MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 16:34

halo halo kochane :)
dziekuje za uznanie urody mojego synka :) to po mamusi :-D
siunia, napewno zdasz ten egzaminek, tylko sie nie mozesz denerwowac :ico_nienie: wiem, wiem, latwo powiedziec... ja jak zdawalam swoj to nogi mialam jak z waty... sama nie wiem jak dodawalam gazu :ico_noniewiem: ale udalo sie :-D za pierwszym razem :-D to i tobie napewno tez sie uda...trzymam kciuki

co do wielkosci brzucha... to ja mam na odwrot... z wiktorkiem jak w ciazy bylam to bardzo dlugo nie bylo po mnie widac... a teraz...brzuch jak w siodmym miesiacu prawie :ico_szoking: :-D ale zauwazylam, ze strasznie "wyskoczyl "na poczatku a teraz stoi w miejscu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 lis 2007, 17:12

No i ja w koncu dobilam dzisiaj na forum :)
To i tak laseczki moje kochane najmniej przytylyscie a ja najdalej z porodem a juz ponad 4 kg wiecej,a gdzie koniec ?? :ico_olaboga:

siunia i ja trzymam kciuki,grunt to podejsc na luzie do tego a co ma byc to i tak bedzie :)-a wiemy,ze bedzie dobrze.

Wiktorek jest boskim facetem kochna-moje gratulacje MONIKAB fr :ico_brawa_01:

wlasnie przed chwila dokonalam zakupu na allegro spodni ciazowych,bo w zadne swoje juz nie wchodze i tak wczoraj pomierzylam tutaj w sklepach,ale w nich wygladalam jeszcze grubiej niz w rzeczywistosci jestem i trzeba by bylo dac ok 150 zl w przeliczeniu na nasze i fason byl kiepski.
A te ktore wybralam sa takie http://www.allegro.pl/item270437216__je ... 1_r38.html
Dodam,ze wybralam sobie czarny kolorek bo do wszystkiego:)

[ Dodano: 2007-11-29, 16:16 ]
szczako ty to jestes normalnie naj laseczka w :ico_ciezarowka: ,nie musisz wydawac jeszcze na ciuszki ciazowe a brzusio z czasem urosnie skarbie,wiec nie ma czym sie przejmowac :ico_oczko:

Wiesz Moniczko to ci narobilas mi smaka na te ciacha :ico_nienie:
teraz to prosze o wysylke ekspresem po kawaleczku z kazdego :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

29 lis 2007, 17:40

Dzięki. Przejmować się nie będę. Moja mama podobno przytyła ze mną tylko 12 kilo, więc może i z tym będę miała tak, jak ona :-)
A spodnie ciążowe już jedne mam. Mały, bo mały, ale siadanie w zwykłych było niewygodne.
emalia30, bardzo fajne spodenki. Ja też kolejne kupuję na allegro.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 lis 2007, 18:51

emalia30, super, spodnie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja mam 3 pary, 1 po 1 ciązy, a teraz kupiłam drugie i mama mi uszyła trzecie

Zulcia, Marlena dziekuje za zpozdrowienia i tez pozdrawia.
Własnie baby_boom dobrze pisze, a nie macie piwnicy?? W sumie to te wozki na duzych kolach dobrze sie sprowadza, bo niesc ich napewno nie trzeba tylko za rączkę zsuwają sie ze schodów. Bo w sumie jak kupisz z tymi małymi podwojnymi i sypnie ci śniegiem mocno, to raczej nie uda się z tym co chiałaś odprowadzić Zuzi do szkoły.Chyba że wtedy w sanki zainwestujesz, to by było dobre rozwiązanie :ico_oczko: Bo dzidzia juz bedzie miała ponad pol roku wiec spokojnie sankami można wozić :-) No i frajda bedzie :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 lis 2007, 19:17

Hej!

Jak tam brzuszki moje kochane?

Jak się czujecie?

Buziaki!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 lis 2007, 20:15

hej
szperając tak na allegro spójrzcie co znalazłam-nie chodzi mi o towar wystawiony,ale cudne zdięcie brzusia i nóżki dziecka :ico_brawa_01: :597:

http://www.allegro.pl/item274124506_now ... html#photo

[ Dodano: 2007-11-29, 19:17 ]
witaj Małgorzatka-dziękuje,mamy się dobrze :ico_oczko:
mam nadzieję,że i ty sama też :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 lis 2007, 21:13

Małgorzatka, witaj kochana,co u Ciebie?U nas jakoś leci :ico_oczko:
siunia, i babe_boom nie mogę trzymać w piwnicy,bo mamy tam szczury,mimo trutek.Peg perego trzymałam w domciu,a duży wózek w piwnicy i kiedyś zeszłam z Zuzą po niego i od razu tam wsadziłam kocyk i położyłam Zuzę i wciągnęłam go po schodkach.Jak na ławce chciałam jej poprawić kocyk i go podniosłam to zobaczyłam plamy po szczurzym moczu i ich kupy,dlatego nigdy więcej nie zostawię wózka w piwnicy.
emalia30, spodenki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ten brzunio z tą stopką jest po prostu śliczny :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 21:21

witaj Malgorzatko :) ciesze sie ze do nas zagladasz :-D zdrowiej nam szybciutko
Emalia, stopka cudna... chyba poprosze meza zeby sie z pracy zwolnil i czuwal z aparatem nad moim brzuchem :-D :-D :-D naprawde piekna pamiatka... choc zastanawiam sie czy to przypadkiem nie jest fotomontarz :ico_noniewiem:
serniczek wyszedl mi rewelacyjny :ico_szoking: jak nigdy... (ale jestem skromniutka :ico_oczko: :ico_wstydzioch: ) szkoda ze na zywo nie mozemy sie spotkac przy kawce i przy ciachu

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 lis 2007, 21:35

Monisiu masz rację,miło by było spotkać się na pogaduszkach przy kawce.Dobrze,że chociaz jest internet i dzięki niemu mogłyśmy się poznać :ico_haha_02: A może kiedyś się wszystkie spotkamy,kto wie?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lis 2007, 21:44

oj zulciu, znajac zycie, to takie grupowe spotkanie nie wypali...
za bardzo jestesmy "porozrzucane " po calym swiecie... ciezko sie zgrac... a do tego z dzieciaczkami... :ico_olaboga:
ale :ico_brawa_01: brawa dla tego kto wynalazl internet :ico_sorki: w kazdej chwili mozemy sobie porozmawiac... :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość