kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 wrz 2008, 07:24

hej dziewczyny
Kolka dużo zdrówka kuruj sie kochana , ja si enie daje jakos

moje dziecko przespało noc bez kaszlu i zasypiała z kaszlem ale już nie takim jak poprzednie 2 wieczory , ulzyło mi trochę

boże dzis wstałam i niewiemdziałam jak sie nazywam tak mi sie chce spac masakra , wiecie ,ze ja wogóle nie oglądam telewizji niewiem co sie dzieje , dobrze że ide do pracy to tam radio gra cały dzień wiec to mnie ratuje , a jakies seriale to wogóle nie wiem co sie dzieje , na pocieszenie czytam stresznienia w teletygodniu :-) :ico_wstydzioch:

jeżeli chodzi o parapetówkę to pewnie będzie na poczatku października , zdjecia oczywiście jakieś zrobię , tylko niewiem czy wam sie spodoba , bo nasze mieszkanie jeste w stylu retro , czyli stara cegła na wierzchu , debina na podłodze, sama jestem ciekawa ofektu końcowego :ico_olaboga:

Hektorka gratulacje dla kamilka za nocniczek , a jeżeli chodzi o tego chłopca to Lenka tez miała taką faze , ze bała się dzieci , dopiero na wakacjasch to sie zmieniło , a prawde mówiąc byłam przerażona jej zachowaniem , reakcja płaczem na to jak dziecko jej zabrało zabawke a teraz walczy :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Dziewczyny ale nas tu mało :ico_placzek: :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 wrz 2008, 10:57

ja tylko na chwilkę, bo muszę lecieć do miasta, stawiam :ico_tort: , bo dzis mój szkrab kończy 1,5 roku :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 wrz 2008, 12:38

KOLECZKA zdrówka dla ciebie kuruj się
a co do telewizji to co zrobic nicolka tez ogladała i co wyrosła i teraz katuje mnie animal planet martyna teletubisiami a nikola w 11 i o zwierzętach programy
KAMELEK zdróweczka dla Lenki zyczymy ja tez prosze o fotki nas czekaremont łazienki aż mi sie nie chce ale trzeba bo ta nasza ( za teściowej )to pożal sie boże wzieła jakiś papudroków 10lat temu i jej połozyli płytki ale chyba na oko cięli bo mówie wam masakra
CARO sto lat dla 0skarka buziaczki i :ico_tort:
a martynka to w markecie bawi sie zabawkami zrzuca z półek i ciagle coś chce jeść wiec mało ze weżmie z ółki ale otworzy i jak nie smakuje to wyrzucai mówi ble

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 wrz 2008, 14:15

Heeej. U nas nocka też zapowiadała się strasznie, bo Jula zaczęła mi kaszleć jak jasna cholera. Ale położyłam jej do łóżeczka naszą poduszkę, żeby miała wyżej i przespała smacznie całą nockę. Nawet na chwilę się nie obudziła :ico_brawa_01: Aż sprawdzałam czy wszystko w porządku, bo mi się wierzyć nie chciało :ico_puknij: Za to ja spałam tylko kilka godzin, bo ten katar żyć nie daje. Gdyby nie ta woda morska, o której kiedyś pisałyście, tobym się chyba udusiła.
A wiecie co, śmiać mi się chce z tych naszych opowieści z supermarketów- teraz, jak siedzę wygodnie w domu, bo w sklepach sama zaciskam tylko zęby. Ale znalazłam sposób, na swoją Kulkę- od razu jej biorę coś w kolorowym opakowaniu i nie otwieram, a ona sobie nosi i tarmosi :-) Ale też nie zawsze.
To dopiero zaprawa do tego, co nas czeka za kilka latek :-)
U nas tv już się znudziła Julce :ico_sorki: Czasem tylko zerknie, ale bez przekonania. Nooo, chyba, że VIVA leci :-D Wtedy sobie tańczy i śpiewa po swojemu :-D
A w ogóle muszę powiedzieć, że mam kochane dziecko. Wcześniej, jak spałam, ona podeszła do mnie z chusteczką i zaczęła wycierać mi nos. R mówił, żeby mnie zostawiła, bo ja śpię, a ona: mama nosiek choli, wytsieć :-D Coby mi jeszcze smutno nie było, to poukładała mi swoje ulubione pluszaki na poduszce i miałam towarzystwo do spania :-D
A ja teraz czekam aż zaśnie, bo przecież nie mogę być w pokoju jak ona zasypia :ico_noniewiem: i sama lecę się pocić dalej. Narazie śpiewa sto lat i baju baj, ale nie wiem komu :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 wrz 2008, 15:55

JA tylko na chwilke
caro,OSKARKU Dziś są Twoje urodzinki, więc nie miej kwaśnej minki. Bo ja składam Ci życzenia - zdrowia, szczęścia i powodzenia. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka, fajna ta twoja Julcia. A dla ciebie dużo zdrowka

syla75, może na % ten płytkarz byl że tak wam podocinał pytki?

kamelek1, ja również nie wiem co się dzieje w swiecie, bo u nas w telewizji tylko bajki, nieraz przeczytam wiadomości na onecie lub wp, ja tez jestem do tyłu

Kamilo dzisiaj się zbuntował i juz nie uwaza nacnika, posadził swoją myszke przytulanke, i mówił że ona sisi, nie Kamil

do wieczorka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 wrz 2008, 19:11

cześć dziewczynki

ja juz po wizycie, młody wazy 1170 , wszystko z niunkiem w porzadku, tylko moje cisnienie niestety , no ja to wiedziałam, bo caly miesiac sumiennie mierzyłam i zapisywałam, no i zawsze podwyzszone, dostałam tabletki takie same co przy Oskarku......'

a i wiecie co pytałam sie gina o ten remont- no bo on tam pracuje, to wie z pierwszej reki co i jak, no i sie okazało,ze owszem remontuja, ale sam blok porodowy i tam gdzie robili cc i nigdzie nie trzeba jezdzic, tylko rodzi sie w innych pomieszczeniach, a cc robia na normalnym bloku operacyjnym , tyle myslenia i niepotrzebnie sie bałam....a o tym remoncie mówiły mi 2 osoby i teraz tak sobie mysle po cholere rozsiewaja takie ploty no i własnie jedna z nich jezdzi do innej miejscowosci do lekarza, bo ponoc u nas wszyscy nietegez wiec i do tej miejscowosci pojechała, a drugiej synowa ma rodzic, no i oni koniecznie chca rodzinny poród, a u nas teraz jest to niemozliwe przez ten remont i dlatego beda jechac gdzie indziej, zeby rodzic razem..........................tylko po co innych denerwowac tym gadaniem
_________________

to skopiowałam bo nie chce mi sie tego samego pisac co na grudniówkach :ico_wstydzioch:

Kolka bidulo ty nasza, u nas Oskar ma katar :ico_olaboga: , leci mu z tego gilochka jak cholera

Kolka pisze:jak spałam, ona podeszła do mnie z chusteczką i zaczęła wycierać mi nos. R mówił, żeby mnie zostawiła, bo ja śpię, a ona: mama nosiek choli, wytsieć Coby mi jeszcze smutno nie było, to poukładała mi swoje ulubione pluszaki na poduszce i miałam towarzystwo do spania


ale kochana niunia :-)

ja w markecie to obowiązkowo zawsze dja młodemu coś do tarmoszenia, albo kluczyki od samochodu :-)

to szybko się Julce TV znudziło :ico_noniewiem: , u nas cały czas na topie baje :-)

hektorka pisze:Kamilo dzisiaj się zbuntował i juz nie uwaza nacnika, posadził swoją myszke przytulanke, i mówił że ona sisi, nie Kamil


takie te nasze dzieci kochane są, Oskar owszem posiedzi na nocniku, ale zrobić do niego nic nie chce :-D

syla75 pisze:a co do telewizji to co zrobic nicolka tez ogladała i co wyrosła i teraz katuje mnie animal planet martyna teletubisiami a nikola w 11 i o zwierzętach programy


i mama nijak nie moze coś dla siebie oglądnać :ico_haha_01:

kamelek1 pisze:moje dziecko przespało noc bez kaszlu i zasypiała z kaszlem ale już nie takim jak poprzednie 2 wieczory , ulzyło mi trochę


mam nadzieję,że już minie ten cholerny kaszel :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

25 wrz 2008, 08:18

hej laseczki
u nas z kaszlem lepiej juz jej tak nie dusi wieczorami i całe szczęscie.

dziewczyny dziś mi zaczynaja montowac kuchnię , szafe umieram z ciekawości jak wyjdzie po pracy pojade zobaczyć

Kolka - Julka troskliwa córeczka :)

Caro - super ,ze z Filipkiem wszystko ok. no i twoje nerwy odnośnie szpitala zupełnie nie potrzebne , ale my juz kobiety tak mamy martwimy sie na zapas.

u na TV jeszcze na czasie no ioczywiście ulubiony program ,,Jaka to melodia '' Lenka zgaduje razem z uczetnikami pokazuje im na ekranie która maja odkryć teraz cyferke i zgadywac melodie :ico_haha_01: a potem tańczy i spiewa , paraduska

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 wrz 2008, 09:03

kamelek1 pisze:dziewczyny dziś mi zaczynaja montowac kuchnię


mam nadzieję,że będzie super :-) :-)

dobrze,że ze zdrówkiem małej już lepiej

dziewczyny gdzie jesteście?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 wrz 2008, 09:14

A kuku caro, :-D :-D
Jestem tu. :-)
Kamelek, mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez fuszerek i będzie extra. To musi być fajne, jak Lenka gra w "jaka to melodia" :-D
caro, Widzisz, ludzie zawsze robią z igły widły, nie ma co się martwić. Dobrze, że zapytałaś lekarza, teraz spokojniejsza będziesz. A do grudnia na pewno się wyrobią. A dałabyś może swój numer komórki na wszelki wypadek, co?? Tak mi przyszło do głowy, że Twojego numeru nie znam :-D
Co do nocnika, to u nas załatwiają się właśnie pluszaki na nocnik, Jula dalej wali w pampki :ico_noniewiem:
Lecimy na dwór, u nas słonko właśnie wyszło. Pappa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 wrz 2008, 15:05

Kolka pisze:Co do nocnika, to u nas załatwiają się właśnie pluszaki na nocnik


:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-09-25, 15:12 ]
numer telefonu wysłałam na PW :-)

dziewczyny nasz wątek znowu podupada, no ja to ja kulajaca sie jestem już, ale wy :ico_oczko:

nachodziłam się dzisiaj, ale piękna pogoda jest wiec grzech byłoby nawet w domu siedzieć, jutro jak będzie taka sama to w końcu chyba na cmentarz się wybiore, bo juz dawno nie byliśmy :ico_wstydzioch:

dziewczyny właśnie sobie uzmysłowiłam,że nadchodzące Boze Narodzenie będzie dla mnie raczje cienkie jeśli chodzi o jedzenie :ico_placzek: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość