Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 sty 2009, 20:43

no witam wieczorkiem widam ze tu dalej temacik wyprawki :-D
wiec moze i ja cosik dorzuce, wanieneke tez miałam zwykła bo taka na dłuzej starczy a ta profilowana to najwyzej pół roku bo pozniej to jzu chyba mało miejsca :ico_noniewiem: a jak bardzo chcesz to mozna kupic zwykła wanienke a takie profilownie dokupic osobno :-)
nam sie sprawdziła do wanienki taka gąbka na dno bo przynajmniej maluszke si enei slizgał,
kosmetyki bardzo długo uzywalismy z olilatum, troszke drogie ale opłacało sie bo mauszek nei miał zadnych problemów ze skóra, i wystraczyła nam tylko oliwka do kapieli i krem soft
u mnie tez sie te niedrapki nei sprawdziły bo maluch sie srtasznie wkurzał i odrazu chciał je sciagac, moze dlatego ze ciepło było wiec u nas przydały sie obcianczki takie malusie z babyono które uzywamy do dzis :-) ale wiadomo jak kto woli :-)

Co do spania to na poczatku maluszek spałw rozku a pózniej u nas sprawdził sie śpiworek bo nasz maluch wierciepieta straszny wiec pod kocykiem sie rozkopywał wiec u nas śpiworek super sprawa :-)

pieluchy i chusteczki jak dla mnie to tez najlpesze z pampersa :ico_haha_02:

co do mdłosci to juz niedługo wam mina i bedzie lepszy humorek a najlepszy to jzu za niedługo jak maluszki zaczna w brzuszkach szalec :-D jzu sie normalnei nie moge doczekac :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

11 sty 2009, 21:15

lalka bo moja 4 letnia siorka wyladowala w szpitalu z 40 stopniowa goraczka i odwodnieniem jest z nia moja mama ale codziennie tzreba dowiezc im jakies jedzonko wiesz jak to w szpitalu karmia w dodatku ja jestem dla niej jak druga mama i starsznie za na tesknie mam tak ze jka ona placze bo np odchodzimy do domu to ja placze razem z nia :ico_placzek: poprostu strasznie zwiazane ze soba jestesmy i to wlasnie ze wzgledu na nia nie wyprowadzamy sie nigdzie z domu choc nie powiem ciasno nam troszke bedzie jak sie bobas pojawi ale to poprostu dla niej bylo by za duze przezycie srednio raz w tygodniu pyta mnie czy nie wyprowadze sie nigdzie i tak fajnie przytula sie wtedy do brzuszka
ajc tesknie za nia

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 sty 2009, 23:16

Witajcie wieczorkiem :-D
Częstuję śledzikami w śmietanie z ogóreczkiem :ico_haha_02:

ULA_TOMEK: my też używaliśmy tej gąbki - podkładki do wanienki i rzeczywiście super bo maluszek się nie wymykał z rąk, ale takie cuda się szybko niszczą.. Można zamiast tego wyścielać pieluchami tetrowymi :ico_oczko:
My do dziś używamy dziecięcych cążków do pazurków - na szczęście mała nie protestuje i z chęcią można pazurki obciąć :ico_brawa_01:

malutkaniunia88: ojejku biedna siostrzyczka.. Niech szybciutko wraca do siebie, ja też jak byłam bardzo malutka przechodziłam odwodnienie, najprawdopodobniej w wyniku zatrucia, pamiętaj że siostrzyczka musi dużo, dużo pić by uzupełnić płyny.
Trzymam za nią kciuki, cierpienie dziecka jest chyba najgorsze :ico_olaboga:

Uciekam zaraz poleżeć :ico_spanko:
Dobranoc :ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 sty 2009, 10:20

Kajunia25, wiem wiem ze musi duzo pic i jesc najgorzej ze ona nie chce :ico_zly: wczoraj wieczorem dzwonila i mowila ze znowu podlaczyli jej kroplowke plakala a ja razem z nia :ico_placzek: ale dzis wieczorkiem do niej pojade to pogadam sobie z nia i powiem ze jak chce byc szybko w domku to ma sie wziac za siebie :-)

a tak wogole to dzien dobry :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

12 sty 2009, 10:53

hej dziewczyny
malutkaniunia zdróka dla siostrzyczki zyczę,niech szybko do domku wraca!
moja Hania tez nie lubi pić,teraz trochę polubiła jak jej kuiłam k i własnie kubeczek z rureczką :-D
a my dziś chyba znowu nie pójdziemy na dwór bo jest mroźno a Hania mi kaszle jeszcze i własnie nie wiem czy mogę z nią iść :ico_noniewiem: zobaczę bo mnie brzuch od wczoraj boli :ico_placzek:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

12 sty 2009, 10:57

Hej :ico_haha_02:

Stawiam ciacho za skończony 15 tc :ico_tort: i soczek :ico_zdrowko:

Dziewczyny, ja tak bardzo lękam sie o zdrowie i życie Gwiazdki, że staje sie to moją obsesją :ico_placzek:
Moj mąż i tesciowa wzieli mnie w obroty i uznali, ze musze miec zajecia psychiczne to nie bede tyle myslala.No i wczoraj dostałam od M puzzle - 1500 elementów :ico_haha_01: , a od tesciówki bestseller "Ciężarówka przez 9 miesiecy" :-D Rzeczywiscie bede miala zajecie hihi

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 sty 2009, 10:57

Lalka, ja tez przed weekendem mialam tak ze mnie bolal czyba ze dwa dni i jak siadalam to doslownie macice czulam ale przeszlo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-12, 10:58 ]
Katka, hej
gratuluje 15 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a u mnie juz skonczony 13 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

12 sty 2009, 11:00

Lalka mnie tak bardzo bolał brzuch w sobotę, ale miałam stracha :ico_chory: Na szczescie w czwartek wizyta i usg :ico_sorki: Pogadam z moim ginkiem o moich lękach i chyba jednak bede musiala na wizyty śmigac co 2 tyg, a nie co 4.Po prostu nie dam rady tak dlugo wytrzymac bez kontroli Gwiazdeczki.

Z samego rana bylam na pobraniu krwi (morfologia i toxo) i oddalam siuśki do analizy (ale mialam problem, zeby dotrzymac przynajmniej do tej 5.00 z wysikaniem się :ico_oczko: ).

Zaraz smigam na spacer z siostra i Wiktosiem, a potem wpadniemy do mamy na herbatke i ciastko fransuckie :-) I znowu dzionek jakos zleci :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-01-12, 10:01 ]
malutkaniunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skonczony 13 tc :ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 sty 2009, 11:04

Katka, ja za wa tygodnie ide na badania mam do zrobienia morfologie mocz i WR
ja sie wybieram do sklepu po chlebek ale akos z lozeczka ciezko mi wyjsc :ico_wstydzioch:
dzis w nocy jak wstalam to zakrecillo mi sie w glowie i ciemno przed oczami ledwo wrocilam z powrotem do lozeczka :ico_olaboga:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

12 sty 2009, 11:12

brawo dziewczyny za skończone kolejen tygodnie :ico_brawa_01:
Katka ja to rzechodziłam w ciąży z Hanusią,tylko że sama byłam z tym wszystkim jak pamiętasz :ico_placzek:
ja latałam włąsnie na usg co 2-3 tygodnie,tym bardziej że miałam zagrożoną ciążę.Lekarz kazał brać mi melisal,jest bezpieczny a wiadomo stres nie jest sprzyjający.Więc może zapytaj swojego gina o coś na uspokojenie
dziewczyny jak leżę to jest ok,ale jak tylko wstanę to mnoe boli i to bardzo :ico_placzek: wczoraj miałam stresujący dzień i to prze to :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-12, 10:14 ]
malutkaniunia,ja mdlałam kilka razy w ciąży z Hanią i to włąsnie na początku jakoeś czyli w II trymestrze...przed wstaniem najpierw posiedz troszkę i wstawaj powoli,a po przebudzeni najpierw coś przegryź :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot], Thomasbulty i 1 gość