Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 lip 2008, 16:39

Jasnie Pani :), dzieki :ico_sorki: wiedzialam ze czytasz :ico_oczko:
wzielam ibuprom i mi przeszlo, kupilam w aptece zel ketoprofen bo voltarenu nie bylo

martus wszystkiego naj z okazji imieninek, teraz to przede wszystkim lekkiego porodu :-D i

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 sie 2008, 09:05

Jasnie Pani :) pisze:mmarta81, no to sto latek na imieninki życze!
eve81 pisze:martus wszystkiego naj z okazji imieninek, teraz to przede wszystkim lekkiego porodu i
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje Wam bardzo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 sie 2008, 22:45

hej
spoznione ale najlepsze zyczenia imieninowe dla naszychMART

eve wspolczuje :ico_olaboga: jak sie czujesz? lepiej juz?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2008, 23:28

madziorka hihi, dzieki, juz lepiej ale i tak jakos po poludniu mnie bardziej ten bol chwycil :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sie 2008, 00:04

dziewczyny a co wy sie tak ociagacie co????????????????????????????

podejrzewam ze podczytujecie jak i ja hehe ale ze tutaj cisza to zadnej sie nie chce choc kilku slow naklikac he??????????
my mamy teraz babcie od niedzieli hihi
wiec niby tak nie jezdze i nie szaleje bo moja mama nie jest taka osoba ktora kocha zycie poza domem i w towarzystwie non stop
wiec staram sie jej umilic czas a nie tylko sobie hehe

wczoraj wieczorem pojechalismy sobie z adasiem do kina hihi nathe dark knight z batmanem.. szczerze to mile sie zaskoczylam
bo raczej nie gustuje w tego typu filmach ale siedzialam mocno wcisneta w fotel i przezywalam hihi
i tak 3 godziny
wiec do domu dotarlismy dobrze po polnocy hehe
padnieci po calym dniu

a dzis niby wolniej a jednak .. :ico_olaboga:
rano polecialam do przychodni na cytologie
potem mama lepila pierogi pol dnia. troche pomagalam
troche pilnowalam leona hehe
a popoludniu zakupki i oto wreszcie jestem hihi
a lelus wpalaszowal az 4 pierozki.. wiecej mu nie dalam hehe choc pewnie pochlonalby bez problemu hihih


poogladajcie sobie szalonego lelka
http://www.youtube.com/watch?v=Gy9E1UJdV2k
http://www.youtube.com/watch?v=y-4vLlaam3M

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 sie 2008, 10:21

madziorka hihi, ja obejrzalam juz Lalusia wczoraj...superowy!!! i juz z moim M patrzymy w przyszlosc ze juz niedlugo nasz Szymon bedzie tak smigal :-D

a my dzis wyprawa do banku dowiedziec sie co to za bonus nam wplynal na konto :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-02, 10:22 ]
aaa Szymon mi nieladnie kaszle, dalam mu mocniejszy syrop mam nadzieje ze mu przejdzie, a noc smaruje go mascia rozgrzewajaca...
to pewnie po tych lodach co ostatnio sie nimi z nami objadal

[ Dodano: 2008-08-02, 10:23 ]
madziorka fajnie wam ze macie mamcie przy sobie, ja tez wczoraj rozmawialam z siostra zebysmy na spolke kupily mamie bilet na pazdziernik :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 sie 2008, 13:18

No dobra :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ja tez podczytuje, a klikac za bardzo nie mam czasu, bo to by troche dziwnie wygladalo, jakbym na necie siedziala plecami do towarystwa non stop... Bo jeszcze do środy mam rodzinke w domu.

Własnie korzystajac z tej okazji poszlismy wczoraj do klubu, ale ja juz sie za bardzo nie nadaje na takie imprezy, bo po pierwsze plecy (troche tupnełam nóżką wczoraj, a dzis juz to na kregoslupie czuje), a po drugie mam straszliwy ubytek słuchu teraz :-D :-D Za głosno troche bylo :-D :-D
Ale spoko.

Wczoraj mama z Luska byla na spacerze i je straszna ulewa zlapala. Wsiadlam w auto i pojechalam je szukac, ale nie znalazlam :ico_noniewiem: Przyszly mokre jak szczury, bo Luska zbojkotowala folie na wózek i sie odkrywala caly czas. A jaka radoche miala z tego deszczu. Caly czas sie na glos smiaja jak ja przebieralam :-D :-D I jeszcze potem sucha pod drzwiami caly czas siedziala, ze chce wyjsc :-D :-D

Ewa idz do GP z tymi plecami. I zamiast ganiac do banku non stop powiedz im, ze chcesz miec internet banking i przez neta bedziesz mogla sobie wszystko sprawdzac :ico_oczko:

madziorka hihi, z czym pierogi? podeslij troche :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 sie 2008, 16:02

Jasnie Pani :) pisze:Ewa idz do GP z tymi plecami. I zamiast ganiac do banku non stop powiedz im, ze chcesz miec internet banking i przez neta bedziesz mogla sobie wszystko sprawdzac :ico_oczko:


plecki juz lepiej, mysle ze obedzie sie bez lekarza :ico_oczko:

a internet banking mam, ale przeciez tam nie mozna sprawdzic szczegolow, a na necie mialam tylko PRESCOT i kwote 200F, no niewiele mi to mowilo.
bylam w banku i juz wszystko wiem
ktos poszedl do banku w Prescot i wplacil w kasie na moje konto 200F :ico_szoking:
dostalam nawet przefaxowany ten blankiecik co ten ktos go wypelnil, jest tam jego podpis, moj nr konta no i tak kwota 200F
babka w banku widziala ze jestem zdziwona, ale powiedziala tylko tyle ze chcialaby zeby jej ktos wplacil taka kaske
wyglada na to ze ktos sie pomylil w nr konta i dlatego ja dostalam ta kase
nooo zebym tylko oddac nie musiala :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sie 2008, 00:51

hej

eve no to dostalas nieplanowany przyplyw gotowki hihi ale mysle ze wreszcie dojda o tego gdzie pomylkowo trafila i zabiora abuuuu

pomysl ze ty sie cieszysz a ktos inny przezywa strate.. :ico_oczko:

jasnie pierozki ruskie.. mniam mniam
a ty masz rodzinke wiec w kupie szybciej je ulepicie hehe

wpadla na chwile.. uff wlasnie skonczylam zalaczac fotki na fotosik .. padnieta jestem tzn bylam sle jakos mi przeszlo
weekendzik byl dosc aktywny
wczoraj rano basen a pozniej wycieczka do stratford
tam spacer, motylarnia. super miejsce. wielka szklarnia a w niej roslinki i latajace wszedzie motylki.. ktore przysiadywaly na nas. czad!!!
a wieczorkiem wpadli znajomi i grillowalismy.. na ogrodzie. do pozna
dzis wstalam lekko skacowana ale nie przeszkodzilo to w wycieczce do warwick
caly dzien spedzilismy na zamku... jak na razie to miejsce najbardziej nam sie w UK spodobalo
zamek ogromny... niesposob w jeden dzien zwidzic wszystkie
liczne plenerowe przedstawienia, walki rycerzy, pokazy orlow ... niesposob opisac slowami
naprawde warto to przezyc
zwiedzic srednowieczne komnaty , zobaczyc lochy, cele rycerzy, gdzie wszystko wyglada jak dawniej
atrapy ludzi, zapach, niesamowite!!!!
musimy tam wrocic..!!!!!!!!!

a teraz spadam
wpadne z fotkami jutro!
buziaki

[ Dodano: 2008-08-04, 18:19 ]
pokaze wam fotki

Stratford upon avon

z mamcia mlodziezowa hehe (przerobilam ja moj styl ) hihi
Obrazek

kawiarnki/puby przy rzece -super miejsce!
Obrazek

Obrazek

Motylarnia

lelek byl ciekawa atrakcja dla motylkow mysle ze wzgledu na kolor wozka hehe
a dla lelka motylki rowniez ciekawy obiekt zaintersowania hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ukochane spojrzenie na swiat.. lelek do gory nogami!!
Obrazek

Obrazek

w pubie na ogrodku lelek szalal na takim placu hihi
Obrazek

a to juz zamek w Warwick
Obrazek

wystraszony lelek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

biesiada
Obrazek

lelus wyrwal atrape swieczki a pozniej okazalo sie ze z knotem tez sobie poradzil hehe
Obrazek

Obrazek

babcia z rycerskim usmiechem hehe
Obrazek

Obrazek

walki rycerskie
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pokaz orlow
Obrazek

taka oto rodzinka przechadzala sie po zamku hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sie 2008, 22:51

Rany Boskie Madziorka!!! Te małe dyby to na dzieci byly???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A "rodzinka" zarąbista! Przestraszyła bym sie ich na bank :-D :-D

Ja rodzinke pozegnałam i odetchnelam. Juz niech lepiej oni wyznaja zasade, ze wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej :-D :-D I miesiac to stanowczo za dlugo... Gdyby to tylko mama moja byla to ok, ale brat+jego dziewczyna to jak dla mnie mieszanka wybuchowa :-D :-D Bye, bye :-D :-D :-D

A to ksiezniczka, w sukni na pazdziernik na weselicho kupionej

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość