Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 15:08

a jak u Waszych maluchow z trzymaniem glowki?
jak Mili trzymam na rękach to tak sztywno trzyma że sama się dziwię :ico_szoking:
u mnie w domu zabraniam palic papierosow
ja też zabraniam jak mi się taka kupa palących zbierze :ico_sorki: A jak pali to w łazience :ico_noniewiem: ale lepiej dla niego będzie jak rzuci do jesieni bo jak nie to na dwór na mróz wygonię albo na górę będzie chodził palić
my bylismy na dlugim spacerku, bo Tosia spala :ico_szoking: prawie 1,5 godziny,
to dobrze jak tyle spała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 15:12

Cytat:
a jak u Waszych maluchow z trzymaniem glowki?

jak Mili trzymam na rękach to tak sztywno trzyma że sama się dziwię :ico_szoking:
U nas to samo :-) Z dnia na dzień coraz lepiej i coraz stabilniej :-) W ogóle już na szczepieniu Pani doktor na to zwróciła uwagę, że silny chłopak :ico_oczko:

Emilia, to fajnie, że spacerek się udał! U nas cały dzięń kropi, wyskoczyłam tylko z Młodym na szybko kupić coś na obiad :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 15:12

Koroneczka super prezent od męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja sobię sprawię jak będę małej zupki miała robić :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 15:34

ja sobię sprawię jak będę małej zupki miała robić :-D
Ja bez blendera żyć nie mogę :-) No, ale ja w kuchni pół życia spędzam :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 15:35

Mili z pierwszą zabawką gryzako-grzechotka :-D
Obrazek

a tu dzisiaj tak sobie w łóżeczku spała jak ją A uśpił :-D
Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lip 2011, 15:37

Koroneczka, swietny jest ten blender, mam taki sam, baaardzo czesto go uzywam

aniawlkp86, super Milenka, Tosia jeszcze nie chwyta zabawek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 15:38

Ja bez blendera żyć nie mogę :-)
ja nie używam szczerze mówiąc,ale jak Hania była to blender był przydatny potem się zepsuł to nie kupowałam bo nie było po co,teraz znowu trzeba będzie sprawić :-)

[ Dodano: 27-07-2011, 15:39 ]
aniawlkp86, super Milenka, Tosia jeszcze nie chwyta zabawek
dzięki :-)
Milenka od niedawna złapie jak jej podam,ale też nie zawsze :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 lip 2011, 16:23

wiola, :ico_brawa_01: dla Dawidka za skonczone 3 m-ce

Czytam o tych kupach i sie podsmiewuje jak mozna taka kupe zrobic, a tu mi R przynosi wrzeszczacego Filipa z sypialni i mowi "myslalem ze sie przesikal ale on sie przesral!" cale plecy uwalone az po szyje, body przecielam i wywalilam, spiochy chyba da sie jeszcze uratowac. Ale dziewczyny jak on go niosl normalnie mialam wrazenie ze mu sie rece wydluzyly. Najpierw widzialam malego pozniej dlugo dlugo nic a po paru chwilach R sie wylonil :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Murchinson, R postanowil ze jedziemy a piatek, ale mi sie tak chce ze normalnie "juz sie pakuje", daj znac po szczepieniu

aniawlkp86, swietnie wyszla z ta zabawka, a z Hani to mala spryciula :ico_oczko:

Koroneczka, :ico_brawa_01: dla meza ze sie popisal :ico_oczko:

emilia7895, Filip tez caly spacer przespi, byleby sie wozek nie zatrzymal. W domu nadal prawie w ogole no wyjatek mam teraz po kupie :ico_haha_01:

Dziewczyny ja wiem ze to wszystko na tle nerwowym, ale nie ulega watpliwosci ze mam mnostwo dziwnych dolegliwosci, ktore przeszkadzaja w normalnym funkcjonowaniu i kolko sie zamyka bo to mnie jeszcze bardziej dobija. Oby w najblizszym czasie sie uspokoilo, to moze i moj zoladek przestanie sie wywracac do gory nogami

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 16:34

Czytam o tych kupach i sie podsmiewuje jak mozna taka kupe zrobic, a tu mi R przynosi wrzeszczacego Filipa z sypialni i mowi "myslalem ze sie przesikal ale on sie przesral!" cale plecy uwalone az po szyje, body przecielam i wywalilam, spiochy chyba da sie jeszcze uratowac. Ale dziewczyny jak on go niosl normalnie mialam wrazenie ze mu sie rece wydluzyly. Najpierw widzialam malego pozniej dlugo dlugo nic a po paru chwilach R sie wylonil :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wyobrażam sobie ten widok :-D :-D jednak i ciebie dopadła taka kupa a raczej Filipka :-D
aniawlkp86, swietnie wyszla z ta zabawka,
dzięki :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 18:06

aniawlkp86, ale superaśne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maksio też już chwyta zabawki i wszystko co dopadnie ląduje w buzi :-) Mój K kupił mu gryzaczek z Aventu za 23 zł :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jakby nie mógł zwykłego za 5zł, no ale jesgo Maksio musi mieć wszystko co najlepsze :-) Wysłać go po coś :-)

Mój K dzisiaj aż w Czechach był bo spotkanie gdzieś przy granicy miał i kupił mi czeskie czekoladki , orzeszki i oryginalne miśki haribo niemieckie, których u nas nie idzie dostać :-) Mniaaam!

patrycja_g, nie myśl o tym a z czasem wszystko się uporządkuje i to Ci dolega przeminie :-) Głowa do góry :-) A ta kupa musiała przekomicznie wyglądać hihi mój K to zawsze boki zrywa jak Maksio taką kupę uwali, że się "przesra", hehe albo jak mu nóżki do góry podniosę a on akurat pruk i leci na pół pokoju :ico_szoking: Czekam, aż na niego trafi :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości