Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 paź 2011, 14:53

ja jadenie mogę napisać że jeden poród miałam z oxy a drugi nie i jest mega różńica
czyli jaka?? :ico_sorki:
Ja tez chcialam urodzić tak zupełnie naturalnie, bez oxy ale w obu przypadkach decydowali lekarze i nikt mnie o zdanie nie pytał :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 paź 2011, 15:10

Ja tez chcialam urodzić tak zupełnie naturalnie, bez oxy ale w obu przypadkach decydowali lekarze i nikt mnie o zdanie nie pytał :ico_noniewiem:
Dokładnie tak samo było u mnie .Ja wolałam naturalnie ale nikt nie pyta czy chce czy sie zgadzam.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 paź 2011, 20:23

Ja wolałam naturalnie ale nikt nie pyta czy chce czy sie zgadzam.
a generalnie powinni się pytać.. a oni się w szpitalach wycwaniają, daja do podpisania, że sie zgadza na wszystko i tyle :ico_zly: bynajmniej ja dostałam taki papierek :/

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 paź 2011, 21:18

Ja wolałam naturalnie ale nikt nie pyta czy chce czy sie zgadzam.
a generalnie powinni się pytać.. a oni się w szpitalach wycwaniają, daja do podpisania, że sie zgadza na wszystko i tyle :ico_zly: bynajmniej ja dostałam taki papierek :/
Ooo to ja nic nie podpisywałam.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 paź 2011, 22:04

no to ładnie, czyli w sumie kobieta nie ma nic do gadania tak? tu gdzie mi przyszło rodzić o wszystko trzeba wyrazić zgodę, nawet na badanie ginekologiczne, czy na sprawdzenie rozwarcia, wszystko, jedynie jak coś się dzieje w trakcie porodu, ze emergancy wzywaja to już nie pytaja o zgodę, bo to o zycie już chodzi,

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 paź 2011, 22:17

Ooo to ja nic nie podpisywałam.
a na izbie przyjęc tam gdzie ten cały wywiad przedporodowy przeprowadzają napewno podpisywałaś jakies paipiery...ja podpisywałam. Mimo to, powinni w trakcie porodu pytać czy się wyraża zgodę na oxy czy nacięcie krocza na przykład.
Generalnie, wydaje mi się, że kobieta w trakcie porodu jest jakby trochę ubezwłasnowolniona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
tu gdzie mi przyszło rodzić o wszystko trzeba wyrazić zgodę, nawet na badanie ginekologiczne, czy na sprawdzenie rozwarcia
i tak powinno być :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tu gdzie mi przyszło rodzić
a gdzie rodziłaś??

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 paź 2011, 23:42

a gdzie rodziłaś??
w Wielkiej Brytanii:)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 paź 2011, 00:23

katka Wiem co przechodziłaś,a przynajmniej po części. Dobrze, że z córeczką wszystko dobrze i jest cała i zdrowa i Ty też.

[ Dodano: 23-10-2011, 00:31 ]
Gabi Kochana, będzie dobrze, nic się nie bój!

aniafs Jak Ty to zrobiłaś, że powstrzymałas parcie?! Dla mnie to nie było możliwe do wykonania, ansolutnie! I jak parłam to czułam taaką ulge niesamowitą...

Gratulacje, wspaniały poród!

szkieletorek Piękny opis, gratuclacie!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 paź 2011, 09:06

tu gdzie mi przyszło rodzić o wszystko trzeba wyrazić zgodę, nawet na badanie ginekologiczne, czy na sprawdzenie rozwarcia
No to ja jeśli bym miała możliwość to pewno na zbadanie rozwarcia bym sie nie zgodziła hehe
Ooo to ja nic nie podpisywałam.
a na izbie przyjęc tam gdzie ten cały wywiad przedporodowy przeprowadzają napewno podpisywałaś jakies paipiery...ja podpisywałam.
No podpisywałam ale wiesz nie wiem czy tam było o oxy czy co innego . Nikt mi nie tłumaczył .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 paź 2011, 09:38

aniafs Jak Ty to zrobiłaś, że powstrzymałas parcie?! Dla mnie to nie było możliwe do wykonania, ansolutnie! I jak parłam to czułam taaką ulge niesamowitą...
najgorsze co może być to powstrzymywanie parcia, przeszłam to podczas pierwszego porfodu, kilka godzin kazali powstrzymywać się od parcia, masakra, skakałam na łóżku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość