Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 sty 2010, 12:45

Magda33 śliczna ta Twoja Zosia
bardzo dziękujemy :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 sty 2010, 12:59

Magda33, sliczna Zosienka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 sty 2010, 14:38

Witam
Ja tylko na moment czekam na M i jedziemy z dziewczynkami do lekarza bo strasznie kaszle Niki a Idka pomału też się rozkręca :ico_placzek: dzwoniłam do rodzinnego ale dzis nie przyjmuje a do innych lekarzy nie bardzo mam zaufanie więc ide prywatnie :ico_noniewiem:
Magda33, - Zosieńka cudowna i taka radosna mimo tej szyny uśmiechnieta, poprostu przesłodka ksiezniczka :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 sty 2010, 14:48

dziękuję dziewczyny :ico_haha_02:
Edulita Zosia jest bardzo wesołą dziewczynką, aż mnie zaskakuje swoją radością mimo, że nie zawsze jest kolorowo. My dzisiaj też idziemy do lekarza i też prywatnie, bo mimo, że dzwoniłam rano do przychodni, to nie ma szans na zarejestrowanie :ico_olaboga: Miejmy ndzieję, że szybko naszym dziewczynkom minie przeziębienie i będzie lepiej. :-)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 sty 2010, 15:11

A my wlasnie wróciłyśmy ze spacerku. Cala drogę spala, a teraz idę ja nakarmić. :ico_haha_02:

Dziewczyny dużo zdrówka dla Waszych pociech.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 sty 2010, 15:31

Magda33, Zosia jest prześliczna
jednak moja Ala miała troszkę inaczej te nóżki , tzn miała pomiedzy nogami taką bardzo sztywna poduszkę na szelkach , ale to o to samo chodzilo pewnie przez 9 lat się to zmieniło :ico_haha_02:

mój Loluś dalej marudny , ledwo obiad dałam radę zrobić
a musze jeszcze troszkę uprzątnąć , bo zapowiedzieli się teście na popołudnie :ico_noniewiem:
a mam taki pekin że szok i pranie jeszcze do rozwieszenia czeka i jedno do uprasowania i co najgorsze muszę to dziś zrobić , bo mój znowu wyjeżdza i nie wiem czy nie jutro już , więc muszę być przygotowana

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 sty 2010, 16:55

Magda33, fajna Twoja Zosia
Witajjcie dziewczyny
Mam taki głupi problem, moja Oliwka jest ostatnio bardzoooo grzeczna
przez większą cześc doby jest w łóżeczku - wiadomo spi ale około 4-5 godzin sie bawi (gada z karuzelą itp) a pozostały czas (jakies 3-4 godziny na dobe) spedzamy na karmieniu przewijaniu kompaniu i zabawie, niby mi to pasuje bo mam czas posprzątac ugotowac wyspac sie pojsc do łazienki czy poprostu posiedziec ale mnie jakos dreczy sumienie ze mało sie nią zajmuje - wczesniej zajmowało mi to conajmniej 8-10 godzin
głupia chyba jestem :ico_wstydzioch: co myslicie? mało zajmuje sie swoim dzieciem?

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

19 sty 2010, 17:13

Magda ważne że zjada też cycusia i rośnie. Mój na razie pije chętnie ten Nutramigen, ale znam przypadki 6 miesięcznych dzieciaczków, które przestały go pić z dnia na dzień.

isiawarszawa nie miej wyrzutów sumienia, gdybymałej było źle to nie martw asię- umiałaby się upomnieć o Twoje towarzystwo. Pomyśl chyba lepsze to niż mój przypadek . Ja nie jestem w stanie nic zrobić kiedy mały nie śpi. Chce być noszony cały czas. Czasami padam na nos, a jak czasem go zostawie to zanosi się płaczem. Taki cycuś mamusi z niego :ico_olaboga:

emikaw85 ale Wam fajnie że już po spacerku. My kisimy się w domu, bo nie ma gdzie wyjść, poza tym mam spacerówkę, a na polku zaspy i nie mam go jak brać. Jedynie na rączkach na 10 min. Jak przyjdzie wiosna zacznę go brać częściej

[ Dodano: 2010-01-19, 16:14 ]
edulita dużo zdrówka dla WAs :ico_sorki:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 sty 2010, 17:20

isiawarszawa, nie masz się co martwic, moja tez dużo w łóżeczku leży , za bardzo nie mam czasu się z nią pobawić bo mam sporo nauki.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 sty 2010, 18:08

Isia - ty glupolu :-D napewno dajesz malej wszystko co potrzebuje jakby jej bylo zle to by plakala nie drecz sie mala napewno jest szczesliwa a co to by bylo za macierzynstwo jakbys caly dzien z mala siedziala mozna by bylo zwariowac zaniedbac dom i siebie a to nie o to chodzi, przeciez kazda z nas ma obowiazki ma swoje zajecia , szczesliwa mama szczesliwy dzidzius
a ja wlasnie wrocilam z mala ze spacerku 3 godz i jak przyjechalam to czekala na mnie karteczka a w zasadzie paragon z zakupku orbitka przez mojego meza :ico_brawa_01: przywioza w piatek - ale sie ciesze .....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość