Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2010, 11:32

DZień dobry :-)
Ja dzisiaj krzywą cukrową rano miałam robioną, wyniki super, na czczo 86, a po 2 godzinach od wypicia glukozy 101. Tylko mi niedobrze po tej glukozie było. Teraz zjadłam już śniadanko i jest ok.

Ja swojego laktatora też używałam tylko na początku, bo Ula moja w inkubatorze leżała i nie mogłam ją karmić przez 5 pierwszych dób. Później laktator poszedł w zapomnienie i był tylko cycuś. Butelki też miałam te z NUK wysokie i szerokie, ale rzadko je używałam, do jakiejś herbatki czy kaszki w późniejszym okresie.
manenka, pamiętam, ze i Ula taki etap przechodziła, że o wszystko był płacz, myślę, że maluchy w tym wieku zdają sobie sprawę, że mogą pewne rzeczy wymóc i testują nas na ile mogą sobie pozwolić. Też były u nas histerie, ale wszystko przeszło i minęło. Życzę Ci, żeby i u Was szybko minęło.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 paź 2010, 12:16

Ja dzisiaj krzywą cukrową rano miałam robioną, wyniki super, na czczo 86, a po 2 godzinach od wypicia glukozy 101. Tylko mi niedobrze po tej glukozie było. Teraz zjadłam już śniadanko i jest ok
Ja wczoraj pytałam mojego gina jak to jest z tym piciem glukozy i czemu mi nie zaleca tego badania. A on na to, że to badanie robią kobietki, które mają za wysoki cukier, lub w rodzinie wystepuje cukrzyca. No a ja mam ciągle 70 i ani drgnie do góry.

[ Dodano: 2010-10-15, 12:17 ]
dziewczyny co robicie dziś na obiadek, bo ja nie mam pomysłu :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 paź 2010, 12:25

ja z kosmetyków będę kupowała Johnsona i Nivea, na odparzenia kupiłam sudocrem, a chusteczki z Biedronki Dada :-) i mam też jedne z Johnsona -dostałam na badaniach.
dzisiaj już chyba M wybierze całą kasę za ocieplanie to będziemy mogli jechać zrobić zakupy, widziałam w Tesco tańszy o 5 zł płyn 3 w 1 dla niuni który chcę kupić

dziewczynki a jakich pampków używałyście?bo ja się zastanawiam jakie kupić

a łóżeczko to my wzieliśmy od M siostry po jej synku, a wózek od koleżanki po jej córeczce, wiec najwieksze wydatki mamy z glowy

na szczęście wczoraj zrobiłam gar bigosu to mam obiad z głowy na dzisiaj i na jutro :-D tylko ziemniaczki dogotowac, piwnice już wysprzątałam, kuchnie sprzątnęłam, łóżko nasze wyprałam, tylko mi zmywanie podłóg zostało i odkurzanie

[ Dodano: 2010-10-15, 12:27 ]
Ja dzisiaj krzywą cukrową rano miałam robioną, wyniki super,
to super :ico_brawa_01: ja jeszcze nie miałam tego badania z glukozą pewnie w poniedziałek będzie mi kazała przyjść w tygodniu na zrobienie ;)

[ Dodano: 2010-10-15, 12:28 ]
Ja swojego laktatora też używałam tylko na początku
ja będę chyba brałą laktator od M siostry bo ma elektroniczny tylko wkładki trzeba będzie kupić, chyba że ma jeszcze jakieś.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2010, 12:54

że to badanie robią kobietki, które mają za wysoki cukier, lub w rodzinie wystepuje cukrzyca
u nas w przychodni robią wszystkim, w pierwszej ciąży też miałam robione i wyniki miałam też dobre.
dziewczyny co robicie dziś na obiadek, bo ja nie mam pomysłu :ico_noniewiem:
ja mam jeszcze na dzisiaj gołąbki, a jutro planuję zrobić lazanię... chodzi za mną już od jakiegoś czasu.
będę kupowała Johnsona
uważaj na johnsona, bo najczęściej uczula dzieciaczki :-)
dziewczynki a jakich pampków używałyście?bo ja się zastanawiam jakie kupić
na samym początku używałam huggiesów, ale potem przeszliśmy na pampersa, bo jest bardziej elastyczny niż huggies i łatwiej się Uli w nich raczkowało i chodziło. A ostatnie jakie kupowałam, to z rossmana, te baby dream i też były ok. Sama chętnie posłucham opinii na inne pampki, któraś z Was używała może happy belli?
piwnice już wysprzątałam, kuchnie sprzątnęłam,
pracowity poranek miałaś :-D
ja będę chyba brałą laktator od M siostry bo ma elektroniczny tylko wkładki trzeba będzie kupić, chyba że ma jeszcze jakieś.
pewnie, jak masz taką możliwość, elektryczny jest dużo wygodniejszy :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 paź 2010, 13:02

uważaj na johnsona, bo najczęściej uczula dzieciaczki :-)
aha dobrze wiedzieć, ale to jakaś nowość która podobno nie wywołuje alergii
pracowity poranek miałaś :-D
w końcu się zabrałam, bo łóżko prałam już od roku eheh :D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 paź 2010, 13:41

hej!!
ja mam w pracy urwanie głowy ale chwilę na "ploty" z Wami zawszę znajdę :ico_oczko:
uważaj na johnsona, bo najczęściej uczula dzieciaczki
o tak, Zuzi wyszła wysypka po oliwce z johnsona. Na początek nie ma co ryzykować, ja mam zaufanie do nivea i takie kosmetyki kupię dla Wojtusia Teraz do mycia Zuzi mamy z johnsona właśnie taki żółty żel do mycia z pompką i jest ok. Używamy go od jakiegoś roku, ale nie miałabym zaufania jeśli chodzi o noworodka.
dziewczynki a jakich pampków używałyście?
na początek pampersy + linomag i nie ma szansy na odparzenie :ico_oczko: potem kupowałam też hugisy - były ok, ale tak jak pisze pinko są sztywniejsze. Rossmanowskie powodowały u Zuzi podrażnienie na pupie zawsze!! kupowałam jeszcze biedronkowe - są bardzo ok co prawda też trochę sztywne, ale nigdy nic nie przeciekało i "pojemne" były w przeciwieństwie do belli. Dziecko po jednym siknięciu miało dosłownie balona między nogami (chociaz moja sąsiadka tylko belli używała i była zadowolona) a najlepsze z "zamienników" uważam że są pieluchy z lidla.

[ Dodano: 2010-10-15, 13:44 ]
Wojtek całą noc brykał i nie dał mi pospać... zaczyna się :ico_oczko: no i pierwszy raz kopnął tatusia :ico_brawa_01:
a jazdy mieliśmy w nocy z Zuzią :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2010, 13:49

ja mam zaufanie do nivea i takie kosmetyki kupię dla Wojtusia
to tak jak ja mam zaufanie do produktów serii linomag :-) Jestem im cały czas wierna.
kupowałam jeszcze biedronkowe
a które, dada, czy te drugie?
O dada słyszałam, że kiepskie.
uważam że są pieluchy z lidla.
o tak, nie wiem czy masz na myśli te same co ja, używałam cien, takie z paskiem zmieniającym kolor, jak pielucha jest zasikana. Rewelacyjne były, ale ciężko je było dostać.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 paź 2010, 13:54

u nas też okres płaczu o wszystko i nawet o przykrywanie kołdrą :ico_puknij:
Zuzia skopała mi w nocy całe plecy a Wojtek cały brzuch :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-15, 13:56 ]
a które, dada, czy te drugie?
O dada słyszałam, że kiepskie.
a u nas właśnie dada się sprawdziły

a z lidla nic koloru nie zmieniało :ico_noniewiem: normalne takie były z konikami morskimi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2010, 14:00

normalne takie były z konikami morskimi
to chyba inne, a nie pamiętasz nazwy?
Tak teraz patrzę, że nasze córcie są w bardzo podobnym wieku, moja Ula jest z 23.01.2008 :-) Szkoda, że nie mieszkasz gdzieś we Wrocku :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 paź 2010, 14:22

dziewczyny co robicie dziś na obiadek, bo ja nie mam pomysłu
U nas dzisiaj pierogi ruskie :ico_brawa_01: mniaaam, troje ludzi do robienia więc damy rade, bo do wykarmienia jeszcze wiecej :ico_oczko:
Pieluszki to rozne uzywalam, na poczatku ciagle pieluszke sie zmienia wiec jakiekolwiek moga byc, pozniej przez jakis czas uzywalysmy huggies, ale najfajniesze byly pampersa - najciensze, najmniej odparzen i tak jak piszecie najbardziej elastyczne. Kremow do pupci tez roznych uzywalysmy, ale najlepszy oczywiscie sudocrem - troche drogi ale bardzo wydajny i do samej zmiany pieluszki pozostawala cienka warstewka na skorze. Mydelko do tej pory tylko bambino - uwielbiam jego zapach tego i sama go uzywam :-D Szamponik bambino i johnson, bardzo podobne w dzialaniu. Oliwke mialysmy tez z bambino i johnsona, nie polecam tej zelowej, uczulala moja corcie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość