Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lut 2008, 21:49

Kamizela...bardzo mi przykro :ico_placzek: ....jak bedziesz potrzebowala towarzystwa to wpadnij.....

Maya juz spi...a my z A. wlasnie wystawilismy naszą pierwszą aukcje na ebayu :-D :ico_brawa_01: ....no i juz kombinujemy co jeszcze mozna by sprzedac....
po kolacji jeszcze tu kukne....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lut 2008, 21:53

Hej!

Kamizela trzymaj się jakoś............przykro...

Lady udanego wyjazdu! i zazdroszczę tego kina...

KUlka zdrowia maluchom życzę!!!

Ewcik dacie radę...przemyślcie wszystko, przekalkulujcie, może jeszcze wpadniecie na jakiś super plan!
'
Jagódka oby w nowym domku żyło się spokojnie i cudownie! Mała wygląda na bardzo zadowoloną, telewidz :ico_haha_01: A, wesele mówisz? ja też chcę!!!
Fakt, że kasa ucieka jak szalona, ale pobawisz się faktycznie!!!

Sikorka, widzisz....życie. Jak człowieka coś takiego spotka to się uczy nie? Ja niby ciągle myślę o takich rzeczach...i zwalniam...ale z drugiej strony nachodzą mnie czasem takie frustracje, że dlaczego mam tak żyć? że życie ucieknie a ja niczego nie skocztuję, bo nas nie stać...i ciągle kurczę to samo...

U nas średnio. W nocy spadł śnieg, rano -9stopni :ico_olaboga: w pracy w miarę...a w domu sajgon! wszędzie syf, bałagan i rozpierducha totalna! ale wesoło też jest. Hanka po południu coś marnie spała...rano po mleku mi 2razy pawia puściła...i katar nadal leci...mam dość!!! teraz śpijka...a ja muszę jeszcze z rodzinką posiedzieć, bo jutro wyjeżdżają...A siły na nic już nie mam...chcę spać!!!
W poniedziałek mam wolne, bo rodzice muszą jechać na pogrzeb...więc siedzę z Hanią w domku.
Ok, zmykam...dziś już nie zajrzę...dobrej nocki kochane moje majóweczki!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 lut 2008, 23:38

Kamizela zostaną cudowne wspomnienia. Ja często przypominam sobie swoją babcię i Kacprowi zawsze opowiadam, co z babcią robiłam i jaka była kochana. Ty za kilka lat Wiktorkowi będziesz opowiadać, zobaczysz. A teraz jest ból i żal i trudne chwile, ale czas zabliźni te rany.

zborra, u Ciebie syf i bałagan, nie w to to ja nie uwierzę :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

U nas cisza i spokój, dziadek wpadł do wnuków trochę, ja obiadek zrobiłam i posprzątałam. A ta koleżanka co ją 10 lat nie widziałam nie przyszła i nawet nie zadzwoniła, no cóż przecież nie będę się prosić, zapraszałam ją w wakacje jak była u rodziców, zapraszałam teraz, nie to nie, mam inne koleżanki.
A teraz wstawiłam już rosołek na jutro, zaraz wyłączę i idę spać. Dobranoc. Miłej nocy i pięknego niedzielnego poranka :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 lut 2008, 09:17

Witam z ranca !!!!!!!!!!!!

ja od 6 rano na nogach ... u mnie piekna pogoda ... moj Filip wczoraj cały dzien u kolezanek wiec miałam chwile wytchnienia ...

teraz moi chłopcy sie własnie przepychaja ... hehe jak zwykle chodzi o zabawki .....

a JAkub skubaniec ze mna sie sprzecza o komputar i kable normalnie siestawia heheh ........


miłego dnia wszystkim .......

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 lut 2008, 11:13

A u nas zimno i wieje i nie ma słoneczka. Karol od rana się już porozbijał, weszłam do łazienki, a on stanął przy szafkach i się wywalił, potem ganiał za piłką i mu się rączka obsunęła z piłki no i buzią prosto w podłogę.

Ale nie chwaliłam się Wam jeszcze, wieszałam wczoraj pranie w łazience, oglądam się, a mój Karol idzie przez przedpokuj, tak, tak idzie, nie raczkuje tylko idzie :-D tyle że przed sobą pcha swój samochodzik - jeździk. W sumie to mnie wystraszył, bo jakby tak mu samochód odjechał a on zaliczył nosem w podłogę :ico_olaboga: No i wieczorem sięgnął skarpetkę, która leżała na pralce i stał bez podpierania, sam, chwilę ale stał :-D Goni więc naszą Mayę, goni w swoich wyczynach :-D Pewnie niedługo zacznie wszystko wąchać :-D , co :ico_oczko: GLIZDUNIA :ico_oczko:

To miłej rodzinnej niedzieli, u mnie mało rodzinna, bo Sikora znowu nie ma, jakieś zebranie ma w kole wędkarskim, a potem do szpitala na ostatnią szczepionkę na wściekliznę, bo chyba Wam nie pisałam, że chłop i pies się znalazł, ale pies szczepiony tylko "na słowo", nie było żadnego dokumentu, no i lepiej było się jednak szczepić.

Ale się rozgadałam w niedzielny poranek :-D Zmykam do dzieciaków i ziemniaki obierać, bo dziś na obiadek kluski śląskie :-D mniammmm

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lut 2008, 11:43

Witam.

Dziękuję wam za ciepłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki:

Dla Kinguli :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lut 2008, 12:42

Hej!!!

no, dużo zdrówka i uśmiechu dla Kingusi!!!

Sikorka...syf, bo nie sprzątałam...bo po co? jak moja rodzinka się zjeżdża to i tak w całym domu rozruba...więc jest jak jest...a ja posprzątam jutro...przecież mam wolne...
A Karolek wspaniały!!! :ico_brawa_01: koniecznie go upoluj z aparatem!!!

KUlka tak to jest...Moja z kuzynką 1,5roczną też walczy! za kudły się biorą...i wyrywają zabawki...niezły ubaw!!!

Ja sobie dziś pospałam...J od rana z Hanką, a ja do 10 w łóżku!!! Potem godzinę w piżamach jeszcze...śniadanko...teraz Hanka śpi, a my już obiadek mamy, bo mój brat z rodzinką zaraz wyjeżdża na urlop nad morze.
Więc uciekam. Miłego dnia wszystkim i do wieczora!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lut 2008, 12:47

Nad morze w lutym ? To nie dla mnie-jestem ciepłolubna :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lut 2008, 13:08

:ico_tort: dla naszej Kini!!!!!!!!!!i moc zyczonek tez :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sikorko...przekaz gratulacje Karolkowi!!!!!!!!!!super sie ciesze ze Karolek tez taki stojący....z dnia na dzien bedzie sie puszczal ....co dzien to wiecej ..widze to po Mayi...i teraz jak ma wybor to woli na stojąco niz na czworaka......puszcza mi sie jak szalona...dzis na fotelu od kompa stala a tu nierowne podloze i co chwilke spadala i od nowa :ico_puknij: ....ale ubaw mamy!!!!!!!!!
u nas sliczna pogoda z mrozikiem....ja mala wstanie to na spacerek koniecznie....ja bym najchetniej gdzies na odwiedzinki wybyla ale Arkowi sie nie chce....do kosciola mu sie snie chcialo, na targ tez nie.....i w odwiedziny tez nie.....i mam siedziec w domu bo on len? :ico_puknij: ...chyba nie mam wyjscia bo same z Maya to ciezko....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lut 2008, 17:09

My dziś w domku bo mroźno jest i strasznie wieje :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość