Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 paź 2009, 22:30

hej dziewczyny ,ledow urodziłam a już tęsknię za brzuszkiem :ico_oczko: przeglądam wątki zaciążonych i właśnie widzę i gratuluję Jagodka !!!super,ciesze się bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak mała?
pozdrawiam

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

01 paź 2009, 22:54

sylwuś uuuuuuuuu a ja myślałam ,że będziesz zadowolona :ico_wstydzioch: i pochwalisz się :):):) co do walizek tak też myślałam , skąś to znam jak gdzieś wyjeżdżamy z mężulkiem to potrafiłam pakować nas 10 razy , bo zawsze coś zapomniałam, albo doszłam do wniosku ,że jednak coś tam mi się nie przyda , albo jeszcze coś innego :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-10-01, 22:58 ]
a co do wyników to nawet nie wiecie jaka jestem z siebie dumna :ico_brawa_01:
strasznie się ciesze i oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 paź 2009, 06:46

Wstawać Śpioszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzień dobry wszystkim :ico_ciezarowka:
Wiecie... dziś w nocy doszłam do wniosku, że czuję się jak foka! Mam taki balast w brzuchu, że ciężko jest mi się przewrócić z jednego boku na drugi... a to dopiero 5 m-c :ico_szoking:
Do tego czasami mam jakieś duszności jakby przepona nie mogła pracować tak, jak powinna... też tak czujecie?

W ogóle mam nowego idola! Znacie bajkę "Asterix i Obelix"?? Bo jak patrzę w lustro to zauważyłam że upodabniam się do tego drugiego :ico_smiechbig:

Buziaki !

[ Dodano: 2009-10-02, 06:59 ]
Zborra piszesz że dużo nie utyłaś ale masz wielki brzuchol. Podobno każda następna ciąża jest wcześniej i bardziej widoczna. (potwierdzam teorie jak przypomnę sobie moją bratową... w trzeciej ciąży miała już piękny brzuszek po 2 m-cu. I to taki prawdziwie ciążowy, żaden tłuszczyk)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 paź 2009, 09:45

Witam
ale mam nerwa no moja mama mnie kiedyś wykończy :ico_zly:
Qanchita, spokojnie to normalne odczucia i uciski, co do widoczności ciąży się zgadzam, a od dzisiaj nie słodzę herbaty :-D
no i wiecie co tak mnie boli (normalnie użyłabym tu bardzo brzydkiego słowa :-D ) krzyż, że jestem przerażona, właśnie 5 miesiąc a ja prawie po ścianach wieczorem to na czworaka chodzę :-D
co dzisiaj na obiad????
mam ziemniaki może jakieś kopytka zapodam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

02 paź 2009, 10:28

Blask Ciesze się,że jade. Rodzinka ze strony męża jest taka pokręcona,ja jade przede wszystkim do lekarza na 4d :)

Ja dzis miałam straszny sen :ico_szoking:

Śniło mi sie ,ze na osiedlu mojej mamy było trzesienie ziemi i blok się po czesci rozsypał
Mało tego wydaje mi się,że kilka dni wcześniej sniło mi sie to samo.Identyczny sen. I w tym śnie przewidziałam ,ze zaraz będzie sie trzesła ziemia a ja uciekłam z przed blok i nawet nie ostrzegłam nikogo,nawet dzieci nie zabrałam ani męża
Widziałam jak blok peka,jak most na Wisle sie rozwala i ludzie spadają do wody masakra.
czyłam się jak w filmie ,,oszukac przeznaczenie,,. Mam nadzieje,ze gdy bedziemy lecieć smaolotem nic sie nie stanie zaczynam schizować.
Tyle razy latałam ale tym razem mam dziwne przeczucia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 paź 2009, 11:39

sylwia.uk, co za straszne myśli! Wszystko będzie dobrze, a Ty na penwo jesteś bardziej wrażliwa niż zwykle przez ciążę i dlatego się denerwujesz :ico_nienie:

riterka... piszesz że masz ziemniaki i zrobisz jakieś kopytka... a ja zjadłabym sobie szare kluchy (ziemniaczane jeśli ktoś nie kojarzy) zasmażane z boczusiem a do tego kapucha kiszona :ico_ciezarowka:
Tylko zanim wrócę z pracy to już 15 będzie a z tym kupę roboty :ico_placzek:
Może jutro :ico_brawa_01:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

02 paź 2009, 19:05

elo babolki :ico_ciezarowka:
ja dziś odwiedziłam moją serdeczną koleżankę ma 2,5 letniego synka ..... wykapany tatus po prostu jego miniaturka prze kochany i przesłodki :ico_wstydzioch:
Pogadałyśmy powspominałyśmy było milusio.....
chyba tego mi było trzeba .....kontaktu z ludźmi :D :ico_haha_01: :ico_haha_01:


a mnie dopadło zapalenie dziąseł :(: i mam taki napuchnięty ryjek ,że aż opuchlizna podeszła mi pod oczy i nawet one mnie bolą :(: :ico_chory: :ico_zly:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 paź 2009, 20:13

Blask, zrób płukankę z szałwii, powinno pomóc
Qanchita, a tej kapuchy to mi się zachciało, chyba będę o niej śniła
właśnie się z mężem pokłóciłam eh ciężki mam dzień tylko wyć mi się chce jakaś kumulacja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 paź 2009, 20:20

Blask, biedulko... ja właśnie kupiłam dziś pastę do zębów na krwawiące dziąsła bo ostatnio coś niedobrego się z nimi dzieje :ico_olaboga:

A przy okazji byliśmy przed wieczorkiem z mężem na pizzy którą zagryzłam pysznym czekoladowym, nadziewanym adwokatem batonikiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W poniedziałek idę na badanie krwi i moczu... mam nadzieje że moje wyniki będą tak samo zadowalające jak Twoje Blask :ico_sorki:

I chyba powoli zacznę myśleć o odpoczynku od pracy bo dziś dostałam krwotoku z nosa, w sumie pierwszy raz w życiu. Pewnie zmęczenie wychodzi, w końcu cały tydzień pracowałam od 6 rano i przemęczona chodzę :ico_placzek:

Moja ukochana Chrześnica dziś postanowiła zmierzyć jaki duży ciocia ma brzuszek... no i wyszło! 96 cm w pasie :ico_szoking:
A później dostałam w brzucholka słodkiego buziaka, "bo brzuszek trzeba całować" ... jak ja kocham tego brzdąca :-D

A teraz życzę Wam spokojnej nocki i lecę wskoczyć w piżamkę żeby odpocząć... może nawet mężulek zechce pomasować mi plecki :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-10-02, 20:26 ]
Riterka, ja też dziś napadłam na męża bo miał wrócić z pracy o 16 żebyśmy zdążyli zrobić zakupy a przyjechał o 17 i już nie zdążyliśmy do jednego sklepu :ico_zly:

No ale po pizzy wszystko mi przeszło :ico_brawa_01:

Ja mam świadomość tego że teraz jestem o wiele bardziej kłótliwa niż zwykle ale przecież faceci mogliby to kurna zrozumieć i chodzić jak w zegareczku przez te 9 m-cy, no nie? :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 paź 2009, 20:45

Qanchita, święta racja z tymi facetami a pizza dobra ale mam chęć nadal na kapuchę :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość