Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2008, 15:49

jak mnie głowa rozbolała :ico_olaboga: ,mam dziś pierwszy dzień @ i pewnie przez to.Wogóle od dwóch dni jestem jakaś nieokreślona,cały czas głodna,jakś zmarznięta obolała.Widocznie to był zwiastun kilku wyjątkowych dni :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 15:58

Chloe dziekuję :D
Olivko no pochwal się mała, na pewno baaardzo się zmieniła, chyba od lipca jej nie widzielismy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 sty 2008, 16:32

Asiu- no i mężuś jednak prezent Ci zrobi i to jaki duży :ico_oczko: fajnie

Oliwko- miło, ze si odezwałąś zagladaj częściej i pisz co u Ciebie

[ Dodano: 2008-01-07, 15:37 ]
Iwciu- mnie ostatnio strasznie głowa bolała,a to przez to, że mi się @ spóżniał, jak dostałam to mi przeszło,a biore plastry i nie mama jak w zegarku :ico_noniewiem:

Daniel przywiózł mi próbnik materiałów na rolety , bo na dole chcemy założyć, teraz są jakieś nowe zasuwane od dołu, Daniel te chce założyć a ja nie wiem które lepsze, tradycyjne z koralikami od góry czy te zasuwane od dołu :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2008, 16:45

OJ Eluś współczuje, taki żal w sercu jak ktoś bliski odejdzie. Witaj Oliwko no pokaż nam swój skarb :-) Iwciu mnie to czeka za tydzień ale też już od paru dni pobolewa mnie głowa :ico_olaboga: Własnie zrobiłam sobie kawke :ico_haha_02: Pochodziłam dziś po sklepach bo moja Martyna potrzebuje czarne getry i czarną koszulke i wiecie co nie maaaaaaaaaaaa :ico_szoking: :ico_noniewiem: Nawet zajżałam do lumpeksu i tam tez nic babka pocieszyła mnie że dziś rano ktoś kupił.

[ Dodano: 2008-01-07, 15:47 ]
Mery ja mam nowe ale na koraliki i w prowadnicach jestem bardzo zadowolona ale o takich żeby były od dołu zasówane nie słyszałam. Musze popytać męża bo to troche jego branży.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 16:55

Ja właśnie sobie zamówiłąm rzymskie zawieszane na karniszach na tzw "szelkach" i zobaczymyjak to wyjdzie, czekam :D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2008, 17:24

Asiu no takie to wiem fajnie wygladaja.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 17:48

Ja mam 28 moja mama 45, gdy Wiki będzie mieć 28 to ja będę miec 54 :-D

liv_holland
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2007, 09:51

07 sty 2008, 21:27

Dzieki kobietki za mile slowa powitania;) Obiecuje, ze jutro powzucam fotki z aparatu na komputer i poprzesylam.

Iwciu-j atez mam okres-a zanim dostalam to tez mi ciagle zimno bylo i czulam sie jak w trzcim wymiarze+bolaca glowa-my kobiety mamy przesrane :ico_olaboga:

Asiu to mama wczesnie Cie urodzila. Moja mama miala 20 lat i sobie chwale, ze roznica wieku nie jest duza-nadajemy na tych samych falach :ico_oczko:

No i juz zapomnialam reszte-musze sie wdrozyc w forumowy kierat, z pamiecia u mnie ciezko.

A Iwci apytala jak na mieszkanku-no poprostu boso!!! bez tescia i wogole-jestem pania swoich 90 m kwadratowych :-D i nikt mi w parde nie wchodzi! jeszcze kilka drobiazgow jest jeszcze do dopracowania, ale w gruncie rzeczy to tylko dekoracyjne sprawy-zaslony do sypialni i Kylie pokoju(narazie wisza robocze), poleczki na ksiazki u Malej itp.

milego wieczorku zycze!

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 sty 2008, 21:58

hej,

kogo ja tu widzę :-D Oliv witaj kochanie, to ja teraz czekam na relacje, co Ty robiłaś jak Ciebie nie było i zdjęcia Kylie :-D

mam orbi - wszystko super, ale naderwana jest pianka na rączce :-/ nie jest to nic strasznego, jak wymienią tylko tę cześć to spoko jak całego to olewam i zostawiam go - to fabrycznie widocznie bo folia od tej części była nieuszkodzona... niew iem czy dziś zacznę, ale jutro na bank :-D powiem szczerze, ze spacer po śniegu z wózkiem w dodatku tandemem jest dość aerobiczny i odchudzający :-D

Asiu - Mery ma rację wielki prezencik dostaniesz :-)

A różnica wieku super - ja ciut starawa będę, ale mam nadzieję, że moje córeńki będą mnie odmładzać i zabierać czasem na imprezki :-D hihi

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 21:59

Umnie róznica wieku lat 17 i te nasze stosunki sa rózne

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość