Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

26 sie 2009, 13:21

Ja nie mam ani jednej koszuli, za to spodnie od piżamy na sznurek, wiec jest regulowana i bardzo wygodna.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 sie 2009, 15:35

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:58 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

26 sie 2009, 15:50

Kasia90, hehe, ja to mam ochotę na kluski śląskie...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 sie 2009, 17:14

Ewka_82 odpisałam ci na lutówkach :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

27 sie 2009, 17:54

Witajcie
Uleczka super ze uciebie juz wszystko oki i ze jestes znow z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jestem ostatnio jakas taka niewyspana
nic mi sie niechce ogaraniaja mnie obawy przed porodem jak to bedzie,jak mnie przyjma w szpitalu,czy tak jak z wiki :ico_olaboga: :ico_placzek:
fakt tamtego szpitala juz niema gdzie rodzilam chcialabym w jednym rodzic ale niewiem czy dojade jakby co :ico_noniewiem:
no a ponoc umnie w tym Redłowie to rozne opinie sa na temat porodow wtamtejszym szpitalu
i wogle jakos paniak mnie ogarnia ,czasem placze do poduszki czy dam sobie arde z malenstwem i z Wiki ktora idzie do zerówki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
no i oczywiscie maz zostaje tez na glowie
jestem jakos tak ostatnio bardzo wrazliwa szybko sie rozklejam :ico_placzek:
wy tez tak macie??
chyba ze ja oszalalam

teraz jeszcze \nurtuje mnie pytanie ile moze byc kobieta w :ico_ciezarowka: na zwolnieniu lekarskim bow iem ze jest (bylo)182 dni a teraz niejestem pewna
kurka a gdzie mam zapytac?
,moze wy cos dziewczyny wiecie na ten temat :ico_oczko:

dzis myslałam ze dostane kase za zeszle zwolnienie i dzwonie do Zusu a ona ze dostali kase dzis z Gdanska ale dostane dopiero w poniedzialek :ico_zly: :ico_olaboga:
jestem zla
bo jutro idziemy na urodzinki do kolezanki corki,Wiki musze do konca kupic wyprawke szlag mnie trafia jak czlowiek tak czeka na kase :ico_zly: :ico_placzek:

acha szkoda gadac
no ja tez mam jeszcze liste dluga co kupic dla Zuzi,i dwa miesiace na to
ciekwe czy zdaze hehe
no zdazyc to zdaze napewno juz niemoge sie doczekac zakupow
no tez musze zakupic sobie jakas pidzamne a nawet dwie i stanik do karmienia :ico_olaboga:

a najbardziej niemoge sie doczekac Usg ktore mam 4 Wrzesnia :-D :-D

ide z Wiki na hulajnoge
bo mnie juz wyciaga hehe

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 sie 2009, 19:21

i wogle jakos paniak mnie ogarnia ,czasem placze do poduszki czy dam sobie arde z malenstwem i z Wiki ktora idzie do zerówki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
no i oczywiscie maz zostaje tez na glowie
jestem jakos tak ostatnio bardzo wrazliwa szybko sie rozklejam :ico_placzek:
wy tez tak macie??
ja tez tak mam. Wpadam w coraz większą panike.Im blizej porodu tym panika bardziej narasta. Jak ja sobie poradzę z maleństwem i dwulatkiem, który w dodatku jest potwornie absorbujący. A jeszcze jesli będę miała cesarkę to co wtedy? Jak po cesarce zajmę sie dwójką dzieci? :ico_noniewiem:
teraz jeszcze \nurtuje mnie pytanie ile moze byc kobieta w :ico_ciezarowka: na zwolnieniu lekarskim bow iem ze jest (bylo)182 dni a teraz niejestem pewna
270 bodajże. Caluteńką ciążę. A na pewno jest to na stronie ZUSu

Byłam dzisiaj u lekarza. Przytyłam w tym miesiacu kilogram, a moje dziecko 600g :ico_olaboga: Waży już 1700!!!!! :ico_olaboga: zaczyna mnie to prrzerażąć. Lekarz powiedział, że skoro jest taki duzy to musze przyjść za dwa tygodnie na usg żebby zbadać jakieś przepływy. Byłam w takim szoku tymi 1700g że nawet nie spytałam o co chodzi. Te przepływy to sę każdemu robi? I czego to przepływy? Myślicie, ze może to oznaczać coś złego? I ta waga i w ogóle?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 sie 2009, 20:39

No to ja kupię te piżamki we wrześniu. Dziś dostałam worek ubranek. Mam tego mnóstwo. Najwięcej krótkich bodów, ale tyle aż mi się nie przyda. Cała sterta do prasowania i cała sterta kolejna do prania. Muszę oprócz piżam sobie kupić jeszcze z 5 pieluch tetrowych, butelkę do mleczka (w razie czego), żel do mycia, balsam po kąpieli i wyparzacz do mikrofali do butelek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 sie 2009, 20:43

ja na razie z butelkowych spraw mam tylko jedna małą buteleczkę. A resztę kupię jeśli będą potrzebne. No ttrochę przesadzam, bo mam i sterylizator i podgrzewacz i szcotki do butelek też, bo wszystko po Kubie, ale wszystkie butle wyrzuciłam a nowych nie zamierzam na razie kupować

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

27 sie 2009, 21:05

mikusia1, też powoli zaczynam popadać w panikę, ale nie tak bardzo... Po za tym napewno mam zamiar rodzić w redłowie. Byłam tam teraz te parę dni i jestem zadowolona z opieki położnych i lekarzy. Jedzenie było tylko ochydne....Ale napewno mam tam zamiar rodzić. Zwiedziłam sobie pokoje porodowe i są świetnie wyposarzone. A kobiety po cesarce trafiają na dzień do dwóch dni na patologię, żeby odespać i mają tam ciszę i spokój. Tam dochodzą do siebie i tafiają na położnictwo. Na położnictwo nikt z zewnątrz nie może wejść, żeby każda kobieta miała komfort psychiczny i fizyczny, a dzieciaczki żeby nie pozarażały się bakteriami. Jest to oddzielone holem dla gości. Tam może sobie wyjść mama, a dzidzie zostawia przed szybą i goście mogą sobie na nie patrzeć ile zechcą.

kilolek, rzeczywiście duży dzieciaczek. A z tymi przepływami to może chodzi o pępowinę...(?)

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

28 sie 2009, 09:21

Witajcie ale sie rozpisujecie ale dobrze bo fajnie sie czyta mi to sie niechce pisać ide w przyszłym tygodniu zrobić krzywą ,toksoplazmozeIGM,CRP,i jedno badanie które niewiem po co się robi ciała przeciw antygenom grupowym nawet brzmi dziwnie nie wiecie po co to?Ja zamówiłam sobie łóżeczko typu X firmy Gluck bardzo mi się podobało a jeszcze jest w promocji więc postanowiłam że będzie moje z całym wyposażeniem 300 zł może troszke drogie ale zawsze marzyłam o takim cacku dla swojego bobasa może na za długo niestarczy ale mam Kacperka łóżeczko więc jakby co to bedzie gdzie miało spać to moje maleństwo. :-)
Jak byście chciały zobaczyć jak to wygląda jest na pierwszym zdjęciu żółte łóżeczko po prawej stronie www.bojka.pl/index.php?k_d=104&id=420
Wczoraj byłam na zakupach kupiłam na wyprzedaży w Kaphal kąplecik na 68 spodenki i polówkę oraz na 62 spodenki dresowe disneya bardziej na chłopca te moje ciuchy ale jak się okaże że to jednak dziewczynka to też będą pasować.
Nie martwcie się jak sobie dacie rade też mam 2 latka bardzo absorbującego który wszystko chce sam robić i na 95%cesarke i myśle że dam rade jedyne zmartwienie to to że będę musiała go zostawić jak pójde do szpitala na pare dni w przypadku cesarki 5 dni a ja nie rozstawałam się z nim od urodzenia no może na kilka godzin ale nigdy nawet na cały dzień . :ico_olaboga:
Dobra kończe to pisanie bo jedziemy z Kacperkiem do babci i trzeba się wyszykować trzymajcie się ciepło pozdrowienia :ico_oczko:
pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość