wstrętna...Idę ją zaraz myć, bo już nie mam siły, a jutro do roboty.

Spadam moje kochane majóweczki!!!

a...Sikorka to jest wszystkich dobrym duszkiem... :-)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

15 lut 2008, 21:17

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 21:19

oj Ewciku....no szagierka to jedza i tyle....a ona wie ze gra Ci na nerwach?a Twojemu mezowi to nie przeszkadza?

Maya juz spi...hihihi ubaw miala w kapieli ze hohoho...na koniec troche ja nagralismy w wannie jak sobie brawo bila :ico_haha_01: ......my zaczynamy weekend ....czyt. ide pod prysznic i spac a moj A.na 6.00 do pracy :-D

[ Dodano: 2008-02-15, 20:25 ]
Massumi fotka mi sie nie wyswietla....uuuuuuuuuu...a co na niej jest??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 lut 2008, 21:29

Sikorka - dobrym duszkiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: miło, ale jaki ze mnie dobry duszek, już Wam pisałam, że ze mnie to też czasem cholera jak się patrzy i doły mam też i męża co czasem wpienia, że bym gryzła i drapała. Ale staram się wychodzić w miarę szybko z tych trudnych sytuacji i uśmiech to jak któraś już napisała zawsze pomaga, uśmiech, słońce i odrazu pozytywniej się myśli.

Ewcik, sytuacja mieszkaniowa jest napewno przyczyną tego Twojego stanu, mam nadzieję, że jakoś się ona rozwiąże, wiem jak to jest bo mieszkałam 5 lat z rodzicami i ciułałam grosze na własne m i jak tylko mogłam to bez mebli, na gołą podłogę wyprowadziłam się na swoje. Także Ewa wszystko przed Wami, jak to się mówi nie odrazu Rzym zbudowano :-D

zborra, znowu katar, ja to bym ten katar też na zęby zwaliła, czasami podobno występuje jak górne idą :-D, ale kurujcie się, kurujcie kobietki.

O rany, a wiecie, że ja zapomniałam naszej May dać dziś :ico_prezent: z okazji mini urodzinek, wybacz Maya :ico_wstydzioch: ciotka gapa, a Ty już pewnie spać poszłaś. To nic mama GLIZDUNIA
da Ci przez sen całusa od Sikorki :-D

[ Dodano: 2008-02-15, 20:31 ]
massumi, mnie też, a ja lecę na film i jeszcze ciasto a la zbora będę piekła, tym razem z makiem, bo tamtym razem zrobiłam z jabłkami, wszystkim smakowało :-D Mówię więc już dobranoc :-D Bo raczej nie zajrzę

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 21:35

Sikorka....hihihi dziekuje w imieniu glizdeczki :ico_oczko: a ja tez dzis pieklam ciacho a la Zborra bo ostatnio to u mnie hicior :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 lut 2008, 21:59

massumi, heeheh jak zwykle w sedno :-D

Sikorka, już nie bądź taka skromna :ico_nienie: masz coś w sobie takiego ciepłego co przyciąga i już! :-)

GLIZDUNIA, a ja z moim R to tak samo i na randkę i na ploty i na kawwę i wyżalić się w rękaw jak potrzebuję i na zakupy - doradzi, gadamy o wszystkim :-D :ico_brawa_01: tylko czasami się boję że już się od niego kompletnie uzależniłam :ico_noniewiem:

jeszcze chciałam powiedzieć że jak nadrabiałam zaległości z całego tygodnia to z wielką namiętnością i zachłannością oraz skrupulatnością oglądałam wszystkie zdjęcia i filmiki i CUDNE WSZYSTKIE TE DZIECI NASZE/WASZE :-D :ico_brawa_01:

A JA SIĘ WŁAŚNIE RELAKSUJĘ BO WŁAŚNIE ROZPOCZĘŁAM URLOP :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
HURRRRA cały przyszły tydzień :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 lut 2008, 22:08

Massumi rewelka!!! życie...

Sikorka, każda tak ma, ale Ty każdego potrafisz postawić na nogi!!!
i masz rację, że nie od razu Rzym...itp...Ewcik to pewnie wie, ale kuźwa ciężko tak, jak się już ma plany, bo ktoś coś obieca...napalisz się, a potem te marzenia padną w gruzach...przykre, smutne...ale trzeba żyć...

Katar na zęby...cóż, może i tak. ale ja miałam katar i bardziej na siebie bym go teraz zwaliła...Mam nadzieję, że w kolejnym tygodniu go pożegnamy, bo nawet się nigdzie ruszyć nie można... :ico_zly:

Anza to miłego urlopu!!! a uzależnieniem się nie martw. Widocznie tak ma być. To miłe i piękne jak można tak żyć z mężusiem w takiej przyjaźni. Powodzenia!

A ja mam dziś jakiś średni humor...Dowiedziałam się, że mąż takiej mojej klientki ma raka...Młody facet, chyba ok. 32lata...2dzieci...jedno niecałe 3lata, drugie chyba z pół roku...szok! i od razu mam poczucie bezsensu...gnamy do przodu, ładujemy kasę w mieszkania...domy, urządzanie...sranie w banie...A za 2lata może nas nie być! bez sensu.................i te nerwy, kłótnie i robienie sobie pod górkę... a przecież tak mało mamy czasu...malusio...czy nie lepiej żyć z uśmiechem, sprawiać innym przyjemność, pomagać? przecież życie jest tak krótkie...ech..........

Moja mała Marchewka dziś dała czadu...po mleczku oczywiście buszowała po naszym łóżku, stawała...a jak J jej śpiewał do tańczyła...asiorka! ech, słodki mój żuczek w swojej malusiej piżamce...

[ Dodano: 2008-02-15, 21:13 ]
A właśnie obejrzałam Jagodziankę...świetna!!! :ico_brawa_01:

Ciekawe jak tam Doris po egzaminie...chyba się nie odzywała co? czy przegapiłam?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 22:22

Anza...ja tez uzalezniona....i przez to balam sie tego wyjazdu do PL...ale dalam rade ,nie bylo zle...za to moj A. ledwo bez nas zipal...i okna mi umyl i wogole....ja bylam z Maya to inaczej a on tu siedzial sam jak palec...ale tydzien szybko minal....a uzaleznienie i tak pozostalo...ja jak z biegunką czekam az wstanie z lozka po nocce...... :ico_haha_01:

Zborra...przykre to bardzo....moze jest dla tego faceta jakas nadzieja? :ico_noniewiem: :ico_sorki: ...ale czasem tak na otrzasniecie w tym biegu za kasą i innymi rzeczami....warto sie na chwilke zatrzymac...pomyslec o tym troche...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 22:36

Sikorka, może mnie tak jakos do Ciebie ciagnie bo my przecież dzien po dniu mamy urodziny :-D
dobra zmykam lulu-spać może jutro bedę miała lepszy dzień

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości